Yenkee uchwyt samochodowy (XL)
65 zł
63 zł

Uchwyt samochodowy marki Yenkee jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami do rozmiaru 6 cali. Umożliwia indywidualne dopasowanie kąta widzenia, a także obracanie o 360°. Uchwyt zapewnia łatwy montaż na przedniej szybie bądź desce rozdzielczej auta.


SWISSTEN Magnetyczny uchwyt samochodowy S-Grip Air Vent M3 65010307
45 zł

Magnetyczny uchwyt samochodowy utrzymuje telefon w miejscu. Swissten S-GRIP Air Vent M3 65010307 jest przeznaczony dla telefonów od 3 do 9 cm i jest zgodny z większością smartfonów. Niewątpliwą zaletą jest złącze obrotowe, które umożliwia dostosowanie telefonu do wymaganego kąta.


CellularLine uchwyt uniwersalny na telefon Handy Wing Pro, czarny HANDYWINGPROK
81 zł

Uniwersalny uchwyt Cellularline Handy Wing Pro to praktyczne akcesorium do mocowania telefonu komórkowego podczas jazdy samochodem. Uchwyt został zaprojektowany tak, aby pasował do kratki wentylacyjnej, a stylowy design w połączeniu ze srebrnymi i czarnymi elementami pasuje idealnie do wnętrza samochodu. Umieszczenie telefonu w uchwycie jest łatwe i szybkie, można go wygodnie obsługiwać jedną ręką. Dzięki grawitacyjnemu systemowi chwytania szczypce utrzymują ciężar telefonu i zabezpieczają go skutecznie. Można równie łatwo wyjąć telefon. Gumowe wewnętrzne nakładki szczypiec uchwytu chronią telefon przed możliwymi zadrapaniami.


Fixed magnetyczny uchwyt samochodowy FIXM2, czarny
52 zł

Magnetyczny uchwyt samochodowy stanowi doskonały dodatek do każdego auta. Umożliwia łatwy i szybki montaż na desce rozdzielczej za pomocą taśmy 3M. Wystarczy umieścić samoprzylepny, metalowy żeton z tyłu telefonu, a uchwyt stabilnie utrzyma urządzenie na miejscu.


Forever uchwyt samochodowy (AH-100), czarny
30 zł

Uniwersalny uchwyt samochodowy marki Forever umożliwia stabilne mocowanie do kratki wentylacyjnej auta. Charakteryzuje go prosty montaż, możliwość obracania 360 ° i mocny zacisk. Rozstaw ramion uchwytu wynosi 6 – 9.5 cm, co zapewnia kompatybilność większości urządzeń.


Belkin uchwyt na telefon komórkowy do samochodu F7U017bt
100 zł

Uchwyt na telefon komórkowy do samochodu Belkin F7U017bt to bezpieczny i prosty sposób na korzystanie z nawigacji w telefonie komórkowym podczas jazdy samochodem. Wystarczy zamocować uchwyt Belkin na kratce wentylacyjnej, co sprawia, że smartfon znajduje się na wysokości oczu. Nie jest wymagana instalacji szklanej przyssawki. Kompatybilny z telefonami komórkowymi o przekątnej do 5,5 cala z etui ochronnym. Uchwyt może obracać się o 180°.


CellularLine uchwyt samochodowy HANDY DRIVE PRO szary
85 zł

Uchwyt samochodowymetalowym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami dostępnymi obecnie na rynku. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy posiada wewnątrz miękkie wykończenie, co zapobiega uszkodzeniom urządzenia mobilnego.


CellularLine uchwyt samochodowy STYLE&COLOR, niebieski
55 zł

Uchwyt samochodowy o kolorowym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami o szerokości 52 – 83 mm. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy umożliwia obrót 360°.


CellularLine uniwersalny, silikonowy uchwyt samochodowy HA
47 zł

Uniwersalny uchwyt samochodowy marki CellularLine wykonany został z silikonu, dzięki czemu jest niezwykle elastyczny. Zawiera antypoślizgową podstawę, która umożliwia łatwą aplikację na każdym typie deski rozdzielczej. Uchwyt można regulować, co pozwoli na indywidualne ustawienie pozycji smartfonu.


CellularLine uchwyt samochodowy STYLE&COLOR, biały
55 zł

45 zł

Uchwyt samochodowy o białym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami o szerokości 52 – 83 mm. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy umożliwia obrót 360°.


Connect IT Uchwyt magnetyczny INCarz M8 do kratki wentylatora CI-658
53 zł

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz M8 ma bardzo kompaktowy wymiar, jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami, a dzięki obrotowemu złączu 360 ° ustawiasz go dokładnie tak, jak potrzebujesz. Dołączone są również 3 metalowe tabliczki.


Connect IT Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy InCarz 4Strong360, 4 magnesy, czarny CMC-4044-BK
65 zł

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz 4Strong360 posiada 4 wyjątkowo silne magnesy, co pozwoli na szybki dostęp do telefonu, model posiada przegub obrotowy 360 °. Jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami i wszystkimi typami klimatyzatorów i posiada anty-wibracyjną i antypoślizgową powierzchnię, która odpycha kurz.


Connect IT Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy InCarz 6Strong360, 6 magnesów, czarny CMC-4046-BK
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz 6Strong360 posiada 6 wyjątkowo silne magnesy, co pozwoli na szybki dostęp do telefonu, model posiada przegub obrotowy 360 °. Jest kompatybilny {0}ze wszystkimi telefonami i wszystkimi typami klimatyzatorów{0} i posiada anty-wibracyjną i **antypoślizgową powierzchnię **, która odpycha kurz.


CPA uchwyt samochodowy CH-100
37 zł

Uchwyt samochodowy CH-100 umożliwia stabilne umiejscowienie telefonu w zasięgu wzroku kierowcy. Charakteryzuje się starannym wykonaniem, dzięki czemu jest wytrzymały. Uchwyt mocuje się na przedniej szybie za pomocą przyssawki.


Forever BH-120 Uchwyt na rower GSM042255, szary
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt rowerowy jest instalowany na ramie rowerowej i pozwala wszystkim entuzjastom jazdy na rowerze mieć telefon pod ręką. Forever BH-120 Uchwyt rowerowy GSM042255 trzyma telefon grubymi gumowymi paskami w rogach, skutecznie zapobiegając wyślizgnięciu się. Nadaje się do telefonów o przekątnej od 4″ do 6″.


Forever CH-400 Uniwersalny uchwyt samochodowy grawitacyjny GSM042297, srebrny
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt na telefon komórkowy jest przeznaczony dla kratki samochodowej. Forever CH-400 Uniwersalny uchwyt samochodowy grawitacyjny GSM042297 pasuje do wszystkich wnętrz dzięki eleganckiemu i minimalistycznemu wzornictwu. Ramiona otwierają się na szerokości od 5,5 cm do 8,5 cm. Dzięki wysokiej jakości aluminium jest solidny i niezawodny.


Forever magnetyczny uchwyt samochodowy(MH-110)
37 zł

Magnetyczny uchwyt samochodowy marki Forever stanowi doskonały dodatek do każdego auta. Umożliwia łatwy i szybki montaż na w kratce wentylacyjnej samochodu. Uchwyt działa na magnes. Wystarczy umieścić samoprzylepny, metalowy żeton z tyłu telefonu, a uchwyt stabilnie utrzyma urządzenie na miejscu.


Forever TR-310 Nadajnik FM Bluetooth z wyświetlaczem LCD i kontrolerem TFO GSM022447
86 zł

Ładowarka na telefon z nadajnikiem FM Bluetooth umożliwia odbieranie i nawiązywanie połączeń lub wysyłać ulubioną muzykę. Forever TR-310 Nadajnik FM Bluetooth z wyświetlaczem LCD i kontrolerem TFO GSM022447 można umieścić w dowolnym miejscu w samochodzie dzięki wkładce magnetycznej. Automatycznie przełączaj się między zestawem głośnomówiącym a odtwarzaczem.


Forever uchwyt rowerowy (BH-100L), czarny
46 zł

Uchwyt rowerowy BH-100L do mocowania na kierownicy, to idealny dodatek dla smartfonów o przekątnej 5,5 cala. Doskonale chroni urządzenie przed działaniem deszczu, równocześnie nie ograniczając funkcji dotykowych ekranu. Wodoodporny uchwyt można obracać, a co ważniejsze, stabilnie utrzymuje telefon na miejscu.


Forever uchwyt rowerowy (BH-100XL), czarny
43 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt rowerowy BH-100L do mocowania na kierownicy, to idealny dodatek dla smartfonów o przekątnej 5,7 cala. Doskonale chroni urządzenie przed działaniem deszczu, równocześnie nie ograniczając funkcji dotykowych ekranu. Wodoodporny uchwyt można obracać, a co ważniejsze, stabilnie utrzymuje telefon na miejscu.


Forever uchwyt rowerowy (BH-110), czarny
40 zł

Uchwyt rowerowy BH-110 marki Forever pozwoli Ci mieć telefon w zasięgu wzroku, podczas podróży rowerem. Charakteryzuje go prosty montaż do kierownicy oraz wysoka jakość wykonania, która zapewnia stabilność urządzeniu mobilnemu. Uchwyt rowerowy przystosowany jest do wszystkich smartfonów. Rozstaw ramion wynosi od 9 do 18 cm.


Forever uchwyt samochodowy (CH-170), czarny
31 zł

Uchwyt samochodowy CH-170 wyposażony został w płynną regulację, dzięki czemu pasuje do większości dostępnych na rynku smartfonów, nawigacji oraz innych urządzeń. Posiada opcję obrotu o 360°, która umożliwia indywidualne dostosowanie kąta nachylenia oraz praktyczną przyssawkę zapewniającą szybki i łatwy montaż. Dodatkowo uchwyt zawiera miękką wyściółkę, która chroni urządzenie przed zarysowaniem.


Forever uchwyt samochodowy uniwersalny AH-130 T_0015840
60 zł

51 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt na telefon lub nawigację samochodową. Uniwersalny uchwyt Forever mocowany jest na kratce wentylacyjnej i ma rozpiętość szczęk 5,5–8,2 cm. Twój telefon lub nawigacja mogą być bezpiecznie przechowywane w zasięgu wzroku, gdy jesteś w drodze.


Forever uchwyt samochodowy uniwersalny CH-100 MATT GSM038914
45 zł

Stabilny uchwyt samochodowy na telefon lub nawigację samochodową. Uniwersalny uchwyt Forever jest wyposażony w mocną przyssawkę, którą umieścić można na przedniej szybie samochodu i posiada rozpiętość w zakresie 5–8,5 cm. Twój telefon lub nawigacja mogą być bezpiecznie przechowywane w zasięgu wzroku, gdy jesteś w drodze.


Forever uchwyt samochodowy uniwersalny CH-340 T_0015833
61 zł

42 zł

Uniwersalny uchwyt samochodowy Forever CH-340 T_0015833 na telefon komórkowy, tablet lub nawigację GPS. Jego konstrukcja została zaprojektowana z myślą o solidnym i bezpiecznym zamocowaniu urządzenia na poziomie oczu i na wyciągnięcie ręki. Uchwyt jest przymocowany przyssawką do przedniej szyby.


Forever uchwyt samochodowy uniwersalny CH-350 T_0015834
39 zł

Obrotowy uchwyt na telefon lub nawigację, które zawsze możesz ustawić tak, jak tego potrzebujesz. Uniwersalny uchwyt Forever jest wyposażony w mocną przyssawkę, którą umieścić można na przedniej szybie samochodu i posiada rozpiętość w zakresie 10 cm. Twój telefon lub nawigacja mogą być bezpiecznie przechowywane w zasięgu wzroku, gdy jesteś w drodze.


Forever uchwyt samochodowy uniwersalny CH-360 T_0015835
45 zł

39 zł

Obrotowy uchwyt na telefon lub nawigację, które zawsze możesz ustawić tak, jak tego potrzebujesz. Uniwersalny uchwyt Forever jest wyposażony w mocną przyssawkę, którą umieścić można na przedniej szybie samochodu i posiada rozpiętość w zakresie 9,4 cm. Twój telefon lub nawigacja mogą być bezpiecznie przechowywane w zasięgu wzroku, gdy jesteś w drodze.


Forever uniwersalny chwyt magnetyczny MH-150 T_0015836
50 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny, magnetyczny uchwyt samochodowy Forever MH-150 T_0015836 na telefon komórkowy, tablet lub nawigację GPS. Jego konstrukcja została zaprojektowana z myślą o solidnym i bezpiecznym zamocowaniu urządzenia na poziomie oczu i na wyciągnięcie ręki. Dołączone są magnetyczne płytki.


Forever uniwersalny chwyt magnetyczny MH-160 T_0015837
40 zł

Uniwersalny magnetyczny uchwyt na telefon lub nawigację, montowany do kratki wentylacyjnej w samochodzie. Uniwersalny uchwyt Forever na telefon lub nawigację zapewnia niezawodny chwyt i wygodne obsługiwanie urządzenia jedną ręką. Dołączone są magnetyczne płytki.


Forever uniwersalny chwyt magnetyczny MH-170 T_0015838
49 zł

39 zł

Uniwersalny magnetyczny uchwyt na telefon lub nawigację, montowany do kratki wentylacyjnej w samochodzie. Uniwersalny uchwyt Forever na telefon lub nawigację zapewnia niezawodny chwyt i wygodne obsługiwanie urządzenia jedną ręką. Dołączone są magnetyczne płytki.


Forever uniwersalny chwyt magnetyczny MH-180 T_0015839
50 zł

39 zł

Magnetyczny uchwyt samochodowy na telefon, który możesz zamontować na dowolnym zagłówku w samochodzie. Uniwersalny uchwyt Forever na telefon zapewni pasażerom bezpieczeństwo i rozrywkę. Dołączone są magnetyczne płytki.


GoGEN uchwyt magnetyczny na telefon i nawigację MCH 613
59 zł

Uniwersalny magnetyczny uchwyt na telefon do montażu na deskę rozdzielczą lub przednią szybę samochodu. Ten uchwyt od firmy GoGEN nie zajmuje wiele miejsca i jest kompatybilny z większością telefonów komórkowych i nawigacji, a także zapewnia urządzeniom bezpieczeństwo podczas jazdy. Telefon może być ustawiony w pozycji pionowej lub poziomej.


GoGEN uchwyt na telefon lub nawigację MCH 502 do montażu na kratkę wentylacyjną w samochodzie
59 zł

Uniwersalny magnetyczny uchwyt na telefon montowany do kratki wentylacyjnej w samochodzie. Ten oto uchwyt od firmy GoGEN jest kompatybilny z wszystkimi telefonami komórkowymi i nawigacjami i przeznaczony do montażu zarówno na pionowych jak i poziomych kratkach wentylacyjnych. Dzięki miękkiej gumie wentylator nie porysuje urządzenia, które będzie bezpieczne nawet podczas bardziej agresywnej jazdy. Przeznaczony do telefonów do wagi 350 g.


GoGEN uchwyt na telefon z bezprzewodowym ładowaniem na przednią szybę MCH 05 WQ, fastcharge
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt na telefon do samochodu. Ten uchwyt od firmy GoGEN bezpiecznie i pewnie trzyma telefon, ładując go szybko i bez plątających się przewodów. Jest kompatybilny z telefonami komórkowymi o przekątnej od 4–6,3", przeznaczony do montażu na przedniej szybie, obraca się o 360°, zapewniając komfort korzystania z urządzenia bez zbędnych przewodów.


HAMA uchwyt samochodowy na telefon, 8.2 cm, 1/4" 4351
41 zł

Wielofunkcyjny uchwyt na smartfon od marki Hama ze statywem z gwintem 1/4"może być używany nawet w przypadku urządzeń bez nitki statywu o szerokości między 5,5 – 8,2 cm. Uchwyt jest idealny do rejestrowania wideo. Zacisk sprężynowy pewnie chwyta urządzenie, a gumowana wyściółka chroni go przed zadrapaniami.


HAMA uchwyt samochodowy na telefon Alu 173765
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dzięki uniwersalnemu magnetycznemu uchwytowi na telefon Hama Alu, podczas jazdy masz nawigację lub muzykę na wyciągnięcie ręki. W zestawie znajdują się 2 metalowe płytki (okrągła i kwadratowa) do umieszczenia pod pokrywą lub z tyłu telefonu.


Huawei magnetyczny uchwyt na telefon do samochodu CF13 ORHUHOLCF13BK czarny
79 zł

Magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy do samochodu CF13 marki Huawei jest przeznaczony do montażu na kratce wentylacyjnej. Pozwala on na umieszczenie telefonu na wysokości oczu. Nie wymaga instalacji szklanej przyssawki. Uniwersalny – nadaje się do wszystkich typów telefonów. Dzięki obrotowemu złączu umożliwia rotację o 360°.


iOttie Easy Flex 3 biały
77 zł

Uchwyt iOttie Easy Flex 3 to uniwersalny uchwyt samochodowy wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada specjalną przyssawkę, dzięki której uchwyt można zastosować nawet na chropowatej powierzchni. Dostosowany do montażu na powierzchni płaskiej i szybie. W pełni obrotowy uchwyt 360° umożliwia ustawienie telefonu w wygodnej pozycji.


MAX uniwersalny uchwyt MCH2201
39 zł

Zestaw uniwersalnych uchwytów MCH2201 marki Max przeznaczony jest do mocowania telefonów komórkowych w kratce wentylacyjnej. Dzięki łatwej instalacji i obsłudze telefon komórkowy będzie zawsze w zasięgu wzroku i w idealnej pozycji, np. do monitorowania nawigacji. W zestawie znajdują się dwie sztuki.