Xiaomi osłona wodoodporna LCD dla Xiaomi Scooter (Bulk)
34 zł

Wodoodporna osłona przeznaczona do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter. Wodoszczelny pokrowiec LCD do Xiaomi Scooter (Bulk) zabezpiecza panel sterowania LCD hulajnogi przed wodą, dzięki czemu można na niej jeździć nawet w deszczu.

Xiaomi siodełko do hulajnogi Xiaomi Scooter (Bulk) XISC004
509 zł

Składane siedzenie do hulajnogi elektrycznej sprawi, że jazda będzie jeszcze wygodniejsza. Siedzenie jest przeznaczone do hulajnogi Xiaomi Mi Electric i ma regulację wysokości. Kiedy go nie potrzebujesz, można je po prostu złożyć i nie będzie przeszkadzać podczas jazdy.

Xiaomi Antywibracyjna podkładka do hulajnogi Xiaomi Scooter (Bulk)
17 zł

Antywibracyjna podkładka jest przeznaczona do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter. Podkładka antywibracyjna do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter jest wykonana z gumyeliminuje wibracje drążka kierownicy, co sprawi, że jazda będzie wygodniejsza i przyjemniejsza. Podkładka o wielkości 0,6 mm.

Xiaomi Antywibracyjna podkładka do hulajnogi Xiaomi Scooter (Bulk)
17 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Antywibracyjna podkładka jest przeznaczona do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter. Podkładka antywibracyjna do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter jest wykonana z gumyeliminuje wibracje drążka kierownicy, co sprawi, że jazda będzie wygodniejsza i przyjemniejsza. Podkładka o wielkości 1,2 mm.

Xiaomi dzwonek do Xiaomi Scooter (Bulk)
51 zł

Dzwonek przeznaczony do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter. Dzwonek do Xiaomi Scooter (Bulk) emituje dobrze słyszalny dźwięk, dzięki czemu jazda jest bezpieczniejsza. Dzwonek jest wykonany z solidnego materiałułatwo się go montuje na kierownicy hulajnogi.

Xiaomi Kierownica dla dziecka do Xiaomi Scooter (Bulk) XISC015
66 zł

Dodatkowa kierownica dziecięca do hulajnogi elektrycznej. Kierownica jest przeznaczona do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter i jest przymocowana do dowolnej wysokości – tak, aby maluchy mogły wygodnie do nich sięgnąć i jeździć z Tobą.

Xiaomi opona bezdętkowa fluorescencyjna do hulajnogi Xiaomi (Bulk)
111 zł

Bezdętkowa opona przeznaczona do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter. Fluorescencyjna opona bezdętkowa do Xiaomi Scooter (Bulk) jest bardzo trwała, więc nie przekłuje się tak łatwo. Dzięki optymalnej twardościinteligentnemu ukształtowaniu Twoja jazda będzie wygodna i bezpieczna. Fluorescencyjny wzór spodoba Ci się szczególnie w ciemności.

Xiaomi opona do hulajnogi Xiaomi Scooter (Bulk) XISC008
83 zł

Opona bezdętkowa do skutera elektrycznego. Opona posiada głębokie rowki, dzięki czemu sprawdzi się nawet przy gorszej pogodzie. Jest przeznaczona do hulajnogi Xiaomi Mi Electric i skraca drogę hamowania do minimum.

Xiaomi uchwyt na butelkę Xiaomi Scooter, biały (Bulk)
47 zł

Uchwyt na butelkę przeznaczony do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter. Uchwyt na butelkę do Xiaomi Scooter, biały (Bulk) jest łatwo mocowany do kierownicy hulajnogi. Dzięki wytrzymałym materiałom ma długą żywotność. Można go również używać na rowerze lub na kierownicy wózka dziecięcego.

Xiaomi uchwyt na butelkę Xiaomi Scooter, czarny (Bulk)
47 zł

Uchwyt na butelkę przeznaczony do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter. Uchwyt na butelkę do Xiaomi Scooter, czarny (Bulk) jest łatwo mocowany do kierownicy hulajnogi. Dzięki wytrzymałym materiałom ma długą żywotność. Można go również używać na rowerze lub na kierownicy wózka dziecięcego.

Xiaomi uchwyt na butelkę Xiaomi Scooter, czerwony (Bulk)
47 zł

Uchwyt na butelkę przeznaczony do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter. Uchwyt na butelkę do Xiaomi Scooter, czerwony (Bulk) jest łatwo mocowany do kierownicy hulajnogi. Dzięki wytrzymałym materiałom ma długą żywotność. Można go również używać na rowerze lub na kierownicy wózka dziecięcego.

Xiaomi uchwyt na telefon do hulajnogi Xiaomi (Bulk) XISC013
49 zł

Plastikowy uchwyt na telefon do kierownicy hulajnogi elektrycznej. Uchwyt jest przeznaczony do hulajnogi Xiaomi Mi Electric i ma regulowaną szerokość i długość, dzięki czemu może pomieścić dowolny telefon.

Xiaomi uchwyt na tylny błotnik Xiaomi Scooter, biały (Bulk)
34 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt tylny błotnik przeznaczony do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter. Szczególnie docenisz uchwyt tylnego błotnika do Xiaomi Scooter na nierównym terenie i podczas szybkiej jazdy, ponieważ Twój zderzak pozostanie bezpiecznie na miejscu. Uchwyt jest wykonany z solidnego materiałułatwo się go montuje.

Xiaomi uchwyt na tylny błotnik Xiaomi Scooter, czarny (Bulk)
34 zł

Uchwyt tylny błotnik przeznaczony do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter. Szczególnie docenisz uchwyt tylnego błotnika do Xiaomi Scooter na nierównym terenie i podczas szybkiej jazdy, ponieważ Twój zderzak pozostanie bezpiecznie na miejscu. Uchwyt jest wykonany z solidnego materiałułatwo się go montuje.

Xiaomi Antywibracyjna podkładka do hulajnogi Xiaomi Scooter (Bulk)
17 zł

Antywibracyjna podkładka jest przeznaczona do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter. Podkładka antywibracyjna do hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter jest wykonana z gumyeliminuje wibracje drążka kierownicy, co sprawi, że jazda będzie wygodniejsza i przyjemniejsza. Podkładka o wielkości 0,8 mm.

Segway Kask dziecięcy Helma, pomarańczowy
339 zł

Solidny, trwały i stylowy kask dziecięcy do jazdy na hulajnodze elektrycznej. Kask Segway posiada zewnętrzną warstwę twardego poliwęglanu i jest wypełniony ekspandowanym polistyrenem. Jest lekki i oddychający, ale jednocześnie niezawodnie chroni przed poważnymi obrażeniami. Przeznaczony do obwodu głowy 50–55 cm.

Kolonožka torba na hulajnogę Eljet
85 zł

Wodoodporna torba jest przeznaczona do ozdabiania hulajnóg marki Kolonožka. Kolonožka torba na hulajnogę Eljet ma wymiary 14 × 12 × 29 cm, jest wodoodporna i łatwa w montażu – wystarczy zawiesić ją na przedniej kierownicy i od razu masz bezpieczne miejsce do przechowywania swoich rzeczy. Prosty, funkcjonalny design stylowo uzupełni każdą hulajnogę.

Segway Kask Helma L/XL, czarny
349 zł

Solidny, trwały i stylowy kask do jazdy na hulajnodze elektrycznej. Kask Segway posiada zewnętrzną warstwę twardego poliwęglanu i jest wypełniony ekspandowanym polistyrenem. Jest lekki i oddychający, ale jednocześnie niezawodnie chroni przed poważnymi obrażeniami. Rozmiar L/XL jest przeznaczony dla obwodu głowy 58–63 cm.

Segway Torba Ninebot Kickscooter Bag
169 zł

Twarda torba, która służy jako dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy w hulajnogach elektrycznych. Torba Segway Ninebot Kickscooter jest kompatybilna ze wszystkimi hulajnogami Segway Ninebot Kickscooter, doskonale chroni swoją zawartość, jest lekka i łatwa do zamocowania.

Segway Zapięcie Ninebot Kickscooter
129 zł 110 zł

Niezawodne zapięcie, które chroni hulajnogę elektryczną przed złodziejami. Zapięcie Segway posiada rdzeń wykonany z plecionej, stalowej linki pokrytej PVC, dzięki czemu nie porysujesz hulajnogi podczas zamykania. Spiralna konstrukcja jest praktyczna i kompaktowa.