BIG Zestaw znaków drogowych
58 zł 55 zł

Znaki drogowe marki BIG to doskonała zabawa dla małego drogowca. Praktyczny zestaw znaków drogowych takich jak przejście dla pieszych, znak stop, droga dwukierunkowa czy parking, to doskonała nauka dla każdego, małego kierowcy.

BIG Pachołki 4 sztuki
53 zł

Pachołki 4 sztuki marki Big ustaw w dowolnym miejscu cztery pachołki i zrób prawdziwy tor przeszkód! Czerwono-białe stożki mają wyskość 26 cm.

BIG Zestaw znaków drogowych
130 zł 122 zł

Zestaw rozmaitych, dużych znaków drogowych marki BIG. Dzięki nim Twoje dziecko pozna podstawy przepisów drogowych. Każdy znak posiada 2 różne oznaczenia – z przodu i z tyłu. Jego wysokość to 69 cm – na pewno nikt nie zdoła go przegapić! Poznawaj obowiązujące przepisy drogowe w czasie świetnej zabawy.

BIG chodzik dziecięcy Big Bobby
84 zł

Dwukolorowy chodzik dziecięcy w kształcie samochodzika Big Bobby. Połącz go ze wszystkimi typami samochodów Big Bobby lub załaduj przedmiotami i pojedź na wycieczkę za miasto.

Lamps Sygnalizacja świetlna na baterie
55 zł

Sygnalizacja świetlna na baterie z dwoma trybami. Granie (automatyczna zmiana kolorów) i Edukacyjny (ręczny wybór koloru za naciśnięciem jednego przycisku). Dzieci mogą z niego korzystać również podczas zabawy wózkami oraz samochodami i zatrzymywać ruch.

Klein Sygnalizacja świetlna 72 cm
99 zł 94 zł

Sygnalizacja świetlna marki Klein to doskonała zabawa dla początkującego kierowcy. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. Zmienia kolory, dzięki czemu Twoja pociecha poczuje się jak przed prawdziwą sygnalizacją świetlną.

Stamp Klakson na hulajnogę / rowerek, Kraina Lodu Frozen
29 zł

Klakson na hulajnogę / rowerek, Kraina Lodu marki Stamp spodoba się fanom bajki „Frozen". Klakson świetnie sprawdzi się na kierownicy roweru, czy hulajnogi. Ponadto jest on niezwykle prosty w montażu, dzięki czemu można go przykręcić w parę minut.

Falk Przyczepa z uchwytem Claas
150 zł

Przyczepa FALK jest wielofunkcyjna. Obejmuje ona uchwyty, które sprawiają, że obraca się po połączeniu. Obejmuje również łopatę, grabie i czajniczek. „Praca w ogrodzie” z tym zwiastunem będzie zabawna.

BIG Sygnalizacja świetlna
95 zł 85 zł

Sygnalizacja świetlna marki BIG to doskonała zabawa dla początkującego, małego kierowcy. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. Zmienia kolory, dzięki czemu Twoja pociecha poczuje się jak prawdziwy kierowca!

BIG zestaw kół Big Bobby Car 4 szt.
68 zł 58 zł

Zestaw 4 zapasowe koła do wszystkich produktów Bobby. Wykonane z materiału, które redukują hałas nawet o 50%. Wymiary kół: 15 × 15 × 4 cm.

Falk przyczepa czterokołowa Claas Maxi z akcesoriami
345 zł

Przyczepa czterokołowa Class w kolorze zielonym jest idealnym dodatkiem do każdego traktora marki Falk. Przyczepa zawiera również łopatę i grabie z hakiem. „Praca w ogrodzie” dzięki tej przyczepie będzie naprawdę fajna.

Falk Przyczepa dwukołowa z akcesoriami
142 zł 115 zł

Przyczepa FALK jest wielofunkcyjna. Obejmuje ona uchwyty, które sprawiają, że obraca się po połączeniu. Obejmuje również łopatę, grabie i czajniczek. „Praca w ogrodzie” z tym zwiastunem będzie zabawna.

Klein Znaki drogowe 73 cm
122 zł

Znaki drogowe 73 cm marki Klein to znakomita zabawka do domu lub do ogrodu. Znaki można rozstawić na dużej przestrzeni, tak by stworzyły prawdziwy ciąg komunikacyjny, a dzieci mogły uczyć się ich znaczenia.

Stamp Klakson na hulajnogę / rowerek, Star Wars
38 zł

Klakson na hulajnogę / rowerek, Star Wars marki Stamp spodoba się fanom filmów z serii Gwiezdne Wojny. Klakson świetnie sprawdzi się na kierownicy roweru, czy hulajnogi. Ponadto jest on niezwykle prosty w montażu, dzięki czemu można go przykręcić w parę minut.

Lamps Znaki drogowe 5 szt. 80 cm
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Znaki drogowe o wysokości 80 cm to doskonały zestaw do każdego placu zabaw lub dużego ogrodu. Dzieci nauczą się poznawać różne znaki, które mogą napotkać na dworze.

PEG PEREGO Kask Ducati
192 zł 169 zł

Kask Ducati marki Peg Perego idealny do jazdy pojazdami dla dzieci. Ochroni głowę Twojego dziecka przed urazami. Wykonany z wytrzymałego i lekkiego tworzywa sztucznego. Wnętrze kasku wypełnione jest pianką oraz miękkimi wkładkami antyalergicznymi.

Yedoo dzwonek

Yedoo dzwonek

Ocena: 4,6
15 zł

„Uwaga, jadę!“ Z lewej strony! Zejdź z drogi! Niech dzwonek rowerowy Yedoo powie to za Ciebie.

Yedoo zestaw Mushing, 25,4
169 zł

Cztery łapy, język na wierzchu i pełne wdzięku ruchy. Skąd się to bierze? Tylko z radości, na całe życie, powiedziałby pies. Weź rower, zamontuj zestaw Mushing marki Yedoo i jedź ze swoim czworonogiem. Nie ma znaczenia, czy w ogrodzie, na wycieczce czy na wyścigach muszerskich. Zrób sobie przyjemność, która będzie zabawna dla was obojga.