Znaleziono: 56

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

MAX uniwersalny uchwyt MCH2201-35%
39 zł

25 zł

Wyprzedaż

WEEKENDOMANIA: super cena tylko do niedzieli lub do wyczerpania zapasów!
Zestaw uniwersalnych uchwytów MCH2201 marki Max przeznaczony jest do mocowania telefonów komórkowych w kratce wentylacyjnej. Dzięki łatwej instalacji i obsłudze telefon komórkowy będzie zawsze w zasięgu wzroku i w idealnej pozycji, np. do monitorowania nawigacji. W zestawie znajdują się dwie sztuki.

Belkin uchwyt na telefon komórkowy do samochodu F7U017bt
99 zł

Uchwyt na telefon komórkowy do samochodu Belkin F7U017bt to bezpieczny i prosty sposób na korzystanie z nawigacji w telefonie komórkowym podczas jazdy samochodem. Wystarczy zamocować uchwyt Belkin na kratce wentylacyjnej, co sprawia, że smartfon znajduje się na wysokości oczu. Nie jest wymagana instalacji szklanej przyssawki. Kompatybilny z telefonami komórkowymi o przekątnej do 5,5 cala z etui ochronnym. Uchwyt może obracać się o 180°.


CellularLine uchwyt samochodowy HANDY DRIVE PRO szary
75 zł

Uchwyt samochodowymetalowym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami dostępnymi obecnie na rynku. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy posiada wewnątrz miękkie wykończenie, co zapobiega uszkodzeniom urządzenia mobilnego.


CellularLine uchwyt samochodowy STYLE&COLOR, niebieski
55 zł

Uchwyt samochodowy o kolorowym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami o szerokości 52 – 83 mm. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy umożliwia obrót 360°.


CellularLine uchwyt samochodowy STYLE&COLOR, zielony
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt samochodowy o kolorowym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami o szerokości 52 – 83 mm. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy umożliwia obrót 360°.


CellularLine uchwyt uniwersalny na telefon Handy Wing Pro, czarny HANDYWINGPROK
85 zł

Uniwersalny uchwyt Cellularline Handy Wing Pro to praktyczne akcesorium do mocowania telefonu komórkowego podczas jazdy samochodem. Uchwyt został zaprojektowany tak, aby pasował do kratki wentylacyjnej, a stylowy design w połączeniu ze srebrnymi i czarnymi elementami pasuje idealnie do wnętrza samochodu. Umieszczenie telefonu w uchwycie jest łatwe i szybkie, można go wygodnie obsługiwać jedną ręką. Dzięki grawitacyjnemu systemowi chwytania szczypce utrzymują ciężar telefonu i zabezpieczają go skutecznie. Można równie łatwo wyjąć telefon. Gumowe wewnętrzne nakładki szczypiec uchwytu chronią telefon przed możliwymi zadrapaniami.


CellularLine uniwersalny, silikonowy uchwyt samochodowy HA
55 zł

Uniwersalny uchwyt samochodowy marki CellularLine wykonany został z silikonu, dzięki czemu jest niezwykle elastyczny. Zawiera antypoślizgową podstawę, która umożliwia łatwą aplikację na każdym typie deski rozdzielczej. Uchwyt można regulować, co pozwoli na indywidualne ustawienie pozycji smartfonu.


CellularLine uchwyt samochodowy STYLE&COLOR, biały
55 zł

Uchwyt samochodowy o białym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami o szerokości 52 – 83 mm. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy umożliwia obrót 360°.


CPA uchwyt samochodowy CH-100
49 zł

Uchwyt samochodowy CH-100 umożliwia stabilne umiejscowienie telefonu w zasięgu wzroku kierowcy. Charakteryzuje się starannym wykonaniem, dzięki czemu jest wytrzymały. Uchwyt mocuje się na przedniej szybie za pomocą przyssawki.


Fixed głowica do uchwytu samochodowego dlaHuawei P8
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Głowica do uchwytu samochodowego to niezawodny dodatek kompatybilny ze smartfonami Huawei P8 Lite. Stabilnie utrzymuje urządzenie na miejscu, dzięki silnym zaciskom. Plecki nie ograniczają dostępu do potrzebnych przycisków oraz złączy. Produkt przeznaczony do mocowania na uchwyt Haicom.


Fixed magnetyczny uchwyt samochodowy FIXM2, czarny
59 zł

Magnetyczny uchwyt samochodowy stanowi doskonały dodatek do każdego auta. Umożliwia łatwy i szybki montaż na desce rozdzielczej za pomocą taśmy 3M. Wystarczy umieścić samoprzylepny, metalowy żeton z tyłu telefonu, a uchwyt stabilnie utrzyma urządzenie na miejscu.


Fixed głowica na uchwyt samochodowy dla Apple iPhone 4/4S
49 zł

Głowica do uchwytu samochodowego to niezawodny dodatek do mocowania na uchwyt Haicom. Wyposażona została w silne zaciski, które stabilnie utrzymują telefon na miejscu, a do tego nie ograniczają dostępu do potrzebnych przycisków i złączy. Plecki kompatybilne z Apple iPhone 4/4S.


Forever uniwersalny uchwyt samochodowy MH-100
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt samochodowy wyposażony w przyssawkę umożliwia prosty montaż na przedniej szybie bądź desce rozdzielczej auta. Uchwyt magnetyczny zawiera silny magnes do przymocowania na tył telefonu, który stabilnie utrzymuje telefon na miejscu, bez ryzyka wypadania.


Forever uchwyt rowerowy (BH-100M), czarny
65 zł

Uchwyt rowerowy BH-100L do mocowania na kierownicy, to idealny dodatek dla smartfonów o przekątnej 4,7 cala. Doskonale chroni urządzenie przed działaniem deszczu, równocześnie nie ograniczając funkcji dotykowych ekranu. Wodoodporny uchwyt można obracać, a co ważniejsze, stabilnie utrzymuje telefon na miejscu.


Forever uchwyt rowerowy (BH-100L), czarny
65 zł

Uchwyt rowerowy BH-100L do mocowania na kierownicy, to idealny dodatek dla smartfonów o przekątnej 5,5 cala. Doskonale chroni urządzenie przed działaniem deszczu, równocześnie nie ograniczając funkcji dotykowych ekranu. Wodoodporny uchwyt można obracać, a co ważniejsze, stabilnie utrzymuje telefon na miejscu.


Forever uchwyt rowerowy (BH-100XL), czarny
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt rowerowy BH-100L do mocowania na kierownicy, to idealny dodatek dla smartfonów o przekątnej 5,7 cala. Doskonale chroni urządzenie przed działaniem deszczu, równocześnie nie ograniczając funkcji dotykowych ekranu. Wodoodporny uchwyt można obracać, a co ważniejsze, stabilnie utrzymuje telefon na miejscu.


Forever uchwyt rowerowy (BH-200), czarny
45 zł

Uchwyt rowerowy BH-200 marki Forever wyposażony został w solidną obejmę do mocowania na kierownicę, która stabilnie utrzymuje urządzenie podczas jazdy. Gwint 1/4" zapewnia kompatybilność z aparatami lub kamerami, co pozwoli Ci rejestrować trasę podczas podróży.


Forever uchwyt rowerowy (BH-110), czarny
49 zł

Uchwyt rowerowy BH-110 marki Forever pozwoli Ci mieć telefon w zasięgu wzroku, podczas podróży rowerem. Charakteryzuje go prosty montaż do kierownicy oraz wysoka jakość wykonania, która zapewnia stabilność urządzeniu mobilnemu. Uchwyt rowerowy przystosowany jest do wszystkich smartfonów. Rozstaw ramion wynosi od 9 do 18 cm.


Forever uchwyt samochodowy (CH-110)
49 zł

Uchwyt samochodowy CH-110 wyposażony został w płynną regulację, dzięki czemu pasuje do większości dostępnych na rynku smartfonów, nawigacji oraz innych urządzeń. Posiada opcję obrotu o 360°, która umożliwia indywidualne dostosowanie kąta nachylenia oraz praktyczną przyssawkę zapewniającą szybki i łatwy montaż. Dodatkowo uchwyt zawiera miękką wyściółkę, która chroni urządzenie przed zarysowaniem.


Forever uchwyt samochodowy (CH-130), czarny
49 zł

35 zł

Uchwyt samochodowy CH-130 wyposażony został w płynną regulację, dzięki czemu pasuje do większości dostępnych na rynku smartfonów, nawigacji oraz innych urządzeń. Posiada opcję obrotu o 360°, która umożliwia indywidualne dostosowanie kąta nachylenia oraz praktyczną przyssawkę zapewniającą szybki i łatwy montaż. Dodatkowo uchwyt zawiera miękką wyściółkę, która chroni urządzenie przed zarysowaniem.


Forever uchwyt samochodowy (CH-150), czarny
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt samochodowy CH-150 wyposażony został w płynną regulację, dzięki czemu pasuje do większości dostępnych na rynku smartfonów, nawigacji oraz innych urządzeń. Posiada opcję obrotu o 360°, która umożliwia indywidualne dostosowanie kąta nachylenia oraz praktyczną przyssawkę zapewniającą szybki i łatwy montaż. Dodatkowo uchwyt zawiera miękką wyściółkę, która chroni urządzenie przed zarysowaniem.


Forever uchwyt samochodowy (CH-170), czarny
49 zł

Uchwyt samochodowy CH-170 wyposażony został w płynną regulację, dzięki czemu pasuje do większości dostępnych na rynku smartfonów, nawigacji oraz innych urządzeń. Posiada opcję obrotu o 360°, która umożliwia indywidualne dostosowanie kąta nachylenia oraz praktyczną przyssawkę zapewniającą szybki i łatwy montaż. Dodatkowo uchwyt zawiera miękką wyściółkę, która chroni urządzenie przed zarysowaniem.


Forever uchwyt samochodowy (CH-250), czarny
49 zł

Uchwyt samochodowy CH-250 pozwala na stabilne umiejscowienie smartfonu bądź nawigacji w zasięgu wzroku kierowcy. Charakteryzuje go wysoka jakość wykonania, która umożliwia szybki i łatwy montaż na przedniej szybie, za pośrednictwem przyssawki. Rozstaw ramion uchwytu wynosi 4,5 – 10 cm.


Forever uchwyt samochodowy (CH-270), czarny
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt samochodowy (CH-270) o rozstawie ramion od 5 do 7,5 cm, zapewnia stabilność urządzeniu podczas jazdy. Charakteryzuje go łatwy montaż do przedniej szyby za pomocą przyssawki oraz możliwość obracania o 360 stopni. Uchwyt samochodowy Forever jest kompatybilny ze smartfonami, urządzeniami GPS, mp3 i wieloma innymi urządzeniami.


Forever uchwyt samochodowy (UH-100), czarny
59 zł

Uchwyt samochodowy UH-100 marki Forever zapewnia szybki montaż bezpośrednio do gniazda zapalniczki. Stabilnie utrzymuje urządzenie na miejscu, nie ograniczając widoczności podczas jazdy. Ponadto zawiera wbudowany port USB, przystosowany do ładowania urządzeń mobilnych. Uchwyt z ładowarką posiada rozstaw od 5 do 7,5 cm oraz możliwość obrotu 360 stopni.


Forever uchwyt samochodowy (CH-260)
39 zł

Uchwyt samochodowy CH-260 wyposażony został w płynną regulację, dzięki czemu pasuje do większości dostępnych na rynku smartfonów, nawigacji oraz innych urządzeń. Posiada opcję obrotu o 360°, która umożliwia indywidualne dostosowanie kąta nachylenia oraz praktyczną przyssawkę zapewniającą szybki i łatwy montaż. Dodatkowo uchwyt zawiera miękką wyściółkę, która chroni urządzenie przed zarysowaniem.


Forever żeton do uchwytu magnetycznego
29 zł

Żeton magnetyczny jest kompatybilny z wszystkimi uchwytami Forever, działającymi na magnes. Samoprzylepny żeton należy umieścić na tylną część telefonu, urządzenia GPS czy mp3. W ten sposób uchwyt stabilnie utrzyma Twoje urządzenie na miejscu. Zestaw zawiera 2 żetony magnetyczne.


Huawei magnetyczny uchwyt na telefon do samochodu CF13 ORHUHOLCF13BK czarny
79 zł

Magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy do samochodu CF13 marki Huawei jest przeznaczony do montażu na kratce wentylacyjnej. Pozwala on na umieszczenie telefonu na wysokości oczu. Nie wymaga instalacji szklanej przyssawki. Uniwersalny – nadaje się do wszystkich typów telefonów. Dzięki obrotowemu złączu umożliwia rotację o 360°.


iOttie uchwyt samochodowy Easy View
89 zł

Easy View to praktyczny uchwyt samochodowy, przeznaczony do montażu na każdej powierzchni. Stabilnie utrzymuje telefon na miejscu, a także umożliwia jego obracanie o 360 stopni. Ponadto wyposażony w przyssawkę zapewnia bardzo prosty montaż w dowolnym miejscu. Produkt kompatybilny z urządzeniami o szerokości do 7,62 cm.


iOttie Easy Flex 3 biały
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt iOttie Easy Flex 3 to uniwersalny uchwyt samochodowy wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada specjalną przyssawkę, dzięki której uchwyt można zastosować nawet na chropowatej powierzchni. Dostosowany do montażu na powierzchni płaskiej i szybie. W pełni obrotowy uchwyt 360° umożliwia ustawienie telefonu w wygodnej pozycji.


PROPER uchwyt samochodowy Lock Car Mount
159 zł

Uchwyt samochodowy marki Proper zapewnia stabilne mocowanie dla telefonu poprzez 4 silne magnesy neodymowe. Ponadto dzięki specjalnej folii 3M, można go łatwo i szybko zamontować na przedniej szybie auta. Uchwyt magnetyczny jest regulowany, co umożliwia indywidualne dostosowanie kąta widzenia do użytkownika. Kompatybilny z Apple iPhone.


Spigen uchwyt samochodowy QS11 Air Vent Magnetic Car Mount Holder 000CG20879
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Spigen QS11 Air Vent Magnetic Car Mount Holder 000CG20879 to magnetyczny uchwyt samochodowy, przeznaczony dla większych lub mniejszych telefonów komórkowych. Oferuje minimalne wymiary, nowoczesny design, przegub obrotowy, idealną stabilność, system z sześcioma mocnymi magnesami. Uchwyt można przymocować do kratki wentylacyjnej samochodu.


USAMS USAMS ZJ041 magnetyczny uchwyt na telefon(EU Blister), Black 2441143
129 zł

Wyprzedaż

Niezawodny uchwyt magnetyczny do kratki wentylacyjnej samochodu odpowiedni dla telefonów przekątnych 4,7 „-6,4“ z inteligentnym ładowaniem bezprzewodowym, solidna konstrukcja pokryta silikonem dla ochrony sprzętu, napięcie wejściowe: 5V / 2A, 9V / 1,5A, napięcie wyjściowe: 5 V / 2 A, 9 V / 1,1 A.


Forever uchwyt samochodowy Mega (MF013), czarny
59 zł

Uchwyt samochodowy Mega to niezawodny dodatek, który umożliwi Ci wygodne korzystanie z nawigacji w telefonie podczas jazdy. Charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu możliwe jest obracanie o 360° oraz indywidualne regulowanie kąta nachylenia. Uchwyt MF013 jest także kompatybilny z innymi urządzeniami, takimi jak odtwarzacze MP3 lub nawigacje GPS.


Yenkee uchwyt samochodowy (XL)
65 zł

Uchwyt samochodowy marki Yenkee jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami do rozmiaru 6 cali. Umożliwia indywidualne dopasowanie kąta widzenia, a także obracanie o 360°. Uchwyt zapewnia łatwy montaż na przedniej szybie bądź desce rozdzielczej auta.


Forever magnetyczny uchwyt samochodowy(MH-110)
45 zł

Magnetyczny uchwyt samochodowy marki Forever stanowi doskonały dodatek do każdego auta. Umożliwia łatwy i szybki montaż na w kratce wentylacyjnej samochodu. Uchwyt działa na magnes. Wystarczy umieścić samoprzylepny, metalowy żeton z tyłu telefonu, a uchwyt stabilnie utrzyma urządzenie na miejscu.


iOttie uchwyt Easy Flex 3 czarny
99 zł

Uchwyt iOttie Easy Flex 3 to uniwersalny uchwyt samochodowy wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada specjalną przyssawkę, dzięki której uchwyt można zastosować nawet na chropowatej powierzchni. Dostosowany do montażu na powierzchni płaskiej i szybie. W pełni obrotowy uchwyt 360° umożliwia ustawienie telefonu w wygodnej pozycji.


Clingo uchwyt samochodowy
59 zł

Obecnie niedostępne

Uniwersalny uchwyt samochodowy marki Clingo przystosowany jest do montażu w kratce wentylacyjnej. Wykorzystana technologia Stick To It zapewnia bezpieczne i stabilne mocowanie dla telefonu bez regulowanych ramion. Wystarczy docisnąć GPS lub telefon do uchwytu, by mieć łatwy dostęp do danego urządzenia. Oprócz tego uchwyt umożliwia indywidualne dostosowanie kąta nachylenia, co zwiększa komfort użytkowania.


Fixed uchwyt samochodowy
55 zł

Obecnie niedostępne

Uchwyt samochodowy marki Fixer to doskonały towarzysz podczas codziennych podróży. Montuje się go do kratki wentylacyjnej, dzięki czemu nie ogranicza on widoku na drogę. Aplikacja jest niezwykle prosta i intuicyjna, a co ważniejsze, uchwyt gwarantuje pełną stabilność dla Twojego smartfonu.


Forever uchwyt samochodowy (CH-160), czarny
49 zł

Obecnie niedostępne

Uchwyt samochodowy CH-160 wyposażony został w płynną regulację, dzięki czemu pasuje do większości dostępnych na rynku smartfonów, nawigacji oraz innych urządzeń. Posiada opcję obrotu o 360°, która umożliwia indywidualne dostosowanie kąta nachylenia oraz praktyczną przyssawkę zapewniającą szybki i łatwy montaż. Dodatkowo uchwyt zawiera miękką wyściółkę, która chroni urządzenie przed zarysowaniem.