Art Deco Szczotka wentylatora szczotki wentylatora

Marka: Art Deco Nr katalogowy: 100002766577
Art Deco Szczotka wentylatora szczotki wentylatora

Sprzedaż partnerska

Art Deco Szczotka wentylatora szczotki wentylatora

Szczotka wentylatorowa Brush Brush pomaga stworzyć idealny wygląd makijażu. Ta szczotka jest idealna do podświetlania górnych kości policzkowych, środka czoła i nosa. Pełny opis

71

71 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Szczotka wentylatorowa Brush Brush pomaga stworzyć idealny wygląd makijażu. Ta szczotka jest idealna do podświetlania górnych kości policzkowych, środka czoła i nosa. Krótkie włosy stabilizują szczotkę podczas nakładania produktów, a długie ułatwiają mieszanie proszku i delikatnie dopasowują się do konturów twarzy. Możesz także użyć go do usunięcia nadmiaru proszku lub cienia do powiek, który staje się nieodpowiedni po nałożeniu.

   Jak korzystać:

Użyj pędzla, aby nanieść proszek i obrysować twarz.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%