Spontex Catch & Clean
76 zł 55 zł

Zestaw do sprzątania z gumowym włosiem Spontex Catch & Clean, który jest dwa razy bardziej skuteczny niż tradycyjne włosie. Głowica miotły jest zginana i do prania. Uchwyt teleskopowy dostosowuje się do wzrostu, dzięki czemu nie trzeba się zginać podczas zamiatania.

Spontex Microfibre 8+2 szt.
30 zł 3,00 Zł/szt

Wyjątkowo chłonna, wielofunkcyjna mikrofibra, która łatwo usuwa brud i smar. Skuteczność tylko z pomocą wody, nie wymaga żadnych środków chemicznych. Kolory: niebieski, żółty, pomarańczowy, różowy. Opakowanie zawiera 10 sztuk.

Cif ściereczki łazienkowe biodegradowalne Nature´s 36 szt.-18%
11 zł 9 zł 0,25 Zł/szt

Promocja

Chusteczki czyszczące Cif są idealne do szybkiego i wydajnego codziennego czyszczenia łazienki. Opracowane w technologii hydrofobowej, aby zapobiec osadzaniu się kamienia i brudu, pozostawiają łazienkę w czystości.

Spontex Ściereczka Magic Effect x2
14 zł 7,00 Zł/szt

Ściereczka z mikrofibry Magic Effect doskonale czyści powierzchnie i szybko schnie. Ściereczki Spontex można używać tylko z wodą. Narożny otwór umożliwia zawieszenie.

Spontex Ściereczki Antibak x3-27%
11 zł 8 zł 2,67 Zł/szt

Promocja

Paczka mocnych i bardzo chłonnych ściereczek od marki Spontex. Ściereczki Antibak są wyposażone w środek przeciwbakteryjny, który eliminuje bakterie i zanieczyszczenia. Dla higienicznie czystego gospodarstwa domowego. 100% biodegradowalny.

Spontex MF WINDOW
14 zł

Ulepszona ściereczka Microfibre Window od marki Spontex. Gwarantuje idealnie czyste okna, lustra i inne błyszczące powierzchnie. Efektywne nawet przy użyciu samej wody.

Spontex Multiroll x50
18 zł 0,36 Zł/szt

Uniwersalna ścierka od marki Spontex w praktycznej rolce. Nadaje się zarówno do stosowania na sucho, jak i na mokro Idealna do łatwego i szybkiego czyszczenia całego domu. Opakowanie zawiera 50 sztuki.

Spontex Pet Towel
21 zł

Chłonny ręcznik z mikrofibry od marki Spontex do bezpiecznej pielęgnacji zwierząt. Ręcznik jest idealny dla zwierzaka po kąpieli lub wytarcia brudnych łap. Model szybko schnie.

Spontex Sweet Home x3
12 zł 4,00 Zł/szt

Zestaw trzech gąbek do czyszczenia różnych powierzchni w domu od marki Spontex. Gąbki Sweet Home są łatwe do trzymania dzięki kształtowi S. Każdy z trzech kolorów spełnia swoją funkcję i wykonuje ją tak skutecznie, jak to możliwe, aby utrzymać dom w czystości.

Spontex Top Tex gąbki x10
14 zł 1,40 Zł/szt

Zestaw dziesięciu dodatkowych chłonnych gąbek od marki Spontex. Ściereczki Top Tex można stosować do wszystkich zadań w domu, zarówno do mycia naczyń, jak i do wycierania stołu. Dzięki nowej poprawionej jakości zapewnia czysty dom.

Spontex Vlies x10
12 zł 1,20 Zł/szt

Ściereczki uniwersalne do wycierania do użytku na sucho i na mokro. Ściereczki Viles od marki Spontex umożliwiają starcie okruchów ze stołu lub wytarcie kurzu.

TORO ściereczka do podłogi Lux, 5 szt.
21 zł 4,20 Zł/szt

Ściereczka do podłogi Toro Lux nadaje się do wycierania, nie pozostawia smug i nie uszkadza powierzchni. Wykonana jest w 80% z wiskozy20% z poliestru. Opakowanie zawiera 5 ściereczek, gotowych do użycia od zaraz.

York Rękawice winylowe M 100 szt.
35 zł 34 zł

Rękawice jednorazowe, w opakowaniu zawierającym 100 sztuk, są wyprodukowane z winylu, więc są odpowiednie i dla osób uczulonych na lateks. Posiadają lekką warstwę talku, która ułatwia ich wkładanie oraz ściąganie, posiadają wzmocnione brzegi