Akcesoria do kostiumów

W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii akcesoria do kostiumów. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii akcesoria do kostiumów bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii akcesoria do kostiumów lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

5 produktów
-17%
Avengers rękawica wyrzutnia Captain Marvel
6x

Avengers rękawica wyrzutnia Captain Marvel

112 zł
92 zł

Walcz jak superbohater Captain Marvel z ekwipunkiem marki Nerf! Inspirowana postacią Kapitana Marvela, rękawica z wyrzutnią Power Moves jest wyposażona w 3 strzały Nerf. Aktywuj binarny pistolet Power Moves jak Twój ulubiony superbohater, kapitan Marvel i strzelaj strzałkami w bitwach inspirowanych tą postacią z filmu!

Dostarcza MALL
Avengers rękawica wyrzutnia Iron Man
1x

Avengers rękawica wyrzutnia Iron Man

98 zł

Walcz jak Iron Man z ekwipunkiem marki Nerf! Broń inspirowana Iron Manem, Repulsor Power Moves jest wyposażona w 3 strzały Nerf. Aktywuj Repulsor Power Moves jak prawdziwy Iron Man. Możesz strzelać strzałkami w bitwach inspirowanych tą postacią filmową! Przeżyj przygodę zainspirowaną tym superbohaterem od Marvela.

Dostarcza MALL
Avengers młot wyrzutnia Thor

Avengers młot wyrzutnia Thor

99 zł

Walcz jak Thor z ekwipunkiem marki Nerf! Miotaj piorunami (strzały Nerfa) za pomocą legendarnego młota Mjolnir. Broń inspirowana Thorem, Power Moves jest wyposażona w 3 strzały Nerf. Aktywuj siłę młota jak prawdziwy Thor. Możesz strzelać strzałkami w bitwach inspirowanych tą postacią filmową!

Więcej informacji
Dostarcza MALL
Avengers rękawica wyrzutnia Spiderman
1x

Avengers rękawica wyrzutnia Spiderman

89 zł
87 zł

Weź udział w przygodzie rodem z komiksów o Spidermanie! Za pomocą tej wyjątkowej rękawicy-wyrzutni, dzieci z łatwością mogą sobie wyobrazić, że walczą jak ulubiony superbohater. Naśladuj Spidermana i twórz pajęczyny, strzelając piankowymi strzałami z broni Nerf Power Moves. Zawiera 3 piankowe strzały.

Więcej informacji
Dostarcza MALL
Avengers tarcza wyrzutnia Kapitan Ameryka

Avengers tarcza wyrzutnia Kapitan Ameryka

96 zł

Walcz jak Kapitan Ameryka z ekwipunkiem marki Nerf! Inspirowana postacią Kapitana Ameryki rękawica Power Moves jest wyposażona w tarczę z wyrzutnią Nerf. Aktywuj tarczę Power Moves jak prawdziwy Kapitan Ameryka i przeżyj przygodę zainspirowaną tym superbohaterem.

Więcej informacji
Dostarcza MALL