Dyson etui na suszarkę Supersonic
350 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Etui ochronne na suszarkę do włosów. Etui Dyson na suszarkę Supersonic wykonane jest z miękkiej i odpornej na ciepło tkaniny ze zintegrowanym zamkiem magnetycznym.

Dyson koncentrator do suszarki Supersonic
96 zł

Nowość

Koncentrator do łatwiejszego suszenia i modelowania włosów. Koncentrator do stylizacji Dyson do suszarki Supersonic wytwarza strumień szybkiego przepływu powietrza, który można precyzyjnie ukierunkować, w celu idealnego ułożenia włosów.

Dyson grzebień Dyson
175 zł

Nowość

Grzebień rozczesujący pasma dla idealnej stylizacji fryzury. Grzebień Dyson jest wyposażony w szeroko rozstawione zęby, które łatwo rozdzielają mokre i suche włosy i rozczesują je przy minimalnym oporze.

Dyson stojak na suszarkę Supersonic
420 zł
+ darmowa dostawa

Nowość

Stojak Dyson do praktycznego przechowywania suszarki do włosów i do trzech magnetycznych końcówek Supersonic. Stojak nie obejmuje dodatków ani suszarki do włosów.

Dyson dyfuzor do suszarki Supersonic
140 zł

Nowość

Dyfuzor do łatwiejszego suszenia i modelowania włosów. Dyfuzor Dyson do suszarki Supersonic równomiernie układa pasma w fale. Symuluje naturalne suszenie, poprawiając w ten sposób skręt. Dłuższe końcówki sięgają głębiej we włosy.

Dyson koncetrator do stylizacji do suszarki Supersonic
114 zł

Nowość

Koncentrator do łatwiejszego suszenia i modelowania włosów. Profesjonalny koncentrator do stylizacji Dyson do suszarki Supersonic wytwarza strumień szybkiego przepływu powietrza, który można precyzyjnie ukierunkować, w celu idealnego ułożenia włosów.

Dyson koncentrator do suszarki Supersonic
161 zł

Nowość

Koncentrator do łatwiejszego suszenia i modelowania włosów. Koncentrator kierunkowy Dyson do suszarki Supersonic suszy włosy delikatnym i kontrolowanym przepływem powietrza, pomagając uzyskać gładki i naturalny wygląd.

Dyson końcówka do suszenia delikatnych włosów do suszarki Supersonic
204 zł

Nowość

Końcówka do delikatnych włosów i wrażliwej skóry dla łatwiejszego suszenia i modelowania pasm. Końcówka do suszenia delikatnych włosów Dyson do suszarki Supersonic rozprasza powietrze i zapewnia jego chłodniejszy przepływ, przy jednoczesnym zachowaniu wydajności suszenia.

Dyson końcówka grzebieniowa do suszarki Supersonic
203 zł

Nowość

Końcówka grzebieniowa z szeroko rozstawionymi zębami dla łatwiejszego suszenia i modelowania włosów. Końcówka grzebieniowa Dyson Supersonic z szeroko rozstawionymi, wytrzymałymi zębami jest zaprojektowana specjalnie do kręconych i falowanych włosów.