Aminela ekologiczny środek do usuwania zapachu w klatkach 250 ml
22 zł

Środek do skutecznego usuwania zapachu w klatkach. Nadaje się do stosowania w przypadku zwierząt futerkowych i gryzoni, takich jak króliki, świnki morskie, chomiki, itp. Zawiera bakterie i enzymy, które delikatnie i skutecznie rozkładają zanieczyszczenia organiczne . Pozostawia przyjemny zapach. Produkt został zatwierdzony przez Państwowy Instytut Zdrowia w Pradze.

DOG trace Kabel izolowany - 100m
99 zł

Izolowany przewód antenowy do niewidzialnego, elektronicznego ogrodzenia d – fence. Średnica 1,5 mm. Długość 100 m.

Karlie osłona na basen, czerwona
58 zł

Osłona wyróżnia się wysokiej jakości designem i materiałem. Osłona na basen ogrodowy Karlie, czerwona jest idealnym dodatkiem dla wszystkich właścicieli psów.

Karlie osłona na basen, niebieska
51 zł

Osłona wyróżnia się wysokiej jakości designem i materiałem. Osłona na basen ogrodowy Karlie niebieska jest idealnym dodatkiem dla wszystkich właścicieli psów.

Karlie osłona na basen, zielona
45 zł

Osłona wyróżnia się wysokiej jakości designem i materiałem. Osłona na basen ogrodowy Karlie, zielona jest idealnym dodatkiem dla wszystkich właścicieli psów.

Karlie rampa dla psa DOG ramp - składana, wymiary 120x30x6 cm
299 zł

Rampa jest odpowiednia dla psów mających trudności w chodzeniu, z powodu dysplazji, wieku lub choroby zwyrodnieniowej stawów. Ma antypoślizgową powierzchnię i nośność do 50kg. Rampa Karlie DOG jest idealnym dodatkiem dla wszystkich właścicieli psów.

Trixie koła do Be Eco Giona 39892/39893, 4 szt.
146 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dodatkowe koła do Be Eco Giona Transportbox, dzięki którym transporter może być transportowany po ziemi. 4 koła Trixie 39892/39893 są łatwe w obsłudze, a 2 z nich posiadają system blokujący. Bardzo praktyczny dla opiekunów, którzy mają cięższe zwierzę lub podróżują na duże odległości.

Trixie torebka na smakołyki 8x10 cm, 2 szt.
33 zł

Nowość

Torebka na smakołyki wykonana jest z wytrzymałego nylonu. Torebka na smakołyki Trixie 8×10 cm, 2 szt. jest odpowiednia dla każdego właściciela psa.

Trixie torebka na smakołyki Dog Activity 2in1 10x13 cm, 2 szt.
66 zł

Nowość

Torebka na smakołyki i woreczki na odchody wykonana jest z wytrzymałego poliestru. Posiada kieszeń na rzep i regulację ze sznurkiem. Torebka na smakołyki Trixie Dog Activity 2in1 10×13 cm, 2 szt. jest odpowiednia dla każdego właściciela psa.