Znaleziono: 146

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

Art Deco Blush Brush małe (Contouring Brush)
15 zł

Ta mała szczotka warga od marki Artdeco wpisuje się w polu magnetycznym z lustrem. Ten wysokiej jakości szczotka ma ładne, miękkie włosy, które kochasz w pierwszym kontakcie!.


Art Deco Blush Brush (Pędzel do Blusher Beauty Box)
12 zł

Mini szczotka do rumieńcem w polu magnetycznym jest wykonany z najwyższej jakości koziej sierści. Najważniejszą częścią makijaż Artdeco nazywa mozaika System , który umożliwia składanie palet według własnych życzeń i potrzeb.


Art Deco Eyeliner Brush (sztuka Couture Eyeliner Brush)
40 zł

Profesjonalne szczotki do eyeliner jest wykonana z włókien syntetycznych. Artdeco pędzle kosmetyczne , opracowane przez międzynarodowy wizażystka przy użyciu najwyższej jakości włókna są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych rezultatów.


Art Deco Kątowe eyeliner (Eye Brow Brush Pochyły)
10 zł

Kątowe szczotka wykonana jest z twardych włókien nylonowych i jest idealny do precyzyjnej aplikacji proszek brwi , Nadaje się do ciągnięcia, napełniania i cienia. Rozmiar odpowiedni pole magnetyczne.


Art Deco Mineral Powder Makeup Brush (Pędzel do Mineral Powder Foundation)
68 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

szczotka do doskonałej jakości aplikacji pudrového makijaż mineralny , Artdeco pędzle kosmetyczne , opracowane przez międzynarodowy wizażystka przy użyciu najwyższej jakości włókna są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych rezultatów. Zapewniają łatwą i precyzyjną aplikację. .


Art Deco Ostrzarka (plastikowe temperówki ołówki)
18 zł

Temperówka ze szczególnym dwugłowym technologii do precyzyjnego ostrzenia ołówków kosmetycznych. Idealny do ołówków Magic Eye Liner , Miękkie Lip Liner i Eye Liner miękka ,.


Art Deco Skrzynia magnetyczna z mechanizmem przesuwnym (Magnetic Palette)
40 zł

Paleta magnetyczna Magnetic Palette Magnetic Palette z innowacyjnym mechanizmem przesuwnym i geometrycznym kształtem zapewnia, że ​​Twoje cienie, blusher, kamuflaż i proszek do brwi pozostają nienaruszone, szczególnie na drodze. Zawartość pudełka jest mocno trzymana przez magnesy.


Art Deco Skrzynka lustro magnetyczne (Beauty Box Quattro)
38 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Idealne miejsce na ulubione odcienie! Beauty Box Quattro zawiera lustro jest bardzo praktyczne w podróży. Zawartość opakowania bezpiecznie przechowuje przez magnesy.


Art Deco Szczotka ust (Lip Brush Premium Quality)
65 zł

Zupełną nowością w kolekcji jesiennej to innowacyjny Lip Brush Szczotka Premium Quality włókien nylonowych. Szczotka posiada końcówkę stożkową, a nie jako problem do szminki lub połysk bezpośrednio na konturze. Z praktycznego szczotka zamknięcie staje się niezbędna w dowolnym miejscu i czasie.


Art Deco Szczotka wentylatora szczotki wentylatora
70 zł

Nowość

Szczotka wentylatorowa Brush Brush pomaga stworzyć idealny wygląd makijażu. Ta szczotka jest idealna do podświetlania górnych kości policzkowych, środka czoła i nosa.


Avon Gąbka do makijażu i konturów (Beauty Blender)
22 zł

Specjalnie ukształtowana gąbka do nakładania makijażu. Dzięki gąbce nakładasz makijaż nawet na trudno dostępne części twarzy. Drobne dno służy do nakładania proszku lub róży.


BEURER Lustro kosmetyczne BS 59-9%
224 zł

202 zł

Promocja

Lustro kosmetyczne, 2 w 1 samodzielne lub na ścianie, wysokiej jakości chromowane wykończenie, podświetlenie LED, normalne powiększenie 5×, średnica 11 cm, łatwy montaż na ścianie.


BEURER Lustro kosmetyczne BS 69
240 zł

Lustro kosmetyczne BS 69 oferuje wysokiej jakości chromowe wykończenie i oświetlenie LED.


BEURER Lustro kosmetyczne BS 89
413 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

PN-89 Lustro kosmetyczne z oświetleniem LED.


Bobbi Brown (Full Coverage Face Brush)
231 zł

Nowość

Z tym kosmetycznym pędzelkiem na twarzy będziesz nakładał puder, makijaż lub makijaż z drobnymi rzeczami. Jego wyjątkowo cienkie włosie po prostu Cię zachwyci! Zapewnia profesjonalną, równomierną i przyjemną aplikację oraz dopasowuje się do każdej części twarzy.


Dermacol Kosmetyki do makijażu szczotki D51-30%
50 zł

35 zł

Promocja

Pędzel do nakładania makijażu i cieczy proszku. Szczotka jest w przezroczystej obudowie z tworzywa sztucznego oraz kartę papieru z opisem produktu.


Dermacol Pędzel kosmetyczny na oczy z syntetycznych włókien D84-28%
25 zł

18 zł

Promocja

Szczotka jest odpowiednia do stosowania cieni do powiek, a dzięki stożkowego kształtu jest to bardzo pomocne stosowania eyeliner żelu lub brwi Ilustracją cienia lub proszku. Szczotka jest w przezroczystej obudowie z tworzywa sztucznego oraz kartę papieru z opisem produktu.