Znaleziono: 136

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

Wyłącz filtry

Lista jest ograniczona za pomocą filtrów:  W magazynie


Art Deco Blush Brush małe (Contouring Brush)
15 zł

Ta mała szczotka warga od marki Artdeco wpisuje się w polu magnetycznym z lustrem. Ten wysokiej jakości szczotka ma ładne, miękkie włosy, które kochasz w pierwszym kontakcie!.


Art Deco Eyeliner Brush (sztuka Couture Eyeliner Brush)
41 zł

Profesjonalne szczotki do eyeliner jest wykonana z włókien syntetycznych. Artdeco pędzle kosmetyczne , opracowane przez międzynarodowy wizażystka przy użyciu najwyższej jakości włókna są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych rezultatów.


Art Deco Kątowe eyeliner (Eye Brow Brush Pochyły)
11 zł

Kątowe szczotka wykonana jest z twardych włókien nylonowych i jest idealny do precyzyjnej aplikacji proszek brwi , Nadaje się do ciągnięcia, napełniania i cienia. Rozmiar odpowiedni pole magnetyczne.


Art Deco Ostrzarka (plastikowe temperówki ołówki)
18 zł

Temperówka ze szczególnym dwugłowym technologii do precyzyjnego ostrzenia ołówków kosmetycznych. Idealny do ołówków Magic Eye Liner , Miękkie Lip Liner i Eye Liner miękka ,.


Art Deco Pole magnetyczne dla trzech cieniu lub rumienić Beauty Box Trio
46 zł

Idealne miejsce na ulubione odcienie! Beauty Box Trio zawiera lustro jest bardzo praktyczne w podróży. Zawartość opakowania bezpiecznie przechowuje przez magnesy. Najważniejszą częścią makijaż Artdeco nazywa mozaika System , który umożliwia składanie palet według własnych życzeń i potrzeb.


Art Deco Rzęsy Lash Brush (Pędzel)
26 zł

Profesjonalna szczotka idealnie rozdziela rzęsy i brwi kształtowanie. Wykonana z włókien syntetycznych. Artdeco pędzle kosmetyczne , opracowane przez międzynarodowy wizażystka przy użyciu najwyższej jakości włókna są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych rezultatów.


Art Deco Skrzynia magnetyczna z mechanizmem przesuwnym (Magnetic Palette)
41 zł

Paleta magnetyczna Magnetic Palette Magnetic Palette z innowacyjnym mechanizmem przesuwnym i geometrycznym kształtem zapewnia, że ​​Twoje cienie, blusher, kamuflaż i proszek do brwi pozostają nienaruszone, szczególnie na drodze. Zawartość pudełka jest mocno trzymana przez magnesy.


Art Deco Szczotka wentylatora szczotki wentylatora
71 zł

Szczotka wentylatorowa Brush Brush pomaga stworzyć idealny wygląd makijażu. Ta szczotka jest idealna do podświetlania górnych kości policzkowych, środka czoła i nosa.


Art Deco Szpatułki na korektor (Camouflage Łopatka)
5 zł

Praktyczne szpatułka do wzmocnienia zdrowia korektor i mieszanie odpowiedni kolor. Nadaje się do swojej skrzynki magnetycznej. Najważniejszą częścią makijaż Artdeco nazywa mozaika System , który umożliwia składanie palet według własnych życzeń i potrzeb.


BEURER Lustro kosmetyczne BS 59-10%
227 zł

204 zł

Promocja

Lustro kosmetyczne, 2 w 1 samodzielne lub na ścianie, wysokiej jakości chromowane wykończenie, podświetlenie LED, normalne powiększenie 5×, średnica 11 cm, łatwy montaż na ścianie.


BEURER Lustro kosmetyczne BS 69
244 zł

Lustro kosmetyczne BS 69 oferuje wysokiej jakości chromowe wykończenie i oświetlenie LED.


BEURER swinging Lustro kosmetyczne BS 49
118 zł

swinging Lustro kosmetyczne BS 49 oferuje wysokiej jakości wykończenie chromowane z wykończeniem Pearlized i oświetlenia LED.


Bobbi Brown (Full Coverage Face Brush)
235 zł

Z tym kosmetycznym pędzelkiem na twarzy będziesz nakładał puder, makijaż lub makijaż z drobnymi rzeczami. Jego wyjątkowo cienkie włosie po prostu Cię zachwyci! Zapewnia profesjonalną, równomierną i przyjemną aplikację oraz dopasowuje się do każdej części twarzy.


Dermacol Kosmetycznych pędzla stosowania concealer D62
26 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szczoteczka jest odpowiedni do stosowania w wewnętrznej korektor kąta oka, wokół oczu i do fałdy na powierzchni. Aby wykorzystać również rozjaśniacze osadzania pod brwi i wewnętrznym kącie oka. Szczotka jest w przezroczystym plastikowym pudełku z kartą papieru z opisem produktu.


Dermacol Kosmetyki do makijażu szczotki D51
51 zł

Pędzel do nakładania makijażu i cieczy proszku. Szczotka jest w przezroczystej obudowie z tworzywa sztucznego oraz kartę papieru z opisem produktu.


Dermacol Kosmetyki do makijażu szczotki D52
51 zł

Szczotka jest odpowiedni do stosowania w mineralnych i cieczy do makijażu, proszek i rzut oka. Szczotka jest w przezroczystym plastikowym pudełku z kartą papieru z opisem produktu.


Dermacol Pędzel kosmetyczny na oczy z naturalnego włosia D81
26 zł

Szczotka nadaje się do nakładania cieni do oczu do całego wieczka lub rozmycie lub zostać utracone do zapudrování obszar pod oczami. Szczotka jest w przezroczystym plastikowym pudełku z kartą papieru z opisem produktu.