Deveroux Kosmetyczne białe diody LED lusterko Akumulator MR-L3013A
287 zł

Deveroux MR-L3013A LED Mirror to opuszczane lustro składające się z kilku oddzielnych okularów. Oferują różne poziomy powiększenia, a zatem doskonałą kontrolę nad skórą. Główne lustro jest wyposażone w paski LED po bokach i można łatwo kontrolować intensywność światła za pomocą przycisku dotykowego.

Art Deco Blush Brush małe (Contouring Brush)
15 zł

Ta mała szczotka warga od marki Artdeco wpisuje się w polu magnetycznym z lustrem. Ten wysokiej jakości szczotka ma ładne, miękkie włosy, które kochasz w pierwszym kontakcie!.

Art Deco Blush Brush (Pędzel do Blusher Beauty Box)
12 zł

Mini szczotka do rumieńcem w polu magnetycznym jest wykonany z najwyższej jakości koziej sierści. Najważniejszą częścią makijaż Artdeco nazywa mozaika System , który umożliwia składanie palet według własnych życzeń i potrzeb.

Art Deco Dwustronne cień aplikator oczu (dwukrotnie powiek szczotki)
7 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Profesjonalny aplikator z pędzelkiem i pianką jest przeznaczony do pudełko magnetyczne Magnum . Najważniejszą częścią kosmetyków dekoracyjnych Artdeco jest tak zwany system mozaikowy , który pozwala złożyć paletę według własnych życzeń i potrzeb.

Art Deco Kątowe eyeliner (Eye Brow Brush Pochyły)
11 zł

Kątowe szczotka wykonana jest z twardych włókien nylonowych i jest idealny do precyzyjnej aplikacji proszek brwi , Nadaje się do ciągnięcia, napełniania i cienia. Rozmiar odpowiedni pole magnetyczne.

Art Deco Mineral Powder Makeup Brush (Pędzel do Mineral Powder Foundation)
68 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

szczotka do doskonałej jakości aplikacji pudrového makijaż mineralny , Artdeco pędzle kosmetyczne , opracowane przez międzynarodowy wizażystka przy użyciu najwyższej jakości włókna są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych rezultatów. Zapewniają łatwą i precyzyjną aplikację. .

Art Deco Profesjonalna torba pędzle kosmetyczne (BAG Brush)
100 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczna torba jest idealna do higienicznego przechowywania do 10 pędzli kosmetycznych lub aplikatory do cieni do powiek , Nadaje się dla profesjonalistów i podróże. boczna kieszeń na dodatkowe akcesoria. Ten obraz jest ilustracja, szczotka jest konieczne, aby kupić oddzielnie. .

Art Deco Skrzynia magnetyczna z mechanizmem przesuwnym (Magnetic Palette)
41 zł 34 zł

Paleta magnetyczna Magnetic Palette Magnetic Palette z innowacyjnym mechanizmem przesuwnym i geometrycznym kształtem zapewnia, że ​​Twoje cienie, blusher, kamuflaż i proszek do brwi pozostają nienaruszone, szczególnie na drodze. Zawartość pudełka jest mocno trzymana przez magnesy.

Art Deco Szpatułki na korektor (Camouflage Łopatka)
5 zł

Praktyczne szpatułka do wzmocnienia zdrowia korektor i mieszanie odpowiedni kolor. Nadaje się do swojej skrzynki magnetycznej. Najważniejszą częścią makijaż Artdeco nazywa mozaika System , który umożliwia składanie palet według własnych życzeń i potrzeb.

BEURER Lustro kosmetyczne BS 59
178 zł

Lustro kosmetyczne, 2 w 1 samodzielne lub na ścianie, wysokiej jakości chromowane wykończenie, podświetlenie LED, normalne powiększenie 5×, średnica 11 cm, łatwy montaż na ścianie.