ETA butelka do blendera 010292000

Ocena: 5 1 ocen Marka: ETA Nr katalogowy: 923292
ETA butelka do blendera 010292000

ETA butelka do blendera 010292000

Butelka ETA010292000 o pojemności 0,4 litra, przeznaczona do blendera Activmix ETA0102. Może być używana oddzielnie. Pełny opis

34
5 1

34 zł z VAT + KGO

Pełny opis

Opis produktu

Opis:

  • Butelka do blendera Activemix ETA0102
  • Pojemność: 0,4 l
  • Może być używana oddzielnie
  • Do świeżych owoców, napojów fitness, koktajli mlecznych, mieszanych napojów alkoholowych i bezalkoholowych.
  • Butelka z wytrzymałego Tritanu, wolna od szkodliwego BPA

oraz:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj akcesorium butelki

Produkty alternatywne

G21 butelka do smoothie, niebieska
39 zł

Butelka do smoothie o pojemności 650 ml w kolorze niebieskim, jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa wolnego od BPA. Butelka prezentuje się elegancko, posiada szczelne wieko z gumką i zacisk z blokadą. Może być używana bezpiecznie w temperaturze od –10 do + 95℃. Sprawdzi się znakomicie w biurze, w podróży, w trakcie jazdy rowerem i podczas uprawiania sportu.


SENCOR butelki do smoothie SBB 003ST
39 zł

Butelki do blendera Sencor SBB 003ST zostały wykonane z bezpiecznego tworzywa, odpornego na stłuczenie i zarysowanie. Posiadają kształt wygodny do trzymania, pasują do większości uchwytów samochodowych. Szczelne wieczko zapewnia zabezpieczenie przed rozlaniem.


G21 butelka do smoothie, zielona
39 zł

Butelka do smoothie o pojemności 650 ml w kolorze zielonym, jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa wolnego od BPA. Butelka prezentuje się elegancko, posiada szczelne wieko z gumką i zacisk z blokadą. Może być używana bezpiecznie w temperaturze od –10 do + 95℃. Sprawdzi się znakomicie w biurze, w podróży, w trakcie jazdy rowerem i podczas uprawiania sportu.


G21 butelka do smoothie, różowa
39 zł

Butelka do smoothie o pojemności 650 ml w kolorze różowym, jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa wolnego od BPA. Butelka prezentuje się elegancko, posiada szczelne wieko z gumką i zacisk z blokadą. Może być używana bezpiecznie w temperaturze od –10 do + 95℃. Sprawdzi się znakomicie w biurze, w podróży, w trakcie jazdy rowerem i podczas uprawiania sportu.


Philco butelka do blendera PHSC 60 MJ
36 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Butelka do blendera Philco PHSC 60 MJ jest dodatkowym wyposażeniem do blendera Philco PHSB 610 MJ. Dzięki szczelnemu zamknięciu idealnie nadaje się do podróży.


G21 butelka do smoothie, jasnoszara
459 zł

39 zł

Butelka do smoothie o pojemności 650 ml w kolorze jasnoszarym, jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa wolnego od szkodliwego BPA. Butelka prezentuje się elegancko, posiada szczelne wieko z gumką i zacisk z blokadą. Może być używana bezpiecznie w temperaturze od –10 do + 95℃. Sprawdzi się znakomicie w biurze, w podróży, w trakcie jazdy rowerem i podczas uprawiania sportu.


G21 butelka do smoothie, fioletowa
39 zł

Butelka do smoothie o pojemności 650 ml w kolorze fioletowym, jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa wolnego od BPA. Butelka prezentuje się elegancko, posiada szczelne wieko z gumką i zacisk z blokadą. Może być używana bezpiecznie w temperaturze od –10 do + 95℃. Sprawdzi się znakomicie w biurze, w podróży, w trakcie jazdy rowerem i podczas uprawiania sportu.


GALLET butelka do blendera MS590
30 zł

Butelka do blendera Gallet MS590 to dodatkowe wyposażenie do blendera. Idealny do przygotowywania świeżych napojów, koktajli proteinowych i mlecznych, drinków alkoholowych i bezalkocholowych, szejków, a także do kruszenia lodu. Dla większej wygody pojemnik o wysokiej jakości tworzywa sztucznego, przystosowany do mycia w zmywarce.


G21 butelka do smoothie, ciemnoszara
45 zł

Butelka do smoothie o pojemności 650 ml w kolorze ciemnoszarym, jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa wolnego od BPA. Butelka prezentuje się elegancko, posiada szczelne wieko z gumką i zacisk z blokadą. Może być używana bezpiecznie w temperaturze od –10 do + 95℃. Sprawdzi się znakomicie w biurze, w podróży, w trakcie jazdy rowerem i podczas uprawiania sportu.