Art Deco Skrzynka lustro magnetyczne (Beauty Box Quattro)

Marka: Art Deco Nr katalogowy: 100002447346

Sprzedaż partnerska

Art Deco Skrzynka lustro magnetyczne (Beauty Box Quattro)

Idealne miejsce na ulubione odcienie! Beauty Box Quattro zawiera lustro jest bardzo praktyczne w podróży. Zawartość opakowania bezpiecznie przechowuje przez magnesy. Pełny opis

39

39 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Idealne miejsce na ulubione odcienie! Beauty Box Quattro zawiera lustro jest bardzo praktyczne w podróży. Zawartość opakowania bezpiecznie przechowuje przez magnesy. Obraz ilustruje, nadzienie musi być zakupiony oddzielnie!

Najważniejszą częścią makijaż Artdeco nazywa mozaika System , który umożliwia składanie palet według własnych życzeń i potrzeb. cień do oczu, rumieniec i korektor są nabywane oddzielnie i umieszczony w specjalnym pól magnetycznych . Połączyć swoje ulubione kolory, wymiany starych systemów dostarczania, dodawać nowe modne kolory – to wszystko dzięki mozaikę Artdeco!

Spełnienie opcje:

  • 4 aplikator i oko
  • Aplikator 1 i 1 powiek różu,
  • aplikatora i 2, korektory
  • i wiele innych.
Jak korzystać:

własne potrzeby umieszczone w polu magnetycznym odpowiednie nadzienie.

Reflektory:

Proponujemy I Powiek aplikator Zaprojektowany specjalnie dla tego pola!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%