La Mer (The Powder Brush) Skincolor
244 zł

Nowość

Pędzel kosmetyczny nadaje się do nakładania proszku. Idealnie sprawią, że twoja twarz będzie idealna i nadać jej idealny wygląd.


Makeup Revolution (Eyebrow Brush FE104)
11 zł

Nowość

Szczotka ma płaski i zaokrąglony kształt, szczególnie do produktów do brwi, płynów i kremów pod oczy. Pędzel to łatwa aplikacja. Nadaj swoim brwiom idealny kształt.


Makeup Revolution Makeup (Brush Foundation F101)
22 zł

Nowość

Kosmetyczny pędzel do makijażu wykonany jest z cienkich włókien syntetycznych dla łatwej aplikacji makijażu. Równie wyczaruj naturalny i nieskazitelny wygląd. Pędzel nadaje się do kremowego makijażu płynnego. Nałożyć na pędzel i gładko myć twarz.


NYX Owalna szczotka do proszku Light waga Powder Brush
59 zł

Nowość

Owalna szczotka do proszku Light waga Powder Brush pasuje zarówno do zwartych jak i sypkich proszków. Ta szczotka jest wykonana z syntetycznego włosia, które jest jedwabiście gładkie. Posiada ergonomiczny uchwyt dla maksymalnego komfortu i łatwości użytkowania.


NYX Płaski pędzel do cieni do powiek, zwężany dookoła Shadow Pędzel
50 zł

Nowość

Płaski pędzel do cieni do powiek, zwężany dookoła Shadow W podstawowym wyposażeniu do makijażu oczu nie może zabraknąć szczotki NYX. Cienie są łatwe do zastosowania, a warstwy są idealne. Wykonana jest z syntetycznego włosia, które jest jedwabiście miękkie.


NYX Pędzel do cieni do powiek Precision Brush
40 zł

Nowość

Precision Brush Round Eyeshadow Brush dokładnie dopasowuje się do potrzeb. Pomoże Ci stworzyć najdokładniejsze szczegóły – podkreślając kącik oka, akcentując brwi wokół brwi, lekko rozmazując linię lub tworząc ostre krawędzie warg.


NYX Pędzel do makijażu z podwójnym pędzelkiem
50 zł

Nowość

Pędzel do makijażu Pędzel do podwójnego ustawiania włókien składa się z dwóch rodzajów włókien, co daje mu odpowiednią ilość proszku do utrwalenia makijażu, aby uzyskać idealne wykończenie. Zapewnia łatwą obsługę jedwabistego drobnego włosia.


NYX Prime & Conceal Brush Corrector Brush Pędzel
55 zł

Nowość

Pędzel Prime & Conceal z dwoma rodzajami włókien jest przeznaczony do łatwego nakładania kremowej bazy pod cień do oczu lub korektor. Wykonana jest z syntetycznego włosia, które jest jedwabiście miękkie. Szczotka ma ergonomiczny uchwyt dla maksymalnego komfortu i łatwości aplikacji.


NYX Szczotka do polerowania Okrągła szczotka do cienia
50 zł

Nowość

Szczotka do polerowania idealnie pasuje do fałdy oka, dzięki czemu możesz zrobić wszystko samodzielnie, aby zastosować cień do oka. Wykonana jest z syntetycznego włosia, które jest jedwabiście miękkie. Szczotka ma ergonomiczny uchwyt dla maksymalnego komfortu i łatwości aplikacji.


NYX Szczotka stożkowa w proszku
50 zł

Nowość

Pędzel do pędzli NYaper´s Tapered Powder Brush ma puszyste włosie, które usuwa nadmiar proszku i cieni lub rozjaśnia górną część twarzy. Wykonana jest z syntetycznego włosia, które jest jedwabiście miękkie. Szczotka ma ergonomiczny uchwyt dla maksymalnego komfortu i łatwości aplikacji.


NYX Szczotkowana szczotka proszkowa i bronzer Szczotka polerska kątowa
50 zł

Nowość

Przenieś techniki makijażu na wyższy poziom dzięki temu ściętemu pędzelkowi i bronzerowi Angled Buffing Brush firmy NYX Professional Makeup Jego uchwyt e rgonomická został zaprojektowany dla maksymalnej łatwości obsługi, dzięki czemu można skoncentrować się na rozprawie.