Sefiros Rumieniec szczotka kątowa z uchwytem na RedOnyx (Blush Brush)

Marka: Sefiros Nr katalogowy: 100002395505

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.04.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Sefiros Rumieniec szczotka kątowa z uchwytem na RedOnyx (Blush Brush)

Szczotka na rumieńcem serii Sefiros RedOnyx ma elegancki i ponadczasowy design. Pędzel wykonany jest z wysokiej jakości włosów syntetycznych. seria szczotki z RedOnyx wyróżniają się luksusowy i niepowtarzalny styl projektowania czerwonych kamieni półszlachetnych Onyx. Pełny opis

32

32 zł z VAT

Nr katalogowy: 100002395505

Pełny opis

Opis produktu

Szczotka na rumieńcem serii Sefiros RedOnyx ma elegancki i ponadczasowy design. Pędzel wykonany jest z wysokiej jakości włosów syntetycznych.

seria szczotki z RedOnyx wyróżniają się luksusowy i niepowtarzalny styl projektowania czerwonych kamieni półszlachetnych Onyx. Stają się one nie tylko funkcjonalne, gdy towarzysze stosowania makijażu, ale także zabawy akcesoria do łazienki i sprzęt kosmetyczny.

Ta szczotka jest idealna do tworzenia codziennego makijażu. Stożkowy kształt jest doskonale dopasowany do kształtu kości policzkowych, modele bez wychodzenia ostre przejścia kolorów.

Długość: 17 cm, łącznie z uchwytami.

Exclusive: przedłużona gwarancja 36 miesięcy!

Zalety:

  • zapewnia profesjonalną aplikację bez wychodzenia ostre przejścia kolorów.
  • zastosowanie koloru na policzkach i konturów.
  • dokonane w państwach członkowskich UE.
  • Testowany dermatologicznie.

Jak o opiece szczotki:

Szczotka musi być regularnie czyszczone, aby utrzymać jej miękkość i delikatność. Przylegają niej pozostałości makijażu, brudem, smarem, bakterii i martwej skóry. Szczotka delikatnie masować w ciepłej wodzie o małej mydła specjalne Sefiros. Upewnij się, że woda nie dostanie się do wnętrza uchwytu, który posiada szczotkę do włosów ze sobą. Pozwól szczotka przed ponownym użyciem dobrze wysuszyć. Nie suszyć w suszarce do włosów lub umieścić go na kaloryferze. Pozostawić do wyschnięcia włosy luźno w dół.

Jak korzystać:

Używaj szczotki do zastosowania rumieniec.

Reflektory:

Sefiros to dynamiczna marka luksusowych kosmetykówakcesoriów kosmetycznych , które przełamuje bariery między ceną i jakością! Spróbuj popularny olej kokosowy lub kosmetyki z Morza Martwego z rzędu ciało Minerals !


Parametry

Parametry produktu %1% %2%