shumee Bestway Automatyczny odkurzacz basenowy Flowclear AquaSweeper

shumee Bestway Automatyczny odkurzacz basenowy Flowclear AquaSweeper

Nr.: 100058604096
Sprzedaż partnerska
Automatyczny odkurzacz Flowclear AquaSweeper marki Bestway to opatentowana konstrukcja stworzona specjalnie do basenów naziemnych z systemami filtracji o niskim przepływie. Odkurzacz składa się ze zintegrowanego filtra wstępnego, który zbiera zanieczyszczenia, liście i piasek nagromadzone na dnie zb Pełny opis
526 zł
Z VAT + KGO
Darmowa dostawa
Partner: Shumee

W magazynie partnera 5+ sztuk

21.10.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100058604096

Opis

Automatyczny odkurzacz Flowclear AquaSweeper marki Bestway to opatentowana konstrukcja stworzona specjalnie do basenów naziemnych z systemami filtracji o niskim przepływie.

Odkurzacz składa się ze zintegrowanego filtra wstępnego, który zbiera zanieczyszczenia, liście i piasek nagromadzone na dnie zbiornika, zanim dotrą do głównego filtra, aby przedłużyć jego żywotność i uniknąć zatykania. System klipsów umieszczony na dolnej część odkurzacza pozwala otworzyć i wyjąć pojemnik w bardzo prosty sposób i go wyczyścić. Oprócz tych detali odkurzacz wyposażony jest w pływak, który wraz z balastem na końcu gwarantuje większą manewrowość w wodzie oraz łatwiejsze przesuwanie nim po dnie i po ścianach zbiornika.

Odkurzacz AquaSweeper jest bardzo łatwy w użyciu. Aby uruchomić system, wystarczy podłączyć go do pompy filtrującej w basenie. Regulator ciśnienia pomoże Ci kontrolować przepływ wody a więc można go używać nawet jeśli masz wysokiej mocy pompę filtrującą. Ssanie odbywa się szybko i cicho, a elastyczny wąż o długości 7,5 metra pozwoli Ci dotrzeć do najdalszych punktów zbiornika. Złącza zawarte w pakiecie sprawiają, że odkurzacz jest kompatybilny ze wszystkimi basenami z kolekcji Bestway, nawet z tymi o miękkiej konstrukcji.

  • Materiał: PP
  • Odpowiedni do basenów naziemnych do 6,7 m
  • Elastyczny wąż 7,5 m
  • Odkurzacz z filtrem wstępnym, pływakiem i statecznikiem zapewniającym optymalną manewrowość
  • Prosta obsługa
  • Opatentowana konstrukcja przeznaczona dla basenów naziemnych z pompą filtrującą od 3785 L/h lub filtrami piaskowymi 3028 L/h
  • Numer artykułu Bestway: 58628