Akcesoria do kostiumów

W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii akcesoria do kostiumów. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii akcesoria do kostiumów bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii akcesoria do kostiumów lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

2 produkty
Spin Master rękawica Batmana
3x

Spin Master rękawica Batmana

111 zł

Przenieś swoją technologię Batmana na wyższy poziom. Z tą rękawicą akcji osiągniesz efekty świetlne i dźwiękowe. W trybie walki naciśnij żółty przycisk, aby zmienić dźwięki akcji. Po uderzeniu dźwięk aktywuje się automatycznie. W trybie misji zaloguj się przy użyciu komputera – naciśnj czerwony przycisk, aby aktywować światła i dźwięki, które pomogą Ci ukończyć misję.

Dostarcza MALL
Spin Master maska Batmana i zmieniacz głosu z efektami dźwiękowymi
4x

Spin Master maska Batmana i zmieniacz głosu z efektami dźwiękowymi

139 zł

Czy chcesz brzmieć jak superbohater Batman? Ubierz maskę na głowę i przestrasz wroga świecącymi oczami i różnymi dźwiękami bojowymi. Wystarczy nacisnąć przycisk na boku maski. Dzięki zintegrowanemu modulatorowi mowy wszystko, co powiesz, będzie wypowiedziane głosem samego Batmana.

Dostarcza MALL