Sefiros Krótka szczotka do cieni do powiek z uchwytem z czerwonego drewna Red Wood (Eyeshadow Brush Short)

Marka: Sefiros Nr katalogowy: 100002389480

Sprzedaż partnerska

Sefiros Krótka szczotka do cieni do powiek z uchwytem z czerwonego drewna Red Wood (Eyeshadow Brush Short)

Pędzlem cieni do powiek z serii Sefiros czerwonego drewna szczególnie przyciągnęła uwagę czerwonawo brązowe drewniane uchwytu w połączeniu z kontrastującym matowe metalową klamrą zamykającą szczotki. Pełny opis

10

11 zł Z VAT
10 zł

Nr katalogowy: 100002389480

Pełny opis

Opis produktu

Pędzlem cieni do powiek z serii Sefiros czerwonego drewna szczególnie przyciągnęła uwagę czerwonawo brązowe drewniane uchwytu w połączeniu z kontrastującym matowe metalową klamrą zamykającą szczotki. Niezwykle miękki, ale silny szczotka włosy są wykonane z syntetycznych włókien high-tech, które zapewniają idealne stosowania makijażu. Szczotka zapewnienia jednolitego stosowania cień do oczu na całą powiekę, ale także estetyczny dodatek do torebki lub łazienki. 

Długość: 17 cm, łącznie z uchwytami.

Exclusive: przedłużona gwarancja 36 miesięcy!

Zalety:

  • zapewnia profesjonalną, miłą i jednolitego stosowania
  • dokonane w państwach członkowskich UE.
  • Odpowiednie dla wegan.

Jak o opiece szczotki:

Szczotka musi być regularnie czyszczone, aby utrzymać jej miękkość i delikatność. Przylegają niej pozostałości makijażu, brudem, smarem, bakterii i martwej skóry. Szczotka delikatnie masować w ciepłej wodzie o małej mydła specjalne Sefiros. Upewnij się, że woda nie dostanie się do wnętrza uchwytu, który posiada szczotkę do włosów ze sobą. Pozwól szczotka przed ponownym użyciem dobrze wysuszyć. Nie suszyć w suszarce do włosów lub umieścić go na kaloryferze. Pozostawić do wyschnięcia włosy luźno w dół.

Jak korzystać:

Użyj pędzla, aby zastosować cień do oczu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%