Starpil papiery Depilacja wygładzić 200 sztuk

Marka: Starpil Nr katalogowy: 100002387015
Starpil papiery Depilacja wygładzić 200 sztuk

Sprzedaż partnerska

Starpil papiery Depilacja wygładzić 200 sztuk

Papiery higieniczne depilacji. Mają gładką powierzchnię, o wielkości około 7,5 × 23 cm, nie powoduje podrażnień skóry. Pełny opis

51

51 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Papiery higieniczne depilacji. Mają gładką powierzchnię, o wielkości około 7,5 × 23 cm, nie powoduje podrażnień skóry.

Jak korzystać: Zastosuj ciepły wosk, weź papier do depilacji i naciśnij całą powierzchnię paska, z wyjątkiem ostatniego centymetra, który złożysz, aby złapać pasek. Narysuj pasek energicznie (silnie i szybko) w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów, w miarę możliwości ze skórą. Po zakończeniu depilacji delikatnie wmasuj w skórę kilka kropli oleje , który usuwa pozostałości wosku, który może pozostać na skórze. Papiery są używane do depilacji przy użyciu Starpil Economic lub Starpil Box. Reflektory:

Proponujemy ciało , twarzowy i woski dla mężczyzn ,


Parametry

Parametry produktu %1% %2%