Art Deco Blush Brush małe (Contouring Brush)
15 zł

Ta mała szczotka warga od marki Artdeco wpisuje się w polu magnetycznym z lustrem. Ten wysokiej jakości szczotka ma ładne, miękkie włosy, które kochasz w pierwszym kontakcie!.


Art Deco Blush Brush (Pędzel do Blusher Beauty Box)
12 zł

Mini szczotka do rumieńcem w polu magnetycznym jest wykonany z najwyższej jakości koziej sierści. Najważniejszą częścią makijaż Artdeco nazywa mozaika System , który umożliwia składanie palet według własnych życzeń i potrzeb.


Art Deco brwi Brush (Pędzel) brwi
34 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Profesjonalne brwi Brush z wysokiej jakości sable płaszcz. Artdeco pędzle kosmetyczne , opracowane przez międzynarodowy wizażystka przy użyciu najwyższej jakości włókna są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych rezultatów.


Art Deco Eyeliner Brush (sztuka Couture Eyeliner Brush)
40 zł

Profesjonalne szczotki do eyeliner jest wykonana z włókien syntetycznych. Artdeco pędzle kosmetyczne , opracowane przez międzynarodowy wizażystka przy użyciu najwyższej jakości włókna są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych rezultatów.


Art Deco Kątowe eyeliner (Eye Brow Brush Pochyły)
10 zł

Kątowe szczotka wykonana jest z twardych włókien nylonowych i jest idealny do precyzyjnej aplikacji proszek brwi , Nadaje się do ciągnięcia, napełniania i cienia. Rozmiar odpowiedni pole magnetyczne.


Art Deco Mineral Powder Makeup Brush (Pędzel do Mineral Powder Foundation)
67 zł

szczotka do doskonałej jakości aplikacji pudrového makijaż mineralny , Artdeco pędzle kosmetyczne , opracowane przez międzynarodowy wizażystka przy użyciu najwyższej jakości włókna są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych rezultatów. Zapewniają łatwą i precyzyjną aplikację. .


Art Deco Profesjonalna torba pędzle kosmetyczne (BAG Brush)-10%
99 zł

89 zł

Promocja

Praktyczna torba jest idealna do higienicznego przechowywania do 10 pędzli kosmetycznych lub aplikatory do cieni do powiek , Nadaje się dla profesjonalistów i podróże. boczna kieszeń na dodatkowe akcesoria. Ten obraz jest ilustracja, szczotka jest konieczne, aby kupić oddzielnie. .


Art Deco Skrzynia magnetyczna z mechanizmem przesuwnym (Magnetic Palette)
40 zł

Paleta magnetyczna Magnetic Palette Magnetic Palette z innowacyjnym mechanizmem przesuwnym i geometrycznym kształtem zapewnia, że ​​Twoje cienie, blusher, kamuflaż i proszek do brwi pozostają nienaruszone, szczególnie na drodze. Zawartość pudełka jest mocno trzymana przez magnesy.


Art Deco Szczotka ust (Lip Brush Premium Quality)-10%
65 zł

58 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zupełną nowością w kolekcji jesiennej to innowacyjny Lip Brush Szczotka Premium Quality włókien nylonowych. Szczotka posiada końcówkę stożkową, a nie jako problem do szminki lub połysk bezpośrednio na konturze. Z praktycznego szczotka zamknięcie staje się niezbędna w dowolnym miejscu i czasie.


Art Deco Szpatułki na korektor (Camouflage Łopatka)
5 zł

Praktyczne szpatułka do wzmocnienia zdrowia korektor i mieszanie odpowiedni kolor. Nadaje się do swojej skrzynki magnetycznej. Najważniejszą częścią makijaż Artdeco nazywa mozaika System , który umożliwia składanie palet według własnych życzeń i potrzeb.


BEURER Lustro kosmetyczne BS 59-9%
175 zł

158 zł

Promocja

Lustro kosmetyczne, 2 w 1 samodzielne lub na ścianie, wysokiej jakości chromowane wykończenie, podświetlenie LED, normalne powiększenie 5×, średnica 11 cm, łatwy montaż na ścianie.


BEURER swinging Lustro kosmetyczne BS 49
117 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

swinging Lustro kosmetyczne BS 49 oferuje wysokiej jakości wykończenie chromowane z wykończeniem Pearlized i oświetlenia LED.


Biofficina Toscana Zestaw podarunkowy (Red Berry Harmony)-10%
75 zł

67 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Idea ta opiera się na naszej miłości do ziemi i morza, ale przede wszystkim ludziom, którzy próbują wierzyć w to, co oferują. Ta harmonia powstała dzięki odkrywaniu unikalnej kombinacji składników, której zalety są doskonałe w każdym użyciu.


Bobbi Brown (Full Coverage Face Brush)
234 zł

Z tym kosmetycznym pędzelkiem na twarzy będziesz nakładał puder, makijaż lub makijaż z drobnymi rzeczami. Jego wyjątkowo cienkie włosie po prostu Cię zachwyci! Zapewnia profesjonalną, równomierną i przyjemną aplikację oraz dopasowuje się do każdej części twarzy.


Chanel papiery matowe (tkanka Kontrola oleju) 150 szt
118 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rynsztunku na idealnie matową cerę. Twinkies natychmiast usunąć nadmiar łoju, tym samym znacznie zmniejszając połysk. Pozostawiają skórę doskonale matowa. W zestawie znajduje się lustro.