Activa Pokrowiec Premium
210 zł

Wysoka jakość wodoodpornego pokrowca dla ogrzewacza ogrodowego. Wykonana z połączenia poliestru i PCV. Pasuje do modelu 13600.

Haverland kółka do paneli HK
133 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dodatkowe kółka do paneli HK firmy Haverland do modeli HK1 oraz HK2. Dzięki kółkom panele można dowolnie przemieszczać, co pozwala na dopasowanie wystroju pomieszczenia do osobistych preferencji.

Haverland kółka do paneli HLM
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dodatkowe kółka do paneli firmy Haverland do modeli HLM 06, HLM 10, oraz HLM 20. Dzięki kółkom umożliwiony został łatwiejszy transport paneli, przez co można dopasować rozmieszczenie ich zgodnie z personalnymi wymogami.

Zehnder złączka narożna RADVAL XS, lewa, chrom
241 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Złączka narożna Zehnder RADVAL XS, lewa to doskonały dodatek do grzejników łazienkowych. Akcesorium w kolorze chromu pozwoli dopasować je do całego systemu grzewczego w łazience.

Zehnder złączki narożne RADVAL XS, prawe, chrom
242 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Złączka narożna Zehnder RADVAL XS, prawa to doskonały dodatek do grzejników łazienkowych. Akcesorium w kolorze chromu pozwoli dopasować je do całego systemu grzewczego w łazience.

shumee Tristar Wiszący grzejnik tarasowy KA-5271, 1500 W, halogenowy, srebrny
421 zł
+ darmowa dostawa

Ciesz się czasem spędzanym na zewnątrz za sprawą tego promiennika na podczerwień KA-5271 marki Tristar. Grzejnik tarasowy Tristar o mocy 1500 W zapewnia przyjemne ciepło wokół dzięki okrągłemu kształtowi klosza. Idealnie nadaje się do montażu nad stołem lub pośrodku patio. Możesz więc cieszyć się ci