Forever uchwyt samochodowy (AH-100), czarny
37 zł

Uniwersalny uchwyt samochodowy marki Forever umożliwia stabilne mocowanie do kratki wentylacyjnej auta. Charakteryzuje go prosty montaż, możliwość obracania 360 ° i mocny zacisk. Rozstaw ramion uchwytu wynosi 6 – 9.5 cm, co zapewnia kompatybilność większości urządzeń.

Forever uchwyt samochodowy (CH-110)
39 zł

Uchwyt samochodowy CH-110 wyposażony został w płynną regulację, dzięki czemu pasuje do większości dostępnych na rynku smartfonów, nawigacji oraz innych urządzeń. Posiada opcję obrotu o 360°, która umożliwia indywidualne dostosowanie kąta nachylenia oraz praktyczną przyssawkę zapewniającą szybki i łatwy montaż. Dodatkowo uchwyt zawiera miękką wyściółkę, która chroni urządzenie przed zarysowaniem.

Forever uchwyt rowerowy (BH-100XL), czarny
60 zł

Uchwyt rowerowy BH-100L do mocowania na kierownicy, to idealny dodatek dla smartfonów o przekątnej 5,7 cala. Doskonale chroni urządzenie przed działaniem deszczu, równocześnie nie ograniczając funkcji dotykowych ekranu. Wodoodporny uchwyt można obracać, a co ważniejsze, stabilnie utrzymuje telefon na miejscu.

Forever uchwyt rowerowy (BH-110), czarny
48 zł

Uchwyt rowerowy BH-110 marki Forever pozwoli Ci mieć telefon w zasięgu wzroku, podczas podróży rowerem. Charakteryzuje go prosty montaż do kierownicy oraz wysoka jakość wykonania, która zapewnia stabilność urządzeniu mobilnemu. Uchwyt rowerowy przystosowany jest do wszystkich smartfonów. Rozstaw ramion wynosi od 9 do 18 cm.

CellularLine uchwyt uniwersalny na telefon Handy Wing Pro, czarny HANDYWINGPROK
71 zł

Uniwersalny uchwyt Cellularline Handy Wing Pro to praktyczne akcesorium do mocowania telefonu komórkowego podczas jazdy samochodem. Uchwyt został zaprojektowany tak, aby pasował do kratki wentylacyjnej, a stylowy design w połączeniu ze srebrnymi i czarnymi elementami pasuje idealnie do wnętrza samochodu. Umieszczenie telefonu w uchwycie jest łatwe i szybkie, można go wygodnie obsługiwać jedną ręką. Dzięki grawitacyjnemu systemowi chwytania szczypce utrzymują ciężar telefonu i zabezpieczają go skutecznie. Można równie łatwo wyjąć telefon. Gumowe wewnętrzne nakładki szczypiec uchwytu chronią telefon przed możliwymi zadrapaniami.

Belkin uchwyt na telefon komórkowy do samochodu F7U017bt
89 zł

Uchwyt na telefon komórkowy do samochodu Belkin F7U017bt to bezpieczny i prosty sposób na korzystanie z nawigacji w telefonie komórkowym podczas jazdy samochodem. Wystarczy zamocować uchwyt Belkin na kratce wentylacyjnej, co sprawia, że smartfon znajduje się na wysokości oczu. Nie jest wymagana instalacji szklanej przyssawki. Kompatybilny z telefonami komórkowymi o przekątnej do 5,5 cala z etui ochronnym. Uchwyt może obracać się o 180°.

CUBE1 Automatyczny uchwyt samochodowy na telefon EASYmount ACHOCUEM00150
99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Automatyczny uchwyt samochodowy na telefon. Cube1 Easymount posiada automatyczny zacisk, przycisk dotykowy i czujnik uchwytu/zwalniania telefonu. Może pomieścić dowolny telefon i jest przymocowany do deski rozdzielczej lub przedniej szyby samochodu za pomocą przyssawki.

GoGEN uchwyt na telefon lub nawigację MCH 502 do montażu na kratkę wentylacyjną w samochodzie
44 zł

Uniwersalny magnetyczny uchwyt na telefon montowany do kratki wentylacyjnej w samochodzie. Ten oto uchwyt od firmy GoGEN jest kompatybilny z wszystkimi telefonami komórkowymi i nawigacjami i przeznaczony do montażu zarówno na pionowych jak i poziomych kratkach wentylacyjnych. Dzięki miękkiej gumie wentylator nie porysuje urządzenia, które będzie bezpieczne nawet podczas bardziej agresywnej jazdy. Przeznaczony do telefonów do wagi 350 g.

Aligator uchwyt na telefon K1 3w1
93 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt samochodowy na telefon komórkowy, jest wyposażony w bezprzewodowe ładowanie. Możesz zaczepić uchwyt Aligator HAK1 w kratce klimatyzacyjnej, na desce rozdzielczej i przedniej szybie i wyjąć telefon jedną ręką. Uchwyt oferuje również bezprzewodowe ładowanie do wszystkich smartfonów obsługujących ładowanie Qi.

BASEUS uchwyt samochodowy na telefon z magnetyczną kartą parkingową ACNUM-PM01
69 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt samochodowy Baseus ACNUM-PM01 jest wyposażony w 11-cyfrową kartę parkingową, a telefon umieszcza się pod wygodnym kątem 120 °. Jest też silikonowe etui ochronne.

Spigen uchwyt samochodowy QS11 Air Vent Magnetic Car Mount Holder 000CG20879
65 zł 62 zł

Spigen QS11 Air Vent Magnetic Car Mount Holder 000CG20879 to magnetyczny uchwyt samochodowy, przeznaczony dla większych lub mniejszych telefonów komórkowych. Oferuje minimalne wymiary, nowoczesny design, przegub obrotowy, idealną stabilność, system z sześcioma mocnymi magnesami. Uchwyt można przymocować do kratki wentylacyjnej samochodu.

Yenkee Uchwyt grawitacyjny na telefon YSM 410
59 zł

Uchwyt samochodowy mocowany do kratki wentylacyjnej utrzymuje telefon w miejscu i zapewnia stabilność. Yenkee Uchwyt samochodowy na telefon YSM 410 Gravity jest przeznaczony do większości smartfonów o przekątnej 6,5 ″. Antypoślizgowe wykończenie zapobiega zarysowaniu telefonu.

Connect IT uchwyt do auta CMC-5010-BK, czarny
65 zł

Instalacja uchwytu na desce rozdzielczej Podłącz uniwersalny uchwyt samochodowy, który nadaje się do smartfona lub nawigacji samochodowej. Sprawdzi się do urządzeń o maksymalnej szerokości 16 cm. Dzięki żelowej podkładce nano doskonale trzyma się nawet podczas szybkiej jazdy.

BASEUS Magnetyczny uchwyt samochodowy Star SUHQ-01, czarny
45 zł

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUHQ-01 jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

SWISSTEN uchwyt samochodowy na tablet S-GRIP T1-HK 65010505
54 zł

Uchwyt na tablet z niezawodną przyssawką jest przeznaczony do umieszczenia na przedniej szybie lub desce rozdzielczej. Swissten S-GRIP T1-HK 65010505 jest wyposażony w elastyczny wysięgnik o długości 36 cm, która pomaga zoptymalizować ustawienia. Regulowane szczęki uchwytu utrzymują tabletki o szerokości do 18,5 cm.

CellularLine uniwersalny, silikonowy uchwyt samochodowy HA
57 zł 56 zł

Uniwersalny uchwyt samochodowy marki CellularLine wykonany został z silikonu, dzięki czemu jest niezwykle elastyczny. Zawiera antypoślizgową podstawę, która umożliwia łatwą aplikację na każdym typie deski rozdzielczej. Uchwyt można regulować, co pozwoli na indywidualne ustawienie pozycji smartfonu.

Aligator uniwersalny chwyt magnetyczny HA6 2w1
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy na telefon. Aligator HA6 montuje się na przedniej szybie lub desce rozdzielczej, a dzięki silnemu magnesowi utrzyma każdy telefon. Możliwość swobodnego obracania telefonu o 360 ° i łatwej obsługi.

BASEUS Gravity 2w1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt samochodowy, czerwony WXYL-09
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt na telefon jest wyposażony w technologię ładowania Qi i jest mocowany do kratki wentylacyjnej samochodu. Baseus Gravity 2w1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt na telefon, mocowany do kratki wentylacyjnej WXYL-09 ładuje pod napięciem 10 W, a dzięki automatycznemu blokowaniu uchwytów skutecznie zabezpiecza telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-A0V, złoty
52 zł

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUER-A0V jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-B09, czerwony
52 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-B09 jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-B0S, srebrny
49 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-B0S jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-C01, czarny
38 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-C01 jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt samochodowy Star SUHQ-0S, srebrny
45 zł

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUHQ-0S jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS Paddle odświeżacz powietrza do auta (czarny), SUXUN-BP01
39 zł

Odświeżacz powietrza Baseus to idealny wybór do wnętrza samochodu. Odświeżacz powietrza rozprowadza swój aromat dzięki cyrkulacji powietrza, nie zawiera toksycznych chemikaliów – aromatyczne oleje użyte do produkcji są całkowicie naturalne. Odświeżacz powietrza jest kompatybilny z każdym modelem pojazdu. Można go przymocować do kratki wentylacyjnej.

BASEUS Rock-solid Wireless Car Charger 10W and Mounted Holder WXHW01-01, czarny
199 zł 129 zł

Bezprzewodowa ładowarka sprytnie połączona z uchwytem na telefon jest przeznaczona do kratki wentylacyjnej. Baseus Rock-solid Wireless Car Charger 10 W and Mounted Holder WXHW01–01 ładuje z mocą do 10 W, a dzięki czujnikowi automatycznie ładuje po włożeniu telefonu. Łatwa obsługa jedną ręką.

BASEUS Samochodowy uchwyt na telefon SUYL-F0G, ciemnoszary
68 zł 60 zł

Uchwyt od marki Baseus to wszechstronny uchwyt samochodowy, który można umieścić w dowolnej kratce wentylacyjnej. Uchwyt ma przegub obrotowy 360°, zapewnia stabilny, odporny na wstrząsy chwyt, a jego wewnętrzny klips jest chroniony silikonem. Uchwyt jest odpowiedni dla telefonu komórkowego

BASEUS Solidny teleskopowy magnetyczny uchwyt samochodowy na telefon (srebrny), SULX-0S
43 zł

Uchwyt marki Baseus to uniwersalny uchwyt magnetyczny z długim ramieniem teleskopowym. Może być zamontowany na przedniej szybie lub desce rozdzielczej. Ma mocną przyssawkę, 6 magnesów i obrót o 360 °. Uchwyt jest delikatny zarówno dla telefonu komórkowego, jak i samego samochodu. Zaprojektowany dla prawie wszystkich telefonów komórkowych.

CellularLine magnetyczny uchwyt samochodowy MAG4 Pilot Force Wireless MAG4PFWIRK, czarny-31%
189 zł 129 zł

Wyprzedaż

Uniwersalny, magnetyczny uchwyt samochodowy , który naładuje Twój telefon za pomocą technologii Qi z mocą 15 W. Cellularline MAG4 Pilot Force Wireless MAG4PFWIRK mocno trzyma telefon za pomocą silnego magnesu i umożliwia korzystanie z niego jedną ręką. Technologia Wideactive 1 zapobiega przegrzaniu. Może być zainstalowany na przedniej szybie lub desce rozdzielczej.

CellularLine uchwyt samochodowy HANDY DRIVE PRO szary
95 zł

Uchwyt samochodowymetalowym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami dostępnymi obecnie na rynku. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy posiada wewnątrz miękkie wykończenie, co zapobiega uszkodzeniom urządzenia mobilnego.

CellularLine uniwersalny uchwyt do wentylacji z funkcją bezprzewodowego ładowania Handy Wing Pro HANDYWINGPROWIRK, czarny
166 zł

Uchwyt do kratki wentylacyjnej samochodu z obsługą ładowania Qi pewnie utrzymuje telefon w miejscu. Cellularline uniwersalny uchwyt do wentylacji z funkcją bezprzewodowego ładowania Handy Wing Pro HANDYWINGPROWIRK wykorzystuje działanie grawitacji i utrzymuje telefon pewnie na miejscu. Posiada technologię Wideactive 2 i ładuje z maksymalną mocą 10 W.

CELLY uchwyt magnetyczny
115 zł

Uniwersalny uchwyt magnetyczny do zawieszenia np. w samochodzie jest przymocowany przyssawką. Możesz obrócić telefon o 360°, aby zawsze widzieć ekran. Opakowanie zawiera dwie samoprzylepne metalowe płytki

CELLY uchwyt na rower Ghostbike
115 zł

Wszechstronny uchwyt rowerowy Ghostbike do telefonu wykorzystuje magnes, który w żaden sposób nie zaszkodzi Twojemu urządzeniu. Uchwyt przeznaczony jest do roweru o średnicy do 3,5 cm. Elastyczny system zapinania.

CellularLine uchwyt samochodowy STYLE&COLOR, biały
54 zł

Uchwyt samochodowy o białym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami o szerokości 52 – 83 mm. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy umożliwia obrót 360°.

Connect IT Uchwyt magnetyczny INCarz M8 do kratki wentylatora CI-658
53 zł

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz M8 ma bardzo kompaktowy wymiar, jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami, a dzięki obrotowemu złączu 360 ° ustawiasz go dokładnie tak, jak potrzebujesz. Dołączone są również 3 metalowe tabliczki.

Connect IT Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy InCarz 4Strong360, 4 magnesy, czarny CMC-4044-BK
66 zł

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz 4Strong360 posiada 4 wyjątkowo silne magnesy, co pozwoli na szybki dostęp do telefonu, model posiada przegub obrotowy 360 °. Jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami i wszystkimi typami klimatyzatorów i posiada anty-wibracyjną i antypoślizgową powierzchnię, która odpycha kurz.

Connect IT Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy InCarz 6Strong360, 6 magnesów, czarny CMC-4046-BK
77 zł

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz 6Strong360 posiada 6 wyjątkowo silne magnesy, co pozwoli na szybki dostęp do telefonu, model posiada przegub obrotowy 360 °. Jest kompatybilny {0}ze wszystkimi telefonami i wszystkimi typami klimatyzatorów{0} i posiada anty-wibracyjną i **antypoślizgową powierzchnię **, która odpycha kurz.

CPA uchwyt samochodowy CH-100
43 zł

Uchwyt samochodowy CH-100 umożliwia stabilne umiejscowienie telefonu w zasięgu wzroku kierowcy. Charakteryzuje się starannym wykonaniem, dzięki czemu jest wytrzymały. Uchwyt mocuje się na przedniej szybie za pomocą przyssawki.

EPICO futerał sportowy na telefon Universal Sports Armband 6,5″ 9915141900005, szary
66 zł

Wygodne etui sportowe na telefon zaprojektowane do zaczepienia go na ramieniu. Epico Universal Sports Armband 6,5″ 9915141900005 nadaje się do wszystkich telefonów komórkowych do 6,5″. Etui ma praktyczną kieszeń na klucze i karty kredytowe. Posiada otwory na słuchawkifolie dla bezproblemowego, wygodnego obsługiwania.