Art Deco All In One (Eyeshadow Brush)
51 zł 45 zł

Pędzel do cieni do powiek All In One wykonany jest z wysokiej jakości grzywy końskiej. Za pomocą okrągłego, krzaczastego pędzla z końcówką w kształcie kopuły można łatwo tworzyć profesjonalne przejścia do makijażu. Pędzel optymalnie dopasowuje się do konturu powieki.

Art Deco Blush Brush (Pędzel do Blusher Beauty Box)
12 zł

Mini szczotka do rumieńcem w polu magnetycznym jest wykonany z najwyższej jakości koziej sierści. Najważniejszą częścią makijaż Artdeco nazywa mozaika System , który umożliwia składanie palet według własnych życzeń i potrzeb.

Art Deco Dwustronne cień aplikator oczu (dwukrotnie powiek szczotki)
7 zł 6 zł

Profesjonalny aplikator z pędzelkiem i pianką jest przeznaczony do pudełko magnetyczne Magnum . Najważniejszą częścią kosmetyków dekoracyjnych Artdeco jest tak zwany system mozaikowy , który pozwala złożyć paletę według własnych życzeń i potrzeb.

Art Deco Kątowe eyeliner (Eye Brow Brush Pochyły)
11 zł 10 zł

Kątowe szczotka wykonana jest z twardych włókien nylonowych i jest idealny do precyzyjnej aplikacji proszek brwi , Nadaje się do ciągnięcia, napełniania i cienia. Rozmiar odpowiedni pole magnetyczne.

Art Deco Mineral Powder Makeup Brush (Pędzel do Mineral Powder Foundation)
68 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

szczotka do doskonałej jakości aplikacji pudrového makijaż mineralny , Artdeco pędzle kosmetyczne , opracowane przez międzynarodowy wizażystka przy użyciu najwyższej jakości włókna są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych rezultatów. Zapewniają łatwą i precyzyjną aplikację. .

Art Deco (Powder Brush Premium Quality)
103 zł

cienkie nieporęczna szczotka z syntetycznym włosiem. Pędzel nadaje się do wszystkich rodzajów skóry do nakładania kompaktowego lub sypkiego pudru, różu, pudru konturowego, rozjaśniacza lub bronzera. .

Art Deco (Profi Eye Blender)
51 zł 45 zł

Profi Eye Blender, którego włosie wykonane jest z grzywy końskiej, jest idealny do nakładania pudrowych i kremowych cieni do powiek. Okrągła główka szczoteczki z kompaktową końcówką w kształcie kopuły nadaje się do nakładania cieni na powieki, dołeczki i kąciki zewnętrzne.

Art Deco Szpatułki na korektor (Camouflage Łopatka)
5 zł

Praktyczne szpatułka do wzmocnienia zdrowia korektor i mieszanie odpowiedni kolor. Nadaje się do swojej skrzynki magnetycznej. Najważniejszą częścią makijaż Artdeco nazywa mozaika System , który umożliwia składanie palet według własnych życzeń i potrzeb.

Avon Szczotka Kabuki z nylonowym włosiem
19 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pędzel kabuki pozwala na równomierną i naturalną aplikację pudru i bronzera. Z nylonowym włosiem. Wymiary: 6,5 × 2,5 cm.

Clarins Matujące Kit Zestaw pory i Mati
186 zł 164 zł

Zestaw zawiera: Matujący papier Pory i matowy 2 × 70 Przezroczyste matujące pory w proszku i matowy 6,5 ml Matujący papier Pory i matowy 2 × 70 Dla nieskazitelnej skóry w każdych okolicznościach! Funkcje: wykonany z włókna konopnego, zmniejsza połysk skóry, wchłania nadmiar sebum, nie sus

Dermacol Kosmetycznych pędzla stosowania concealer D62
34 zł 25 zł

Szczoteczka jest odpowiedni do stosowania w wewnętrznej korektor kąta oka, wokół oczu i do fałdy na powierzchni. Aby wykorzystać również rozjaśniacze osadzania pod brwi i wewnętrznym kącie oka. Szczotka jest w przezroczystym plastikowym pudełku z kartą papieru z opisem produktu.

Dermacol Kosmetyki do makijażu szczotki D52
51 zł 43 zł

Szczotka jest odpowiedni do stosowania w mineralnych i cieczy do makijażu, proszek i rzut oka. Szczotka jest w przezroczystym plastikowym pudełku z kartą papieru z opisem produktu.

Dermacol Matt Control (Blotting Papers) 100 szt
17 zł

Matowe maty kontrolne są przeznaczone do cery mieszanej i tłustej. Opakowanie zawiera 100 sztuk jednorazowych papierów, które dezorientują wygląd twojego makijażu. Nakładając matowy papier do twarzy, wysysa nadmiar sebum ze skóry i nadaje mu świeży wygląd.

Dermacol Pędzel kosmetyczny na oczy z syntetycznych włókien D84
26 zł

Szczotka jest odpowiednia do stosowania cieni do powiek, a dzięki stożkowego kształtu jest to bardzo pomocne stosowania eyeliner żelu lub brwi Ilustracją cienia lub proszku. Szczotka jest w przezroczystej obudowie z tworzywa sztucznego oraz kartę papieru z opisem produktu.