Sefiros Profesjonalna szczotka anty-pylenie z zaokrąglonym uchwytem RedOnyx (Powder Brush duży okrągły)

Marka: Sefiros Nr katalogowy: 100002395504

Sprzedaż partnerskaWyprzedaż

Promocja obowiązuje do 31.01.2020 lub do wyczerpania zapasów.

Sefiros Profesjonalna szczotka anty-pylenie z zaokrąglonym uchwytem RedOnyx (Powder Brush duży okrągły)

Rozpylanie pędzel z serii Sefiros RedOnyx ma subtelny, ale potężne szczotki do włosów jest wykonany z syntetycznych włókien high-tech, które zapewniają idealne stosowania makijażu. Pełny opis

21

49 zł
21 zł
-57%

Nr katalogowy: 100002395504

Pełny opis

Opis produktu

Rozpylanie pędzel z serii Sefiros RedOnyx ma subtelny, ale potężne szczotki do włosów jest wykonany z syntetycznych włókien high-tech, które zapewniają idealne stosowania makijażu.

seria szczotki z RedOnyx wyróżniają się luksusowy i niepowtarzalny styl projektowania czerwonych kamieni półszlachetnych Onyx. Stają się one nie tylko funkcjonalne, gdy towarzysze stosowania makijażu, ale także zabawy akcesoria do łazienki i sprzęt kosmetyczny.

Pędzel ma większą objętość, a tym samym zapewnić jednolite stosowanie, ale również estetycznym dodatkiem do torebki lub łazienki.

Długość: 20 cm, łącznie z uchwytami.

Exclusive: przedłużona gwarancja 36 miesięcy!

Zalety:

  • zapewnia profesjonalną, miłą i jednolitego stosowania
  • dopasowuje się do każdej części twarzy,
  • dokonane w państwach członkowskich UE.
  • Testowany dermatologicznie.

Jak o opiece szczotki:

Szczotka musi być regularnie czyszczone, aby utrzymać jej miękkość i delikatność. Przylegają niej pozostałości makijażu, brudem, smarem, bakterii i martwej skóry. Szczotka delikatnie masować w ciepłej wodzie o małej mydła specjalne Sefiros. Upewnij się, że woda nie dostanie się do wnętrza uchwytu, który posiada szczotkę do włosów ze sobą. Pozwól szczotka przed ponownym użyciem dobrze wysuszyć. Nie suszyć w suszarce do włosów lub umieścić go na kaloryferze. Pozostawić do wyschnięcia włosy luźno w dół.

Jak korzystać:

Używaj szczotki do zastosowania proszku.

Reflektory:

Sefiros to dynamiczna marka luksusowych kosmetykówakcesoriów kosmetycznych , które przełamuje bariery między ceną i jakością! Spróbuj popularny olej kokosowy lub kosmetyki z Morza Martwego z rzędu Minerals ciało .!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%