Activa Pokrowiec Premium
199 zł

Raty 10x0 %

Wysoka jakość wodoodpornego pokrowca dla ogrzewacza ogrodowego. Wykonana z połączenia poliestru i PCV. Pasuje do modelu 13600.

Activa pokrowiec gazowych parasoli grzewczych Premium
199 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny pokrowiec Premium marki Activa służy do osłony gazowych parasoli grzewczych. Jest wodoodporny, został wykonany z trwałego połączenia poliestru i PCV. Jest kompatybilny z modelami 13800 i 13850.

ECG suszarka na pranie na grzejnik OR 2090
32 zł

Raty 10x0 %

Suszarka na pranie ECG OR 2090 na grzejnik charakteryzuje się prostotą rozkładania. Wyposażona w zbiornik wody, który nawilża powietrze.

Haverland kółka do paneli HK
125 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dodatkowe kółka do paneli HK firmy Haverland do modeli HK1 oraz HK2. Dzięki kółkom panele można dowolnie przemieszczać, co pozwala na dopasowanie wystroju pomieszczenia do osobistych preferencji.

Haverland kółka do paneli HLM
88 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dodatkowe kółka do paneli firmy Haverland do modeli HLM 06, HLM 10, oraz HLM 20. Dzięki kółkom umożliwiony został łatwiejszy transport paneli, przez co można dopasować rozmieszczenie ich zgodnie z personalnymi wymogami.

Zehnder złączka narożna RADVAL XS, lewa, chrom
226 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Złączka narożna Zehnder RADVAL XS, lewa to doskonały dodatek do grzejników łazienkowych. Akcesorium w kolorze chromu pozwoli dopasować je do całego systemu grzewczego w łazience.

Zehnder złączki narożne RADVAL XS, prawe, chrom
227 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Złączka narożna Zehnder RADVAL XS, prawa to doskonały dodatek do grzejników łazienkowych. Akcesorium w kolorze chromu pozwoli dopasować je do całego systemu grzewczego w łazience.