Orion formy do lodu UH cytryny 20 szt.
11 zł

Formy do kostek lodu od marki Orion nie tylko schłodzą każdy napój, ale też zapobiegną rozcieńczeniu go przez rozpuszczony lód. Urocze formy w kształcie ćwiartek cytryny przyniosą radość nie tylko dzieciom, bo wszyscy ucieszą się z zimnego napoju. Zestaw 20 sztuk.

Orion formy do lodu UH owoce 20 szt.
11 zł

Formy do kostek lodu od marki Orion nie tylko schłodzą każdy napój, ale też zapobiegną rozcieńczeniu go przez rozpuszczony lód. Wesołe kolory i kształty przyniosą radość nie tylko dzieciom, bo wszyscy ucieszą się z zimnego napoju. Zestaw 20 sztuk.

Tefal foremka do lodu Master Seal Fresh K3023612
64 zł

Dzięki formie do lodu Master Seal Fresh przygotowanie wszystkich napojów lodowych i płynnych potraw będzie proste! Foremka do lodu marki Tefal posiada wieczko, zapobiegające wylewaniu, a dzięki hermetycznemu zamknięciu zapewnia doskonałą szczelność.

Tescoma Forma do kostek lodu myDRINK XXL
49 zł

Forma do kostek lodu Tescoma myDrink XXL z pewnością znajdzie zastosowanie podczas letnich dni. Wykonana z wysokiej jakości silikonu zapewnia trwałość oraz szybkie i komfortowe wyjmowanie kostek z foremki.

Tescoma Forma do kostek lodu myDRINK, diamenty XXL
42 zł

Forma do kostek lodu Tescoma myDrink XXL do przygotowania lodu w unikalnym kształcie diamentów. Wyposażona w nakładkę umożliwiającą przechowywanie formy w zamrażarce w dowolnej pozycji.

Tescoma Forma do kostek lodu myDRINK żółta
53 zł 45 zł

Forma do kostek lodu Tescoma myDrink z pewnością znajdzie zastosowanie podczas letnich dni. Wykonana z wysokiej jakości silikonu zapewnia trwałość oraz szybkie i komfortowe wyjmowanie kostek z foremki.

Tescoma foremki do lodów Bambini, 6 szt.
32 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Foremki do robienia domowych lodów Tescoma Bambini doskonale sprawdzą się w każdej kuchni. W opakowaniu można znaleźć 6 sztuk z kolorowymi uchwytami w kolorach tęczy. Wykonane są z trwałego tworzywa wysokiej jakości.

Tescoma Forma do kostek lodu myDRINK kuleczki zielone
53 zł

Forma do kostek lodu Tescoma myDrink z pewnością znajdzie zastosowanie podczas letnich dni. Wykonana z wysokiej jakości silikonu zapewnia trwałość oraz szybkie i komfortowe wyjmowanie kostek z foremki.

Tescoma Forma do lodu myDRINK, karty
40 zł 34 zł

Forma do kostek lodu Tescoma myDrink do przygotowania lodu w kształtach kolorów kart. Wyposażona w nakładkę umożliwiającą przechowywanie formy w zamrażarce w dowolnej pozycji.