BIG Pachołki 4 sztuki
61 zł 55 zł

Pachołki 4 sztuki marki Big ustaw w dowolnym miejscu cztery pachołki i zrób prawdziwy tor przeszkód! Czerwono-białe stożki mają wyskość 26 cm.

BIG Zestaw znaków drogowych
138 zł

Zestaw rozmaitych, dużych znaków drogowych marki BIG. Dzięki nim Twoje dziecko pozna podstawy przepisów drogowych. Każdy znak posiada 2 różne oznaczenia – z przodu i z tyłu. Jego wysokość to 69 cm – na pewno nikt nie zdoła go przegapić! Poznawaj obowiązujące przepisy drogowe w czasie świetnej zabawy.

Lamps duży szlaban, plastikowy
73 zł

Duży, plastikowy szlaban. Barierkę można przesuwać w górę i w dół. Zabawka umożliwia zabawę w policjanta, pracownika ruchu drogowego. Pozwala kontrolować przejeżdżające samochody.

Yedoo zestaw Mushing, 25,4
169 zł

Cztery łapy, język na wierzchu i pełne wdzięku ruchy. Skąd się to bierze? Tylko z radości, na całe życie, powiedziałby pies. Weź rower, zamontuj zestaw Mushing marki Yedoo i jedź ze swoim czworonogiem. Nie ma znaczenia, czy w ogrodzie, na wycieczce czy na wyścigach muszerskich. Zrób sobie przyjemność, która będzie zabawna dla was obojga.

Stamp Klakson na hulajnogę / rowerek, Kraina Lodu Frozen
29 zł

Klakson na hulajnogę / rowerek, Kraina Lodu marki Stamp spodoba się fanom bajki „Frozen". Klakson świetnie sprawdzi się na kierownicy roweru, czy hulajnogi. Ponadto jest on niezwykle prosty w montażu, dzięki czemu można go przykręcić w parę minut.

PEG PEREGO Kask Ducati
177 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kask Ducati marki Peg Perego idealny do jazdy pojazdami dla dzieci. Ochroni głowę Twojego dziecka przed urazami. Wykonany z wytrzymałego i lekkiego tworzywa sztucznego. Wnętrze kasku wypełnione jest pianką oraz miękkimi wkładkami antyalergicznymi.

Klein Sygnalizacja świetlna 72 cm
106 zł

Sygnalizacja świetlna marki Klein to doskonała zabawa dla początkującego kierowcy. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. Zmienia kolory, dzięki czemu Twoja pociecha poczuje się jak przed prawdziwą sygnalizacją świetlną.

BIG Sygnalizacja świetlna
108 zł 104 zł

Sygnalizacja świetlna marki BIG to doskonała zabawa dla początkującego, małego kierowcy. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. Zmienia kolory, dzięki czemu Twoja pociecha poczuje się jak prawdziwy kierowca!

BIG zestaw kół Big Bobby Car 4 szt.
58 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw 4 zapasowe koła do wszystkich produktów Bobby. Wykonane z materiału, które redukują hałas nawet o 50%. Wymiary kół: 15 × 15 × 4 cm.

Falk Przyczepa dwukołowa z akcesoriami-13%
115 zł 99 zł

Wyprzedaż

Przyczepa FALK jest wielofunkcyjna. Obejmuje ona uchwyty, które sprawiają, że obraca się po połączeniu. Obejmuje również łopatę, grabie i czajniczek. „Praca w ogrodzie” z tym zwiastunem będzie zabawna.

Stamp Klakson na hulajnogę / rowerek, Star Wars
38 zł 34 zł

Klakson na hulajnogę / rowerek, Star Wars marki Stamp spodoba się fanom filmów z serii Gwiezdne Wojny. Klakson świetnie sprawdzi się na kierownicy roweru, czy hulajnogi. Ponadto jest on niezwykle prosty w montażu, dzięki czemu można go przykręcić w parę minut.

Yedoo uchwyt na butelkę
29 zł

Uchwyt na butelkę marki Yedoo jest łatwy w montażu. To szybki sposób, aby napić się wody lub soku podczas wycieczki rowerowej.

Klein Znaki drogowe 73 cm
122 zł 120 zł

Znaki drogowe 73 cm marki Klein to znakomita zabawka do domu lub do ogrodu. Znaki można rozstawić na dużej przestrzeni, tak by stworzyły prawdziwy ciąg komunikacyjny, a dzieci mogły uczyć się ich znaczenia.

Yedoo dzwonek

Yedoo dzwonek

Ocena: 4,6
19 zł

„Uwaga, jadę!“ Z lewej strony! Zejdź z drogi! Niech dzwonek rowerowy Yedoo powie to za Ciebie.

Lamps Sygnalizacja świetlna na baterie
61 zł

Sygnalizacja świetlna na baterie z dwoma trybami. Granie (automatyczna zmiana kolorów) i Edukacyjny (ręczny wybór koloru za naciśnięciem jednego przycisku). Dzieci mogą z niego korzystać również podczas zabawy wózkami oraz samochodami i zatrzymywać ruch.