Bel Premium zwijające chusteczki do twarzy 75 szt

Marka: Bel Nr katalogowy: 100003179003
Bel Premium zwijające chusteczki do twarzy 75 szt

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 14.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Bel Premium zwijające chusteczki do twarzy 75 szt

Delikatne chusteczki do twarzy z aloesem i pantenolem dokładnie czyści i usuwa makijaż dzięki mikrofibry. Ozdobnego kształt kwiatu wytłaczania utrzymuje stały kształt tamponu i zapobiegania włosy odpowietrzające. Pełny opis

8

8 zł z VAT 9 zł, oszczędzasz 1 zł (11 %)
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Delikatne chusteczki do twarzy z aloesem i pantenolem dokładnie czyści i usuwa makijaż dzięki mikrofibry. Ozdobnego kształt kwiatu wytłaczania utrzymuje stały kształt tamponu i zapobiegania włosy odpowietrzające. jakości produktów Bel Premium oparte na nowej technologii obróbki powierzchni sprawia, że ​​podkładka idealnie gładka. Opakowanie zawiera 75 sztuk.

Jak korzystać:

Zastosuj wacik oczyszczenie lub produktu twarzy i delikatnie oczyścić skórę.

Reflektory:

Aby osiągnąć makijaż naprawdę dokładne usunięcie i oczyszczenie, konieczne jest wymazy podczas demakijażu zmiany. Kiedyś przetrzeć brudne makijaż i brud, który na skórze w ciągu dnia, przylegającą, wymień ją na głowę. Z brudnym wacikiem ponieważ brud migracji z powrotem do skóry, a tym samym niepotrzebnie ponownie zanášíte porów.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%