Netscroll Zestaw pasków do treningu całego ciała, GymBands

Netscroll Zestaw pasków do treningu całego ciała, GymBands

Nr.: 100057405543
Sprzedaż partnerska
System treningowy GymBands to jedna z najskuteczniejszych metod treningowych, która pozwala na wykonanie różnorodnych ćwiczeń oddziałujących na całe ciało. Dwa mocne paski, grawitacja i własna waga stwarzają możliwość profesjonalnego treningu w domowym zaciszu lub w ogrodzie! Pełny opis
Partner: Maneks PL
157 zł
Z VAT
112 zł
-28%

W magazynie partnera 5+ sztuk

27.01.2022 - 31.01.2022 dostawa partnerska
 

Towar partnera Maneks PL

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.

Nr.: 100057405543

Opis

ŁATWE WYKORZYSTANIE DLA IDEALNYCH REZULTATÓW

Zestaw treningowy GymBands oferuje wiele opcji łatwej instalacji wewnątrz i na zewnątrz – wszystko czego potrzebujesz to silna pionowa powierzchnia o wysokości co najmniej 2 metrów. System może zostać przymocowany do drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych, do sufitu, gałęzi drzewa, ogrodzenia zewnętrznego lub huśtawki. Do pełnego treningu potrzebujesz około 2.4 × 1.6 m płaskiej powierzchni antypoślizgowej i Twoja domowa siłownia jest gotowa.

KOMPLEKSOWY TRENING W DOMU

Zestaw GymBands pozwala na wykonywanie ćwiczeń siłowych, modelujących sylwetkę, wzmacniających kondycję i stabilizacje, a także ćwiczeń na koordynację. Wyjątkowo szeroka gama ćwiczeń została opracowana dla idealnego treningu w domu, który można odbywać w jakimkolwiek czasie i bez kosztownych opłat za członkostwo. Trening z systemem GymBands jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych sportowców. Dzięki dołączonej torbie, możesz zabrać go w podróż. Gdy jest piękna pogoda, proponujemy trening na zewnątrz, gdy nie wewnątrz – nie ma wymówki. To jest najszybsza droga do wymarzonej sylwetki!


Zestaw zawiera: Uchwyt montażowy do sufitu, zestaw 2 pasków z wyściełanymi uchwytami i zestaw montażowy z zatrzaskiem, wygodną torbę do przechowywania, instrukcję obsługi

Dane dotyczące produktu: Waga zestawu: 650 g, użyte materiały: nylonowy pasek, klamra ze stopu cynku, gumowy uchwyt

Odpowiedni dla: Początkujących i profesjonalistów, treningu wewnątrz lub na zewnątrz

Ostrzeżenie: Sprawdź, czy system jest prawidłowo zainstalowany i czy żadne komponenty nie są uszkodzone przed rozpoczęciem treningu.