Sefiros Prosto pędzel do makijażu z rączką RedOnyx (Foundation Brush)

Marka: Sefiros Nr katalogowy: 100002395506
Sefiros Prosto pędzel do makijażu z rączką RedOnyx (Foundation Brush)

Sprzedaż partnerska

Sefiros Prosto pędzel do makijażu z rączką RedOnyx (Foundation Brush)

Pędzel do makijażu z serii Sefiros RedOnyx ma elegancki i ponadczasowy design. Pędzel wykonany jest z wysokiej jakości włosów syntetycznych. seria szczotki z RedOnyx wyróżniają się luksusowy i niepowtarzalny styl projektowania czerwonych kamieni półszlachetnych Onyx. Pełny opis

23

23 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Pędzel do makijażu z serii Sefiros RedOnyx ma elegancki i ponadczasowy design. Pędzel wykonany jest z wysokiej jakości włosów syntetycznych.

seria szczotki z RedOnyx wyróżniają się luksusowy i niepowtarzalny styl projektowania czerwonych kamieni półszlachetnych Onyx. Stają się one nie tylko funkcjonalne, gdy towarzysze stosowania makijażu, ale także zabawy akcesoria do łazienki i sprzęt kosmetyczny.

Pędzel ma większą objętość, a tym samym zapewnić jednolite stosowanie, ale również estetycznym dodatkiem do torebki lub łazienki. Pędzel do nakładania ciekłego makijaż i korektor, dzięki zaokrąglonym kształcie pięknie dopasowuje się do każdej części twarzy.

Długość: 19 cm, łącznie z uchwytami.

Exclusive: przedłużona gwarancja 36 miesięcy!

Zalety:

  • zapewnia profesjonalną aplikację bez wychodzenia ostre przejścia kolorów.
  • zastosowanie koloru na policzkach i konturów.
  • dokonane w państwach członkowskich UE.
  • Testowany dermatologicznie.

Jak o opiece szczotki:

Szczotka musi być regularnie czyszczone, aby utrzymać jej miękkość i delikatność. Przylegają niej pozostałości makijażu, brudem, smarem, bakterii i martwej skóry. Szczotka delikatnie masować w ciepłej wodzie o małej mydła specjalne Sefiros. Upewnij się, że woda nie dostanie się do wnętrza uchwytu, który posiada szczotkę do włosów ze sobą. Pozwól szczotka przed ponownym użyciem dobrze wysuszyć. Nie suszyć w suszarce do włosów lub umieścić go na kaloryferze. Pozostawić do wyschnięcia włosy luźno w dół.

Jak korzystać:

Użyj pędzla, aby zastosować makijaż.

Reflektory:

Sefiros to dynamiczna marka luksusowych kosmetykówakcesoriów kosmetycznych , które przełamuje bariery między ceną i jakością! Spróbuj popularny olej kokosowy lub kosmetyki z Morza Martwego z rzędu ciało Minerals !


Parametry

Parametry produktu %1% %2%