Sefiros Sprawa dla luksusowych pędzli kosmetycznych - fioletowy

Marka: Sefiros Nr katalogowy: 100002396077
Sefiros Sprawa dla luksusowych pędzli kosmetycznych - fioletowy

Sprzedaż partnerska

Sefiros Sprawa dla luksusowych pędzli kosmetycznych - fioletowy

Mark Sefiros jest doskonałym akcesorium mody – stylowy pokrowiec na pięć różnych pędzli kosmetycznych z logo marki Sefiros. Producent podkreśla precyzyjny sposób wytwarzania niepowtarzalny design. Obudowy są ręcznie szyte skórzane w kolorze fioletowym z wytłoczonymi ornamentami. Pełny opis

51

51 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Mark Sefiros jest doskonałym akcesorium mody – stylowy pokrowiec na pięć różnych pędzli kosmetycznych z logo marki Sefiros.

Producent podkreśla precyzyjny sposób wytwarzania niepowtarzalny design. Obudowy są ręcznie szyte skórzane w kolorze fioletowym z wytłoczonymi ornamentami. Wyroby konstrukcyjne odzwierciedla aktualne trendy.

Made in Czech.

Zalety:

  • obudowę można połączyć różne pędzle Sefiros w zależności od potrzeb – zalecane jest przez wielkość pętli rozpylanie 1× szczotka, 1× makijaż i inne w zależności od potrzeb.
  • Obudowa jest bardzo zmienna i przechowywania,
  • Szczotka chroni przed uszkodzeniem.
  • materiał można łatwo czyścić wilgotną szmatką.
  • prosty rzep.


Exclusive: przedłużona gwarancja 36 miesięcy!

wymiary:

  • Zamknięta obudowa – 22 cm x 16 cm,
  • niezłożonego rękawa – 41 cm x 16 cm.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%