Invisibobble Original opaski do włosów Happy Hour Just Pine 6 szt

Invisibobble Original opaski do włosów Happy Hour Just Pine 6 szt

Nr.: 100036980043
Sprzedaż partnerska
Invisibobble mają spiralny kształt, dzięki czemu nacisk rozkłada się równomiernie na wszystkie włosy, dzięki czemu gumka nie ciągnie i nie plącze włosów. . Pełny opis
38 zł
Partner: Vivantis

W magazynie partnera 5+ sztuk

21.04.2021 - 22.04.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100036980043

Opis

Invisibobble mają spiralny kształt, dzięki czemu nacisk rozkłada się równomiernie na wszystkie włosy, dzięki czemu gumka nie ciągnie i nie plącze włosów. Zalety:

NIE Invisibobble WŁOSÓW – magiczna sztuczka, na której Invisibobble się Invisibobble to specjalna forma sznurka owiniętego wokół włosów. Gdy ta ozdoba jest owinięta wokół włosów, nie wywiera równomiernego nacisku na włosy, jak inne ozdoby, które są owinięte na całym obwodzie kucyka, pozostawiając widoczny ślad. Ten specjalny kształt Invisibobble włosów Invisibobble pozwala na mocne trzymanie włosów w kucyku, ale bez zbytniego nacisku i naprężenia. Vlasy mają więc więcej miejsca w kucyku niż w zwykłej gumce.

NIE POWODUJE BÓLU GŁOWY – Kobiety, które często noszą koński ogon, cierpią na bóle głowy. Invisibobble włosów Invisibobble to rozwiązanie, które nie Invisibobble pojedynczych włosów i nie Invisibobble skóry głowy. Pozwala to na jej unikalny kształt.

HAIR-friendly – Invisibobble włosy Invisibobble jest więcej niż oryginalnym ornamentem. Jest bardzo delikatny dla włosów, ponieważ nie jest wykonany z metalu, co często powoduje ich łamliwość. Zamiast tego jest tworzony przez połączenie dwóch końców razem, aby nie zaplątał się we włosy ani ich nie uszkodził.

PASUJE DO WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW – może być ozdobą każdego rodzaju włosów – kręconych, prostych, cienkich, grubych. Invisibobble jest odpowiedni dla każdego!

UŻYWAJ JAKO BRANSOLETKI – polecamy nosić Invisibobble jako bransoletkę, jeśli nie jest używana jako ozdoba do włosów, wygląda bardzo oryginalnie. Jak korzystać:

Użyj Invisibobble straty przełączania.

Pakowanie: Zestaw zawiera 3 przezroczyste i 3 kolorowe gumki.