Huawei magnetyczny uchwyt na telefon do samochodu CF13 ORHUHOLCF13BK czarny
79 zł

55 zł

Raty 10x0 %

Magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy do samochodu CF13 marki Huawei jest przeznaczony do montażu na kratce wentylacyjnej. Pozwala on na umieszczenie telefonu na wysokości oczu. Nie wymaga instalacji szklanej przyssawki. Uniwersalny – nadaje się do wszystkich typów telefonów. Dzięki obrotowemu złączu umożliwia rotację o 360°.


CellularLine uchwyt samochodowy HANDY DRIVE PRO szary
86 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt samochodowymetalowym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami dostępnymi obecnie na rynku. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy posiada wewnątrz miękkie wykończenie, co zapobiega uszkodzeniom urządzenia mobilnego.


SWISSTEN Swissten Magnetyczny uchwyt samochodowy S-Grip Dashboard DM6 65010420
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Magnetyczny uchwyt samochodowy jest wyposażony w sześć magnesów, które zapewniają pewny uchwyt telefonu. S-GRIP Dashboard DM6 65010420 ma gumowaną powierzchnię, więc Twój telefon będzie jak w bawełnie, a nie wypadnie z uchwytu. Dzięki złączu można po prostu ustawić telefon pod żądanym kątem.


Yenkee uchwyt samochodowy (XL)
66 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt samochodowy marki Yenkee jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami do rozmiaru 6 cali. Umożliwia indywidualne dopasowanie kąta widzenia, a także obracanie o 360°. Uchwyt zapewnia łatwy montaż na przedniej szybie bądź desce rozdzielczej auta.


Forever uchwyt rowerowy (BH-110), czarny
35 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt rowerowy BH-110 marki Forever pozwoli Ci mieć telefon w zasięgu wzroku, podczas podróży rowerem. Charakteryzuje go prosty montaż do kierownicy oraz wysoka jakość wykonania, która zapewnia stabilność urządzeniu mobilnemu. Uchwyt rowerowy przystosowany jest do wszystkich smartfonów. Rozstaw ramion wynosi od 9 do 18 cm.


BASEUS uchwyt samochodowy na telefon z magnetyczną kartą parkingową ACNUM-PM01
49 zł

Raty 10x0 %

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt samochodowy Baseus ACNUM-PM01 jest wyposażony w 11-cyfrową kartę parkingową, a telefon umieszcza się pod wygodnym kątem 120 °. Jest też silikonowe etui ochronne.


CellularLine uniwersalny, silikonowy uchwyt samochodowy HA
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt samochodowy marki CellularLine wykonany został z silikonu, dzięki czemu jest niezwykle elastyczny. Zawiera antypoślizgową podstawę, która umożliwia łatwą aplikację na każdym typie deski rozdzielczej. Uchwyt można regulować, co pozwoli na indywidualne ustawienie pozycji smartfonu.


Belkin uchwyt na telefon komórkowy do samochodu F7U017bt
117 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt na telefon komórkowy do samochodu Belkin F7U017bt to bezpieczny i prosty sposób na korzystanie z nawigacji w telefonie komórkowym podczas jazdy samochodem. Wystarczy zamocować uchwyt Belkin na kratce wentylacyjnej, co sprawia, że smartfon znajduje się na wysokości oczu. Nie jest wymagana instalacji szklanej przyssawki. Kompatybilny z telefonami komórkowymi o przekątnej do 5,5 cala z etui ochronnym. Uchwyt może obracać się o 180°.


REMAX uchwyt na telefon RM-C24 AA-7059
49 zł

39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt samochodowy na telefon ma rotację 360 °. Remax RM-C24 AA-7059 jest montowany do kratki wentylacyjnej i pozwala wygodnie obsługiwać telefon podczas jazdy. Jest przeznaczony dla smartfonów o rozmiarach od 3 „do 6“.


Aligator uchwyt na telefon K1 3w1
99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt samochodowy na telefon komórkowy, jest wyposażony w bezprzewodowe ładowanie. Możesz zaczepić uchwyt Aligator HAK1 w kratce klimatyzacyjnej, na desce rozdzielczej i przedniej szybie i wyjąć telefon jedną ręką. Uchwyt oferuje również bezprzewodowe ładowanie do wszystkich smartfonów obsługujących ładowanie Qi.


HAMA uchwyt samochodowy na telefon, 8.2 cm, 1/4" 4351
46 zł

Raty 10x0 %

Wielofunkcyjny uchwyt na smartfon od marki Hama ze statywem z gwintem 1/4"może być używany nawet w przypadku urządzeń bez nitki statywu o szerokości między 5,5 – 8,2 cm. Uchwyt jest idealny do rejestrowania wideo. Zacisk sprężynowy pewnie chwyta urządzenie, a gumowana wyściółka chroni go przed zadrapaniami.


USAMS ZJ034 Royal uchwyt na telefon White (EU Blister) 2440428
42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy do samochodu w kolorze białym. Uchwyt Usams ZJ034 Royal pasuje do większości telefonów, idealnie dostosowuje się do rozmiaru telefonu i obraca się o 360 ° , zapewniając maksymalny komfort użytkowania. Wykonany jest z bardzo wytrzymałego materiału, a konstrukcja jego tarczy zaciskowej zapobiega zadrapaniu telefonu.


Aligator Uchwyt na telefon HA2 2w1
39 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny uchwyt na telefon do samochodu. Aligator HA2 może być przymocowany do przedniej szyby lub deski rozdzielczej i wygodnie obsługiwać system jedną ręką. Umożliwia płynne poruszanie się telefonu o 360 ° i pomieści każde urządzenie o szerokości 6–9 cm.


Aligator Uchwyt na telefon HA3
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt na telefon do samochodu. Aligator HA3 może być przymocowany do przedniej szyby lub deski rozdzielczej i wygodnie obsługiwać system jedną ręką. Umożliwia płynne poruszanie się telefonu o 360 ° i pomieści każde urządzenie o szerokości 4,8–8 cm.


Aligator uniwersalny chwyt magnetyczny HA6 2w1
39 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy na telefon. Aligator HA6 montuje się na przedniej szybie lub desce rozdzielczej, a dzięki silnemu magnesowi utrzyma każdy telefon. Możliwość swobodnego obracania telefonu o 360 ° i łatwej obsługi.


Connect IT Uchwyt magnetyczny INCarz M8 do kratki wentylatora CI-658
53 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz M8 ma bardzo kompaktowy wymiar, jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami, a dzięki obrotowemu złączu 360 ° ustawiasz go dokładnie tak, jak potrzebujesz. Dołączone są również 3 metalowe tabliczki.


Connect IT Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy InCarz 4Strong360, 4 magnesy, czarny CMC-4044-BK
65 zł
63 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz 4Strong360 posiada 4 wyjątkowo silne magnesy, co pozwoli na szybki dostęp do telefonu, model posiada przegub obrotowy 360 °. Jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami i wszystkimi typami klimatyzatorów i posiada anty-wibracyjną i antypoślizgową powierzchnię, która odpycha kurz.


Connect IT Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy InCarz 6Strong360, 6 magnesów, czarny CMC-4046-BK
81 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz 6Strong360 posiada 6 wyjątkowo silne magnesy, co pozwoli na szybki dostęp do telefonu, model posiada przegub obrotowy 360 °. Jest kompatybilny {0}ze wszystkimi telefonami i wszystkimi typami klimatyzatorów{0} i posiada anty-wibracyjną i **antypoślizgową powierzchnię **, która odpycha kurz.


Fixed UMD uchwyt samochodowy FIXM1, czarny
55 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt samochodowy FIXM1 umożliwi szybki montaż dla telefonu, urządzenia GPS czy odtwarzacza MP3 do deski rozdzielczej auta. W zestawie dołączono samoprzylepny, metalowy żeton, który należy zamontować na tylną część urządzenia mobilnego. Uchwyt magnetyczny przyciąga wówczas urządzenie i zapewnia jego stabilne mocowanie.


Fixed magnetyczny uchwyt samochodowy FIXM2, czarny
52 zł
51 zł

Raty 10x0 %

Magnetyczny uchwyt samochodowy stanowi doskonały dodatek do każdego auta. Umożliwia łatwy i szybki montaż na desce rozdzielczej za pomocą taśmy 3M. Wystarczy umieścić samoprzylepny, metalowy żeton z tyłu telefonu, a uchwyt stabilnie utrzyma urządzenie na miejscu.


Forever 120 Uchwyt na rower GSM042111, czarny
35 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt rowerowy jest instalowany na ramie rowerowej i pozwala wszystkim entuzjastom jazdy na rowerze mieć telefon pod ręką. Forever BH-120 Uchwyt rowerowy GSM042111 trzyma telefon grubymi gumowymi paskami w rogach, skutecznie zapobiegając wyślizgnięciu się. Nadaje się do telefonów o przekątnej od 4″ do 6″.


Forever ACH-100 Uniwersalny uchwyt samochodowy z ładowaniem bezprzewodowym GSM042290
99 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny uchwyt jest instalowany na przedniej szybie samochodu. Forever WCH-100 Uniwersalny uchwyt do samochodu z bezprzewodowym ładowaniem. GSM042290 umożliwi szybkie ładowanie telefonu podczas jazdy samochodem. Ramiona otwierają się na szerokości od 4,6 cm do 8 cm. Przewód USB jest częścią zestawu.


Forever BH-120 Uchwyt na rower GSM042255, szary
35 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt rowerowy jest instalowany na ramie rowerowej i pozwala wszystkim entuzjastom jazdy na rowerze mieć telefon pod ręką. Forever BH-120 Uchwyt rowerowy GSM042255 trzyma telefon grubymi gumowymi paskami w rogach, skutecznie zapobiegając wyślizgnięciu się. Nadaje się do telefonów o przekątnej od 4″ do 6″.


Forever CH-400 Uniwersalny uchwyt samochodowy grawitacyjny GSM042296, czarny
49 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt na telefon komórkowy jest przeznaczony dla kratki samochodowej. Forever CH-400 Uniwersalny uchwyt samochodowy grawitacyjny GSM042296 pasuje do wszystkich wnętrz dzięki eleganckiemu i minimalistycznemu wzornictwu. Ramiona otwierają się na szerokości od 5,5 cm do 8,5 cm. Dzięki wysokiej jakości aluminium jest solidny i niezawodny.


Forever uniwersalny uchwyt samochodowy MH-100
35 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny uchwyt samochodowy wyposażony w przyssawkę umożliwia prosty montaż na przedniej szybie bądź desce rozdzielczej auta. Uchwyt magnetyczny zawiera silny magnes do przymocowania na tył telefonu, który stabilnie utrzymuje telefon na miejscu, bez ryzyka wypadania.


Forever magnetyczny uchwyt samochodowy(MH-110)
37 zł

Raty 10x0 %

Magnetyczny uchwyt samochodowy marki Forever stanowi doskonały dodatek do każdego auta. Umożliwia łatwy i szybki montaż na w kratce wentylacyjnej samochodu. Uchwyt działa na magnes. Wystarczy umieścić samoprzylepny, metalowy żeton z tyłu telefonu, a uchwyt stabilnie utrzyma urządzenie na miejscu.


Forever TR-310 FM Transmiter Bluetooth z LCD GSM028009
108 zł

Raty 10x0 %

Ładowarka na telefon z nadajnikiem FM Bluetooth umożliwia odbieranie i nawiązywanie połączeń lub wysyłać ulubioną muzykę. Forever TR-330 FM Bluetooth TFO Nadajnik LCD GSM028009 łączy się z telefonem za pomocą AUX. Dwa porty USB służą do ładowania wszystkich kompatybilnych urządzeń.


Forever TR-310 Nadajnik FM Bluetooth z wyświetlaczem LCD i kontrolerem TFO GSM022447
79 zł

75 zł

Raty 10x0 %

Ładowarka na telefon z nadajnikiem FM Bluetooth umożliwia odbieranie i nawiązywanie połączeń lub wysyłać ulubioną muzykę. Forever TR-310 Nadajnik FM Bluetooth z wyświetlaczem LCD i kontrolerem TFO GSM022447 można umieścić w dowolnym miejscu w samochodzie dzięki wkładce magnetycznej. Automatycznie przełączaj się między zestawem głośnomówiącym a odtwarzaczem.


Forever uchwyt rowerowy (BH-100L), czarny
46 zł

43 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt rowerowy BH-100L do mocowania na kierownicy, to idealny dodatek dla smartfonów o przekątnej 5,5 cala. Doskonale chroni urządzenie przed działaniem deszczu, równocześnie nie ograniczając funkcji dotykowych ekranu. Wodoodporny uchwyt można obracać, a co ważniejsze, stabilnie utrzymuje telefon na miejscu.


Forever uchwyt rowerowy (BH-100XL), czarny
43 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt rowerowy BH-100L do mocowania na kierownicy, to idealny dodatek dla smartfonów o przekątnej 5,7 cala. Doskonale chroni urządzenie przed działaniem deszczu, równocześnie nie ograniczając funkcji dotykowych ekranu. Wodoodporny uchwyt można obracać, a co ważniejsze, stabilnie utrzymuje telefon na miejscu.


Forever uchwyt samochodowy (AH-100), czarny
30 zł
29 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny uchwyt samochodowy marki Forever umożliwia stabilne mocowanie do kratki wentylacyjnej auta. Charakteryzuje go prosty montaż, możliwość obracania 360 ° i mocny zacisk. Rozstaw ramion uchwytu wynosi 6 – 9.5 cm, co zapewnia kompatybilność większości urządzeń.


Forever uchwyt samochodowy (CH-110)
37 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt samochodowy CH-110 wyposażony został w płynną regulację, dzięki czemu pasuje do większości dostępnych na rynku smartfonów, nawigacji oraz innych urządzeń. Posiada opcję obrotu o 360°, która umożliwia indywidualne dostosowanie kąta nachylenia oraz praktyczną przyssawkę zapewniającą szybki i łatwy montaż. Dodatkowo uchwyt zawiera miękką wyściółkę, która chroni urządzenie przed zarysowaniem.


Forever uchwyt samochodowy uniwersalny AH-130 T_0015840
60 zł

52 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt na telefon lub nawigację samochodową. Uniwersalny uchwyt Forever mocowany jest na kratce wentylacyjnej i ma rozpiętość szczęk 5,5–8,2 cm. Twój telefon lub nawigacja mogą być bezpiecznie przechowywane w zasięgu wzroku, gdy jesteś w drodze.


Forever uchwyt samochodowy uniwersalny CH-340 T_0015833
80 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny uchwyt samochodowy Forever CH-340 T_0015833 na telefon komórkowy, tablet lub nawigację GPS. Jego konstrukcja została zaprojektowana z myślą o solidnym i bezpiecznym zamocowaniu urządzenia na poziomie oczu i na wyciągnięcie ręki. Uchwyt jest przymocowany przyssawką do przedniej szyby.


Forever uchwyt samochodowy uniwersalny CH-350 T_0015834
39 zł

Raty 10x0 %

Obrotowy uchwyt na telefon lub nawigację, które zawsze możesz ustawić tak, jak tego potrzebujesz. Uniwersalny uchwyt Forever jest wyposażony w mocną przyssawkę, którą umieścić można na przedniej szybie samochodu i posiada rozpiętość w zakresie 10 cm. Twój telefon lub nawigacja mogą być bezpiecznie przechowywane w zasięgu wzroku, gdy jesteś w drodze.


Forever uchwyt samochodowy uniwersalny CH-360 T_0015835
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obrotowy uchwyt na telefon lub nawigację, które zawsze możesz ustawić tak, jak tego potrzebujesz. Uniwersalny uchwyt Forever jest wyposażony w mocną przyssawkę, którą umieścić można na przedniej szybie samochodu i posiada rozpiętość w zakresie 9,4 cm. Twój telefon lub nawigacja mogą być bezpiecznie przechowywane w zasięgu wzroku, gdy jesteś w drodze.


Forever uniwersalny chwyt magnetyczny MH-150 T_0015836
50 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny, magnetyczny uchwyt samochodowy Forever MH-150 T_0015836 na telefon komórkowy, tablet lub nawigację GPS. Jego konstrukcja została zaprojektowana z myślą o solidnym i bezpiecznym zamocowaniu urządzenia na poziomie oczu i na wyciągnięcie ręki. Dołączone są magnetyczne płytki.


Forever uniwersalny chwyt magnetyczny MH-160 T_0015837
40 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny magnetyczny uchwyt na telefon lub nawigację, montowany do kratki wentylacyjnej w samochodzie. Uniwersalny uchwyt Forever na telefon lub nawigację zapewnia niezawodny chwyt i wygodne obsługiwanie urządzenia jedną ręką. Dołączone są magnetyczne płytki.


Forever uniwersalny chwyt magnetyczny MH-170 T_0015838
49 zł

39 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny magnetyczny uchwyt na telefon lub nawigację, montowany do kratki wentylacyjnej w samochodzie. Uniwersalny uchwyt Forever na telefon lub nawigację zapewnia niezawodny chwyt i wygodne obsługiwanie urządzenia jedną ręką. Dołączone są magnetyczne płytki.


Forever uniwersalny chwyt magnetyczny MH-180 T_0015839
50 zł

39 zł

Raty 10x0 %

Magnetyczny uchwyt samochodowy na telefon, który możesz zamontować na dowolnym zagłówku w samochodzie. Uniwersalny uchwyt Forever na telefon zapewni pasażerom bezpieczeństwo i rozrywkę. Dołączone są magnetyczne płytki.