Hape wagon maszynowy ze śmigłem
78 zł 75 zł

Wagon maszynowy ze śmigłem marki Hape łączy ze sobą elementy dwóch pojazdów: samolotu i pociągu, dzięki czemu zapewnia nowe wrażenia z zabawy. Zasilany jest dwoma bateriami AAA, które nie są zawarte w opakowaniu i posiada w pełni funkcjonalne śmigło. Przygotuj się na dużo zabawy! Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.

Hape kolejka ze stacją - kostki
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zbuduj stację kolejową od podstaw za pomocą tego zestawu do budowania. Grzechotki i lustra są rozweselą i zainteresują podróżników i towarzyszy. Załóż kapelusz i pilnuj porządku jako dyspozytor stacji.

Hape lokomotywa z ładunkiem
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lokomotywa z ładunkiem marki Hape stanowi źródło doskonałej zabawy dla każdego malucha. Podczas poruszania się po torze, zębate ładunki obracają się, zapewniając dynamiczną rozrywkę. Ładunek znajdujący się na wagonie można usuwać podczas zabawy. Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.

Hape duży dźwig obrotowy
62 zł 60 zł

Duży dźwig obrotowy marki Hape posiada magnetyczne koło pasowe i służy do podnoszenia ładunków z innych zabawek z tej serii. Ramię podnośnika obraca się o 360 stopni oraz zatrzymuje się podczas skręcania. Nogi są na tyle szerokie, aby samochody i pociągi mogły się między nimi zmieścić. Przechyl wózek widłowy lub rozłóż wagon, aby wyładować ładunek. Obróć ramię podnoszące dźwig wokół ładunku. Zabezpiecz i unieś ładunek za pomocą magnesu na ramieniu. Zalecany dla dzieci od 3. roku życia.

Hape Pociąg na baterie
40 zł 39 zł

Ten niewielki pociąg porusza się do przodu i do tyłu i zapala się podczas jazdy! Wystarczy naciśnięcie przycisku, aby zmienić jego kierunek. Napęd jest zasilany przez baterie 2AAA (nie są zawarte w zestawie).