Retlux świecąca ozdoba w kształcie bałwanka 30LED
133 zł 105 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ta dekoracja Retlux nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Lśniąca ozdoba w kształcie bałwana ma duże wymiary 16×30×16 cm, wykonana z akrylu.

Kaemingk świąteczna dekoracja LED "Prezenty" - zestaw 3 szt.-63%
588 zł 217 zł

Wyprzedaż

Świąteczne oświetlenie do wnętrz w kształcie prezentów. Świąteczna dekoracja LED marki Kaemingk oferuje timer na 6 godzin, nadaje się do użycia wewnątrz domu. Przyjemne światło tworzy przytulną atmosferę nie tylko w Boże Narodzenie.

Retlux dekoracja świąteczna - świecący Renifer 244
150 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Urocza ozdoba świąteczna w formie Renifera sprawi, że magia świąt zabłyśnie na każdym progu. Świecący renifer od marki Retlux może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz dzięki ochronie – IP 44.

Seizis oświetlenie LED z przyssawką, bałwan-42%
33 zł 19 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dekoracyjne oświetlenie LED marki Seizis to postać bałwana, który znajdzie swoje miejsce w każdym dziecięcym pokoju. Można go łatwo przymocować za pomocą przyssawki. 10 żarówek z białym światłem jest zasilane przez baterie, dzięki czemu można umieścić go w dowolnym miejscu, niezależnie od gniazdka elektrycznego.

DUE ESSE Świecące choinkowe drzewo z Mikołajem 56 x 35 cm-22%
280 zł 217 zł

Wyprzedaż

Świecące choinkowe drzewo z Mikołajem 56 × 35 cm od marki Due Esse jest to piękna dekoracja twojego wnętrza, która sprawi, że wszyscy będą zadowoleni. Udekoruj swój dom i nadaj mu magiczną atmosferę Bożego Narodzenia.

Kaemingk obraz podświetlany LED "Szczeniaczki i kociak"-33%
65 zł 43 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obraz podświetlany LED „Szczeniaczki“ marki Kaemingk z dwoma szczeniakami, kociakiem i bałwankiem na prostym tle już na pierwszy rzut oka sprawi, że poczujesz nadchodzącą zimę i święta.

Retlux dekoracja świąteczna RXL 315 kopuła duża 4LED WW-41%
56 zł 33 zł

Wyprzedaż

Dekoracja LED Retlux RXL 315 w formie dużej kopuły, świeci ciepłym, białym światłem emitowanym przez 4 diody LED. Retlux RXL 315 to ozdoba w oryginalnej szklanej kopule z drewnianą dekoracją wewnątrz. Dekoracji można używać tylko wewnątrz, na przykład na świątecznym stole lub kominku.

Retlux dekoracja świetlna - renifer z saniami 198LED
249 zł 199 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Świecąca dekoracja w kształcie renifera z saniami ma wymiary 120 × 59 × 23 cm.

DUE ESSE Świąteczny świecący obraz bałwan 32 z 36 cm
104 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bożonarodzeniowy świecący obraz bałwana o wymiarach 32 × 36 cm marki Due Esse to niekonwencjonalna dekoracja, która oświetla dom i wywołuje przyjemną atmosferę świąt Bożego Narodzenia .

DUE ESSE świecący domek 20 cm, futerko-23%
52 zł 40 zł

Wyprzedaż

Świecący domek 20 cm z futerkiem od marki Due Esse jest pięknąstylową dekoracją, doskonałą do Twojego domu. Domek z futrzanym dachem wprowadzi przyjemnąprzytulną, świąteczną atmosferę.

DUE ESSE świecący domek piętrowy 23 cm, futerko-23%
52 zł 40 zł

Wyprzedaż

Świecący domek piętrowy 23 cm z futerkiem od marki Due Esse sprawi, że Twoje wnętrze będzie niepowtarzalnie ozdobione w to Boże Narodzenie. Oświetlony domek będzie zachwycał za każdym spojrzeniem.

EMOS wieniec LED, 2×AA, IP20, ciepły biały, timer-18%
50 zł 41 zł

Wyprzedaż

Świąteczna dekoracja marki Emos stworzy dla Ciebie prawdziwą, świąteczną atmosferę. Lekka dekoracja zasilana za pomocą 2 baterii AA ma oryginalny kształt wieńca z płatkami śniegu i gwiazdkami. Atutem produktu jest możliwość korzystania z timera.

Kaemingk obraz podświetlany LED "Szczeniaczki"-33%
65 zł 43 zł

Wyprzedaż

Obraz podświetlany LED „Szczeniaczki“ marki Kaemingk z trzema szczeniakami, prezentami oraz prostym tłem już na pierwszy rzut oka sprawi, że poczujesz nadchodzącą zimę i święta.

Koopman świąteczny wieniec z rattanu, 35 cm, 20 LED-35%
115 zł 74 zł

Wyprzedaż

Świąteczny wieniec z rattanu oświeci Twoje mieszkanie lub ogród białym ciepłym światłem. Włóż baterie i ciesz się piękną, kojącą dekoracją. Marex Trade świąteczny wieniec z rattanu, 35 cm, 20 diod LED z zawieszonym w środku sercem.

Koopman świecący akrylowy niedźwiedź 28 cm, 24 LED, timer-23%
141 zł 108 zł

Wyprzedaż

Świecący akrylowy niedźwiedź na baterie, dysponuje timerem, który ma 3 tryby. Pierwszy sprawia, że dekoracja świeci się przez 6 godzin i wyłącza się automatycznie na 18 godzin, kolejny oferuje nieprzerwane świecenie, a ostatni wyłącza niedźwiedzia. Marex Trade świecący akrylowy niedźwiedź 28 cm, 24 LED z timerem, ozdobi Twoje mieszkanie i ogród.

Retlux dekoracja świąteczna RXL 327 błyszcząca gwiazda 20 LED 40 cm-41%
75 zł 44 zł

Wyprzedaż

Dekoracja LED Retlux RXL 327 w formie gwiazdy bożonarodzeniowej przeplatanej błyszczącą przędzą, świeci ciepłym, białym światłem emitowanym przez 20 diod LED. Dekoracji można używać tylko wewnątrz, na przykład na świątecznym stole lub kominku.

Retlux dekoracja świetlna - jeleń 20LED-19%
41 zł 33 zł

Wyprzedaż

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Świecąca dekoracja w kształcie jelenia o wymiarach 23 × 7 × 19 cm, wykonana jest z akrylu.

Retlux gwiazda ozdobna z ratanu 10LED-35%
48 zł 31 zł

Wyprzedaż

Gwiazda ozdobna marki Retlux to idealna dekoracja wykonana z rattanu tylko do użytku w pomieszczeniach. Wyposażona została w 10 lamp LED, których światło tworzy jedyną w swoim rodzaju, świąteczną atmosferę.

Retlux kula ozdobna z ratanu 15LED-34%
47 zł 31 zł

Wyprzedaż

Dekoracje do użytku w pomieszczeniach. Średnica kulii 20 cm, wykonana z rattanu. Światło Retux pochodzi z lampy 15LED, stwarzającej niezwykle magiczną atmosferę.

Retlux kula ozdobna z ratanu 20LED
55 zł

Dekoracje do użytku w pomieszczeniach. Średnica kulii 20 cm, wykonana z rattanu. Światło Retux pochodzi z lampy 20LED, stwarzającej niezwykle magiczną atmosferę.

Seizis dekoracyjne okno z niebieskimi żarówkami LED-27%
33 zł 24 zł

Wyprzedaż

Okno ozdobne z motywami świątecznymi przeznaczone do użytku w pomieszczeniach. Jest wyposażone w żarówki 16LED i transformator 24V. W oknie ornamenty, świeca, dzwony i prezent podświetlone na niebiesko.

Seizis domek polystone z LED, biały-31%
29 zł 20 zł

Wyprzedaż

Ośnieżony domek marki Seizis to piękna deokracja w białym kolorze. Ozdoba zawiera także oświetlenie LED, którego światło wprowadza przyjemną, świąteczną atmosferę.

Seizis domek polystone z LED, biały-31%
29 zł 20 zł

Wyprzedaż

Ośnieżony domek marki Seizis to piękna deokracja w białym kolorze. Ozdoba zawiera także oświetlenie LED, którego światło wprowadza przyjemną, świąteczną atmosferę.

Seizis łańcuch dekoracyjny 360LED, żarówki-krople, 12 pasm, 3m - biały-34%
135 zł 89 zł

Wyprzedaż

** Łańcuch dekoracyjny 360LED** z żarówkami w kształcie kropli. Łańcuch składa się z 12 pasm o łącznej długości 3m. Diody LED mają białe światło. Dekoracja odpowiednia nie tylko na Boże Narodzenie, ale także przez resztę roku jako ozdobny dodatek pokoju dziecięcego.

Seizis oświetlenie LED z przyssawką, renifer-42%
33 zł 19 zł

Wyprzedaż

Dekoracyjne oświetlenie LED marki Seizis ma formę uroczego renifera. Doskonale wkomponuje się w każdy pokój dziecięcy. Można go łatwo przymocować za pomocą przyssawki. 10 żarówek z białym światłem jest zasilane przez baterie, dzięki czemu można umieścić światło w dowolnym miejscu, niezależnie od gniazdka elektrycznego.

Seizis szopka 10cm + szopka 9cm-31%
29 zł 20 zł

Wyprzedaż

Ceramiczna szopka o wysokości 10 cm wyposażona jest w diodę LED, dzięki czemu jest piękną ozdobą. Istnieje również mniejsza wersja o wysokości 9 cm, którą można umieścić w innym pomieszczeniu.

Solight gwiazdka 6LED ciepła biel
29 zł

Jasna ozdoba Solight wykonana z naturalnego drewna będzie pięknie wyglądać jako świąteczna ozdoba domu. Dekoracja wisząca jest duża – 15×15×2 cm i może być umieszczona tylko wewnątrz domu.