SWISSTEN uchwyt samochodowy na tablet S-GRIP T1-OP 65010506
55 zł 52 zł

Uchwyt samochodowy, który można umieścić na oparciu siedzenia. Swissten S-GRIP T1-OP 65010506 ma regulowane szczęki o maksymalnej rozpiętości do 18,5 cm, które można zablokować w wybranej pozycji. Dla wygody istnieje również wycięcie na przewód do ładowania.

Forever TR-310 FM Transmiter Bluetooth z LCD GSM028009
59 zł

Ładowarka na telefon z nadajnikiem FM Bluetooth umożliwia odbieranie i nawiązywanie połączeń lub wysyłać ulubioną muzykę. Forever TR-330 FM Bluetooth TFO Nadajnik LCD GSM028009 łączy się z telefonem za pomocą AUX. Dwa porty USB służą do ładowania wszystkich kompatybilnych urządzeń.

Trust uchwyt samochodowy na telefon YUDO10 Wireless Fast-charging Car Phone Holder 23133
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z bezprzewodowym ładowaniem. Trust YUDO10 Wireless Fast-charging Car Phone Holder można zamontować na szybie, desce rozdzielczej, lub do kratki wentylacyjnej. Ładowanie rozpoczyna się automatycznie po włożeniu do niego telefonu ładowania zgodnego z Qi. Obsługuje szybkie ładowanie.

CELLY uchwyt na rower Ghostbike
115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wszechstronny uchwyt rowerowy Ghostbike do telefonu wykorzystuje magnes, który w żaden sposób nie zaszkodzi Twojemu urządzeniu. Uchwyt przeznaczony jest do roweru o średnicy do 3,5 cm. Elastyczny system zapinania.

SWISSTEN UCHWYT MAGNETYCZNY DO WENTYLACJI SAMOCHODOWEJ ŁATWY MONTAŻ CZARNY, 65010700
45 zł 42 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowy magnetyczny uchwyt samochodowy SWISSTEN EASY MOUNT BLACK, 933041 ma elegancki wygląd i ma gumowane wykończenie, które chroni telefon przed zarysowaniami i zapobiega ześlizgiwaniu się. Uchwyt jest wyposażony w sześć magnesów dla lepszego bezpieczeństwa telefonu. Zawias zapewnia możliwość obrotu w żądanym kierunku.

Aligator Uchwyt na telefon HA3
40 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt na telefon do samochodu. Aligator HA3 może być przymocowany do przedniej szyby lub deski rozdzielczej i wygodnie obsługiwać system jedną ręką. Umożliwia płynne poruszanie się telefonu o 360 ° i pomieści każde urządzenie o szerokości 4,8–8 cm.

Aligator uchwyt na telefon K1 3w1
99 zł 90 zł

Uniwersalny uchwyt samochodowy na telefon komórkowy, jest wyposażony w bezprzewodowe ładowanie. Możesz zaczepić uchwyt Aligator HAK1 w kratce klimatyzacyjnej, na desce rozdzielczej i przedniej szybie i wyjąć telefon jedną ręką. Uchwyt oferuje również bezprzewodowe ładowanie do wszystkich smartfonów obsługujących ładowanie Qi.

Aligator uniwersalny chwyt magnetyczny HA6 2w1
41 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy na telefon. Aligator HA6 montuje się na przedniej szybie lub desce rozdzielczej, a dzięki silnemu magnesowi utrzyma każdy telefon. Możliwość swobodnego obracania telefonu o 360 ° i łatwej obsługi.

Aligator Uniwersalny uchwyt HA7 montowany do kratki wentylacyjnej
19 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt na telefon do samochodu. Aligator HA7 jest mocowany do kratki wentylacyjnej w samochodzie, a dzięki systemowi ramion rozprowadzających ciśnienie można go wygodnie obsługiwać jedną ręką. Umożliwia płynne poruszanie się telefonu o 360 ° i pomieści każde urządzenie o szerokości 5,5–8 cm.

BASEUS Gravity 2w1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt samochodowy, czerwony WXYL-09
129 zł 113 zł

Uchwyt na telefon jest wyposażony w technologię ładowania Qi i jest mocowany do kratki wentylacyjnej samochodu. Baseus Gravity 2w1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt na telefon, mocowany do kratki wentylacyjnej WXYL-09 ładuje pod napięciem 10 W, a dzięki automatycznemu blokowaniu uchwytów skutecznie zabezpiecza telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-A01, czarny
55 zł 50 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUER-A01 jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-A09, czerwony
55 zł 48 zł

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUER-A09 jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-A0V, złoty
55 zł 50 zł

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUER-A0V jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-B01, czarny
50 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-B01 jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-B09, czerwony
55 zł 50 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-B09 jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-B0R, złoto-różowy
55 zł 54 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-B0R jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-B0S, srebrny
50 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-B0S jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-C01, czarny
37 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-C01 jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-C0S, srebrny
37 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-C0S jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt samochodowy Star SUHQ-01, czarny
49 zł 44 zł

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUHQ-01 jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS Magnetyczny uchwyt samochodowy Star SUHQ-0S, srebrny
49 zł 44 zł

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUHQ-0S jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS podwójny uchwyt samochodowy na telefon Double Clip SUHS-DP01, czarny
59 zł 54 zł

Magnetyczny uchwyt na telefon jest przeznaczony do kratki wentylacyjnej samochodu i nadaje się do smartfonów o przekątnej od 4” do 6″. Podwójny uchwyt samochodowy Baseus Double Clip SUHS-DP01 posiada 4 silne magnesy i dobrze się trzyma, zapewniając, że telefon b będzie cały czas na swoim miejscu.

BASEUS Samochodowy uchwyt na telefon SUYL-F0G, ciemnoszary
68 zł

Uchwyt od marki Baseus to wszechstronny uchwyt samochodowy, który można umieścić w dowolnej kratce wentylacyjnej. Uchwyt ma przegub obrotowy 360°, zapewnia stabilny, odporny na wstrząsy chwyt, a jego wewnętrzny klips jest chroniony silikonem. Uchwyt jest odpowiedni dla telefonu komórkowego

BASEUS Sharp młotek do szyb, CRSFH-0G
47 zł

Narzędzie bezpieczeństwa marki Baseus jest przeznaczone przede wszystkim do łatwgo rozbicia okna samochodu w sytuacji awaryjnej.
Narzędzie oferuje również szybką i bezpieczną funkcję przecinania paska. Wysoka jakość i trwałe wykonanie Wykonane z wytrzymałego aluminium

BASEUS Stabilny uchwyt na telefon do samochodu (czarny), SUGX-01
35 zł

Uchwyt Baseus to uniwersalny uchwyt samochodowy do wszystkich telefonów komórkowych 3,5 ”–5,5”. Posiada złącze obrotowe 360 °może być umieszczony w dowolnej kratce wentylacyjnej. Jego ramiona i głowy pokryte są miękką, grubą gumą. Uchwyt jest delikatny zarówno dla telefonu komórkowego, jak i samego samochodu.

Belkin uchwyt na telefon komórkowy do samochodu F7U017bt
109 zł

Uchwyt na telefon komórkowy do samochodu Belkin F7U017bt to bezpieczny i prosty sposób na korzystanie z nawigacji w telefonie komórkowym podczas jazdy samochodem. Wystarczy zamocować uchwyt Belkin na kratce wentylacyjnej, co sprawia, że smartfon znajduje się na wysokości oczu. Nie jest wymagana instalacji szklanej przyssawki. Kompatybilny z telefonami komórkowymi o przekątnej do 5,5 cala z etui ochronnym. Uchwyt może obracać się o 180°.

Bigben Uchwyt do samochodu Sensitivecac5w 8bbsencac5w
179 zł

Mobilny uchwyt samochodowy jest wyposażony w ładowarkę bezprzewodową. Uchwyt samochodowy BigBen Sensitivecac5w 8bbsencac5w ładuje wszystkie kompatybilne urządzenia mocą wyjściową 5 W przy użyciu technologii Qi. Można go zainstalować na desce rozdzielczej lub w kratce wentylacyjnej. Eleganckie czarne wykończenie świetnie sprrawdzi się w każdym wnętrzu.

CellularLine magnetyczny uchwyt samochodowy MAG4 Pilot Force Wireless MAG4PFWIRK, czarny
189 zł

Uniwersalny, magnetyczny uchwyt samochodowy , który naładuje Twój telefon za pomocą technologii Qi z mocą 15 W. Cellularline MAG4 Pilot Force Wireless MAG4PFWIRK mocno trzyma telefon za pomocą silnego magnesu i umożliwia korzystanie z niego jedną ręką. Technologia Wideactive 1 zapobiega przegrzaniu. Może być zainstalowany na przedniej szybie lub desce rozdzielczej.

CellularLine uchwyt samochodowy HANDY DRIVE PRO szary
86 zł

Uchwyt samochodowymetalowym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami dostępnymi obecnie na rynku. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy posiada wewnątrz miękkie wykończenie, co zapobiega uszkodzeniom urządzenia mobilnego.

CellularLine uchwyt uniwersalny na telefon Handy Wing Pro, czarny HANDYWINGPROK
76 zł 62 zł

Uniwersalny uchwyt Cellularline Handy Wing Pro to praktyczne akcesorium do mocowania telefonu komórkowego podczas jazdy samochodem. Uchwyt został zaprojektowany tak, aby pasował do kratki wentylacyjnej, a stylowy design w połączeniu ze srebrnymi i czarnymi elementami pasuje idealnie do wnętrza samochodu. Umieszczenie telefonu w uchwycie jest łatwe i szybkie, można go wygodnie obsługiwać jedną ręką. Dzięki grawitacyjnemu systemowi chwytania szczypce utrzymują ciężar telefonu i zabezpieczają go skutecznie. Można równie łatwo wyjąć telefon. Gumowe wewnętrzne nakładki szczypiec uchwytu chronią telefon przed możliwymi zadrapaniami.

CellularLine uniwersalny uchwyt do wentylacji z funkcją bezprzewodowego ładowania Handy Wing Pro HANDYWINGPROWIRK, czarny
153 zł

Uchwyt do kratki wentylacyjnej samochodu z obsługą ładowania Qi pewnie utrzymuje telefon w miejscu. Cellularline uniwersalny uchwyt do wentylacji z funkcją bezprzewodowego ładowania Handy Wing Pro HANDYWINGPROWIRK wykorzystuje działanie grawitacji i utrzymuje telefon pewnie na miejscu. Posiada technologię Wideactive 2 i ładuje z maksymalną mocą 10 W.

CellularLine uniwersalny, silikonowy uchwyt samochodowy HA
57 zł

Uniwersalny uchwyt samochodowy marki CellularLine wykonany został z silikonu, dzięki czemu jest niezwykle elastyczny. Zawiera antypoślizgową podstawę, która umożliwia łatwą aplikację na każdym typie deski rozdzielczej. Uchwyt można regulować, co pozwoli na indywidualne ustawienie pozycji smartfonu.

CELLY Ghostdesk uchwyt magnetyczny (GHOSTDESKDS)
115 zł

Uniwersalny uchwyt magnetyczny Ghostdesk (GHOSTDESKDS) marki Celly ze szczotkowanego aluminium gustownie wtapia się w biurko. Telefon w uchwycie można obracać o 360°, by zawsze widzieć ekran. Opakowanie zawiera 2 klejone, metalowe płytki do mocowania urządzenia.

CELLY magnetyczny uchwyt do auta (GHOSTVENT)
65 zł

Uniwersalny uchwyt magnetyczny Celly (GHOSTVENT) do samochodu, który w przypadku większych typów telefonów wykorzystuje zasadę magnesu, która w żaden sposób nie zaszkodzi urządzeniu. Montaż poprzez wsunięcie wspornika do kratki wentylacyjnej – dzięki temu telefon pozostaje w zasięgu wzroku.

CELLY magnetyczny uchwyt do samochodu (GHOSTFIX)
43 zł

Uniwersalny, magnetyczny uchwyt do samochodu (GHOSTFIX) marki Celly do wielu telefonów, nawigacji GPS lub odtwarzaczy MP3 wykorzystuje zasadę magnesu, która w żaden sposób nie zaszkodzi żadnemu urządzeniu. Montaż odbywa się poprzez przyklejenie do gładkiej, płaskiej powierzchni.

CELLY magnetyczny uchwyt do samochodu (GHOSTFIXXL)
59 zł

Uniwersalny, magnetyczny uchwyt do samochodu (GHOSTFIXXL) marki Celly do wielu typów telefonów wykorzystuje zasadę magnesu, która w żaden sposób nie zaszkodzi żadnemu urządzeniu. Montaż odbywa się poprzez przyklejenie do gładkiej, płaskiej powierzchni.

CELLY uchwyt magnetyczny
115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt magnetyczny do zawieszenia np. w samochodzie jest przymocowany przyssawką. Możesz obrócić telefon o 360°, aby zawsze widzieć ekran. Opakowanie zawiera dwie samoprzylepne metalowe płytki

CELLY uchwyt magnetyczny, XL (GHOSTVENTXL)
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt magnetyczny Celly XL (GHOSTVENTXL) do samochodu, który w przypadku większych typów telefonów wykorzystuje zasadę magnesu, która w żaden sposób nie zaszkodzi urządzeniu. Montaż poprzez wsunięcie wspornika do kratki wentylacyjnej – dzięki temu telefon pozostaje w zasięgu wzroku.

CellularLine uchwyt samochodowy STYLE&COLOR, biały
60 zł 48 zł

Uchwyt samochodowy o białym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami o szerokości 52 – 83 mm. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy umożliwia obrót 360°.

Connect IT uchwyt do auta CMC-5010-BK, czarny
65 zł

Instalacja uchwytu na desce rozdzielczej Podłącz uniwersalny uchwyt samochodowy, który nadaje się do smartfona lub nawigacji samochodowej. Sprawdzi się do urządzeń o maksymalnej szerokości 16 cm. Dzięki żelowej podkładce nano doskonale trzyma się nawet podczas szybkiej jazdy.

Connect IT Uchwyt magnetyczny INCarz M8 do kratki wentylatora CI-658
53 zł

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz M8 ma bardzo kompaktowy wymiar, jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami, a dzięki obrotowemu złączu 360 ° ustawiasz go dokładnie tak, jak potrzebujesz. Dołączone są również 3 metalowe tabliczki.

Connect IT Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy InCarz 4Strong360, 4 magnesy, czarny CMC-4044-BK
63 zł 54 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz 4Strong360 posiada 4 wyjątkowo silne magnesy, co pozwoli na szybki dostęp do telefonu, model posiada przegub obrotowy 360 °. Jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami i wszystkimi typami klimatyzatorów i posiada anty-wibracyjną i antypoślizgową powierzchnię, która odpycha kurz.

Connect IT Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy InCarz 6Strong360, 6 magnesów, czarny CMC-4046-BK
81 zł 68 zł

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz 6Strong360 posiada 6 wyjątkowo silne magnesy, co pozwoli na szybki dostęp do telefonu, model posiada przegub obrotowy 360 °. Jest kompatybilny {0}ze wszystkimi telefonami i wszystkimi typami klimatyzatorów{0} i posiada anty-wibracyjną i **antypoślizgową powierzchnię **, która odpycha kurz.

CPA uchwyt samochodowy CH-100
43 zł

Uchwyt samochodowy CH-100 umożliwia stabilne umiejscowienie telefonu w zasięgu wzroku kierowcy. Charakteryzuje się starannym wykonaniem, dzięki czemu jest wytrzymały. Uchwyt mocuje się na przedniej szybie za pomocą przyssawki.