Bel Owalne wysokiej chusteczki do twarzy 45 szt

Marka: Bel Nr katalogowy: 100003179015
Bel Owalne wysokiej chusteczki do twarzy 45 szt

Sprzedaż partnerska

Bel Owalne wysokiej chusteczki do twarzy 45 szt

Delikatne chusteczki do twarzy z aloesem i pantenolem dokładnie czyści i usuwa makijaż dzięki mikrofibry. Podkładka kraty wytłaczanie zapewnia stały kształt i zapobiega latającego włosów. Pełny opis

10

10 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Delikatne chusteczki do twarzy z aloesem i pantenolem dokładnie czyści i usuwa makijaż dzięki mikrofibry. Podkładka kraty wytłaczanie zapewnia stały kształt i zapobiega latającego włosów. jakości produktów Bel Premium oparte na nowej technologii obróbki powierzchni sprawia, że ​​podkładka idealnie gładka.

Opakowanie zawiera 45 sztuk.

Jak korzystać:

Zastosuj wacik oczyszczenie lub produktu twarzy i delikatnie oczyścić skórę.

Reflektory:

Aby osiągnąć makijaż naprawdę dokładne usunięcie i oczyszczenie, konieczne jest wymazy podczas demakijażu zmiany. Kiedyś przetrzeć brudne makijaż i brud, który na skórze w ciągu dnia, przylegającą, wymień ją na głowę. Z brudnym wacikiem ponieważ brud migracji z powrotem do skóry, a tym samym niepotrzebnie ponownie zanášíte porów.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%