RIO Urządzenie do głębokiego oczyszczania skóry i odmłodzenie CESO2

Marka: RIO Nr katalogowy: 100002391230
RIO Urządzenie do głębokiego oczyszczania skóry i odmłodzenie CESO2

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

RIO Urządzenie do głębokiego oczyszczania skóry i odmłodzenie CESO2

Urządzenie, które każdego dnia zapewni zdrowsze, sprzątaczka, jaśniejszy i bardziej młodzieńczy wygląd skóry. Najpopularniejsze zastosowania sprawdzonej technologii galwanicznej prąd, który jest używany w salonach kosmetycznych przez wiele lat. Spowalnia oznaki starzenia w obliczu milionów klientów. Pełny opis

640

640 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Urządzenie, które każdego dnia zapewni zdrowsze, sprzątaczka, jaśniejszy i bardziej młodzieńczy wygląd skóry. Najpopularniejsze zastosowania sprawdzonej technologii galwanicznej prąd, który jest używany w salonach kosmetycznych przez wiele lat. Spowalnia oznaki starzenia w obliczu milionów klientów. Technologia ta jest znana np. Z żelaza ocynkowanego.

Faradyczna technologia jest formą zaawansowanego stymulacji elektrycznej mięśni (EMS), które delikatnie tonów mięśni twarzy, do odmłodzenia skóry. EMS jest praktykowane w świecie zachodnim w salonach kosmetycznych przez ponad 40 lat w naszym kraju dopiero zaczyna swój rozkwit i można być na początku.

Program ten stosuje się proces głębokiego czyszczenia zmiękczanie skóry i rozpuszczenie skorup, które ułatwia usuwanie zanieczyszczeń i nadmiaru łoju ze skóry. W tego typu leczenia usunie głęboko zakorzenione zanieczyszczeń. Po zabiegu, można naprawdę poczuć i zobaczyć różnicę.

Łączy cztery rodzaje leczenia: głębokie oczyszczanie, przygotowując nawilżenie i odmłodzenie.

Pakiet obejmuje:

  • urządzenie,
  • 40 sztuk gaziki,
  • 2 baterie AAA,
  • stand.

Koniecznym połączenie do oczyszczania skóry jest delikatny żel oczyszczający , jest to naturalna odżywka skóry z witaminą E i aloes uzdrowienia. Światło, płynnego żelu w połączeniu z urządzeniem czyszczącym, uspokojenie i odświeżania twarzy i szyi. Nieuwzględnione.

Jak korzystać:

Należy zapoznać się z instrukcją. Aby skorzystać z urządzenia, konieczne jest, aby w połączeniu z użyciem żelu do czyszczenia .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%