EPICO Airpods Case OUTDOOR
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Outdoorowa obudowa silikonowa chroni Twoje słuchawki AirPods przed uszkodzeniem mechanicznym. Etui EPICO Epico AirPods OUTDOOR jest wyposażone w wytrzymały karabińczyk, który pozwala przymocować słuchawki do paska i plecaka oraz bezpiecznie je przechowywać, zarówno podczas górskiej wędrówki, jak i na spacerze po mieście.

Buxton BAA 100 BT

Buxton BAA 100 BT

Ocena: 4,4
59 zł

Jak z przewodowych zrobić słuchawki bezprzewodowe? Prosto i szybko za pomocą adaptera audio Buxton BAA 100 BT z technologią Bluetooth 5.0 i zintegrowanym akumulatorem 110 mAh działającym do 8 godzin na jednym ładowaniu. Wbudowany mikrofon i sterowanie odtwarzaczem są wbudowane w korpus adaptera. Rozszerzenie jest odpowiednie dla wszystkich typów słuchawek, w tym słuchawek domowych.

Buxton BET 100

Buxton BET 100

Ocena: 5
49 zł

Nie kupuj nowych słuchawek, a popraw dźwięk starych dzięki uniwersalnym, wymiennym nakładkom do słuchawek dousznych Buxton BET 100, wykonanych z silikonu i pianki z pamięcią kształtu w trzech wielkościach S, M i L. Nakładki poprawiają mocowanie słuchawek w uszach i dostosowują uzyskany dźwięk. Doskonałe do słuchawek o średnicy od 5 do 7 mm.

Buxton nakładki do słuchawek BET 101
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nie kupuj nowych słuchawek, a popraw dźwięk starych dzięki uniwersalnym, wymiennym nakładkom do słuchawek dousznych Buxton BET 101, wykonanych z silikonu i pianki z pamięcią kształtu w trzech wielkościach S, M i L. Nakładki poprawiają mocowanie słuchawek w uszach i dostosowują uzyskany dźwięk. Doskonałe do słuchawek o średnicy od 5 do 7 mm.

LAMAX Wymienne nauszniki do słuchawek Blaze B-1
26 zł

Wymienne nauszniki do słuchawek Blaze B-1 wykonane ze skóry syntetycznej, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można je odróżnić od słuchawek, które mają nasi znajomi.