Forever TR-310 FM Transmiter Bluetooth z LCD GSM028009
59 zł

Ładowarka na telefon z nadajnikiem FM Bluetooth umożliwia odbieranie i nawiązywanie połączeń lub wysyłać ulubioną muzykę. Forever TR-330 FM Bluetooth TFO Nadajnik LCD GSM028009 łączy się z telefonem za pomocą AUX. Dwa porty USB służą do ładowania wszystkich kompatybilnych urządzeń.

Belkin uchwyt na telefon komórkowy do samochodu F7U017bt
109 zł

Uchwyt na telefon komórkowy do samochodu Belkin F7U017bt to bezpieczny i prosty sposób na korzystanie z nawigacji w telefonie komórkowym podczas jazdy samochodem. Wystarczy zamocować uchwyt Belkin na kratce wentylacyjnej, co sprawia, że smartfon znajduje się na wysokości oczu. Nie jest wymagana instalacji szklanej przyssawki. Kompatybilny z telefonami komórkowymi o przekątnej do 5,5 cala z etui ochronnym. Uchwyt może obracać się o 180°.

SWISSTEN uchwyt samochodowy na tablet S-GRIP T1-OP 65010506
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt samochodowy, który można umieścić na oparciu siedzenia. Swissten S-GRIP T1-OP 65010506 ma regulowane szczęki o maksymalnej rozpiętości do 18,5 cm, które można zablokować w wybranej pozycji. Dla wygody istnieje również wycięcie na przewód do ładowania.

BASEUS Magnetyczny uchwyt samochodowy Star SUHQ-01, czarny
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUHQ-01 jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

MAX uniwersalny uchwyt MCH2201
39 zł

Zestaw uniwersalnych uchwytów MCH2201 marki Max przeznaczony jest do mocowania telefonów komórkowych w kratce wentylacyjnej. Dzięki łatwej instalacji i obsłudze telefon komórkowy będzie zawsze w zasięgu wzroku i w idealnej pozycji, np. do monitorowania nawigacji. W zestawie znajdują się dwie sztuki.

SWISSTEN uchwyt samochodowy S-Grip S3-HK 65010508
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt samochodowy do umieszczenia na przedniej szybie lub desce rozdzielczej. Swissten S-GRIP S3-HK 65010508 jest przeznaczony do telefonów o szerokości do 85 mm. Elastyczny pałąk o długości 36 cm pomaga zoptymalizować ustawienie wspornika. Uchwyt jest wyposażony w solidną przyssawkę i wspornik na deskę rozdzielczą.

CellularLine uchwyt samochodowy HANDY DRIVE PRO szary
86 zł

Uchwyt samochodowymetalowym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami dostępnymi obecnie na rynku. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy posiada wewnątrz miękkie wykończenie, co zapobiega uszkodzeniom urządzenia mobilnego.

Forever uchwyt rowerowy (BH-100L), czarny
44 zł

Uchwyt rowerowy BH-100L do mocowania na kierownicy, to idealny dodatek dla smartfonów o przekątnej 5,5 cala. Doskonale chroni urządzenie przed działaniem deszczu, równocześnie nie ograniczając funkcji dotykowych ekranu. Wodoodporny uchwyt można obracać, a co ważniejsze, stabilnie utrzymuje telefon na miejscu.

Yenkee uchwyt samochodowy (XL)
66 zł

Uchwyt samochodowy marki Yenkee jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami do rozmiaru 6 cali. Umożliwia indywidualne dopasowanie kąta widzenia, a także obracanie o 360°. Uchwyt zapewnia łatwy montaż na przedniej szybie bądź desce rozdzielczej auta.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-C0S, srebrny
35 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-C0S jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

CellularLine uniwersalny, silikonowy uchwyt samochodowy HA
57 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt samochodowy marki CellularLine wykonany został z silikonu, dzięki czemu jest niezwykle elastyczny. Zawiera antypoślizgową podstawę, która umożliwia łatwą aplikację na każdym typie deski rozdzielczej. Uchwyt można regulować, co pozwoli na indywidualne ustawienie pozycji smartfonu.

Forever uniwersalny uchwyt samochodowy MH-100
37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt samochodowy wyposażony w przyssawkę umożliwia prosty montaż na przedniej szybie bądź desce rozdzielczej auta. Uchwyt magnetyczny zawiera silny magnes do przymocowania na tył telefonu, który stabilnie utrzymuje telefon na miejscu, bez ryzyka wypadania.

Forever uchwyt samochodowy uniwersalny CH-350 T_0015834
40 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obrotowy uchwyt na telefon lub nawigację, które zawsze możesz ustawić tak, jak tego potrzebujesz. Uniwersalny uchwyt Forever jest wyposażony w mocną przyssawkę, którą umieścić można na przedniej szybie samochodu i posiada rozpiętość w zakresie 10 cm. Twój telefon lub nawigacja mogą być bezpiecznie przechowywane w zasięgu wzroku, gdy jesteś w drodze.

GoGEN uchwyt na telefon z bezprzewodowym ładowaniem na przednią szybę MCH 05 WQ, fastcharge
119 zł

Uniwersalny uchwyt na telefon do samochodu. Ten uchwyt od firmy GoGEN bezpiecznie i pewnie trzyma telefon, ładując go szybko i bez plątających się przewodów. Jest kompatybilny z telefonami komórkowymi o przekątnej od 4–6,3", przeznaczony do montażu na przedniej szybie, obraca się o 360°, zapewniając komfort korzystania z urządzenia bez zbędnych przewodów.

PROPER uchwyt samochodowy Lock Car Mount
144 zł

Uchwyt samochodowy marki Proper zapewnia stabilne mocowanie dla telefonu poprzez 4 silne magnesy neodymowe. Ponadto dzięki specjalnej folii 3M, można go łatwo i szybko zamontować na przedniej szybie auta. Uchwyt magnetyczny jest regulowany, co umożliwia indywidualne dostosowanie kąta widzenia do użytkownika. Kompatybilny z Apple iPhone.

REMAX uchwyt samochodowy na telefon RM-C2 AA-7058
52 zł

Uniwersalny uchwyt na telefon lub nawigację samochodową. Remax RM-C26 posiada mocną przyssawkę, która pozwala przymocować go na desce rozdzielczej lub przedniej szybie i pasuje do urządzeń o szerokości 52–83 mm (o przekątnej do 6 "). Ma przegub obrotowyelastyczne ramię, a dzięki miękkiemu wykończeniu powierzchni chroni urządzenie przed zarysowaniami.

Aligator uchwyt na telefon K1 3w1
99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt samochodowy na telefon komórkowy, jest wyposażony w bezprzewodowe ładowanie. Możesz zaczepić uchwyt Aligator HAK1 w kratce klimatyzacyjnej, na desce rozdzielczej i przedniej szybie i wyjąć telefon jedną ręką. Uchwyt oferuje również bezprzewodowe ładowanie do wszystkich smartfonów obsługujących ładowanie Qi.

Aligator uniwersalny chwyt magnetyczny HA6 2w1
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy na telefon. Aligator HA6 montuje się na przedniej szybie lub desce rozdzielczej, a dzięki silnemu magnesowi utrzyma każdy telefon. Możliwość swobodnego obracania telefonu o 360 ° i łatwej obsługi.

BASEUS Gravity 2w1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt samochodowy, czerwony WXYL-09
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt na telefon jest wyposażony w technologię ładowania Qi i jest mocowany do kratki wentylacyjnej samochodu. Baseus Gravity 2w1 bezprzewodowa ładowarka Qi i uchwyt na telefon, mocowany do kratki wentylacyjnej WXYL-09 ładuje pod napięciem 10 W, a dzięki automatycznemu blokowaniu uchwytów skutecznie zabezpiecza telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-A0R, różowo-złoty
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUER-A0R jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-B0S, srebrny
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-B0S jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt na telefon Small Ears SUER-C01, czarny
35 zł

Niezawodny uchwyt na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na desce rozdzielczej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Small Ears SUER-C01 jest wyposażony w 4 mocne magnesy, aby mocno trzymać telefon.

BASEUS Magnetyczny uchwyt samochodowy Star SUHQ-0S, srebrny
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny uchwyt magnetyczny na telefon jest przeznaczony do umieszczenia na kratce wentylacyjnej samochodu i nadaje się do wszystkich rozmiarów smartfonów. Uchwyt magnetyczny Baseus Star SUHQ-0S jest wyposażony w 4 mocne magnesystabilny zacisk, aby mocno trzymać telefon

BASEUS Miracle uchwyt rowerowy na telefon 4-6" SUMIR-BY01, czarny
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Silikonowy uchwyt na telefon jest przeznaczony do montowania na kierownicy roweru lub skutera i nadaje się dla smartfonów od 4″ do 6″. Baseus Miracle silikonowy uchwyt rowerowy na telefon 4–6" SUMIR-BY01 jest wykonany z silikonu i aluminium, dzięki czemu jest trwały i zapewnia stabilność urządzenia.

BASEUS uchwyty gamingowe do smartfona ACSLCJ-01, czarne
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyty gamingowe w kształcie granatów nadają się do wszystkich smartfonów, dzięki personalizowanemu designowi. Dzięki unikalnej konstrukcji, smartfon obsługuje Baseus Grenade ACSLCJ-01 jako moduł fizyczny, uzupełniający Twoje gry. Ergonomiczna konstrukcja ułatwia wygodny chwyt.

CellularLine uchwyt uniwersalny na telefon Handy Wing Pro, czarny HANDYWINGPROK
76 zł

Uniwersalny uchwyt Cellularline Handy Wing Pro to praktyczne akcesorium do mocowania telefonu komórkowego podczas jazdy samochodem. Uchwyt został zaprojektowany tak, aby pasował do kratki wentylacyjnej, a stylowy design w połączeniu ze srebrnymi i czarnymi elementami pasuje idealnie do wnętrza samochodu. Umieszczenie telefonu w uchwycie jest łatwe i szybkie, można go wygodnie obsługiwać jedną ręką. Dzięki grawitacyjnemu systemowi chwytania szczypce utrzymują ciężar telefonu i zabezpieczają go skutecznie. Można równie łatwo wyjąć telefon. Gumowe wewnętrzne nakładki szczypiec uchwytu chronią telefon przed możliwymi zadrapaniami.

CELLY kompaktowy statyw na telefon Mini Table Tripod CLICKTRIBK - czarny
69 zł

Kompaktowy statyw na telefon komórkowy lub aparat łatwo spakować do plecaka. CELLY Mini Table Tripod CLICKTRIBK jest przeznaczony dla smartfonów o wielkości do 6,2” oraz aparatów z gwintem 1/4”. Dzięki poziomemy obrotowi o 360° łatwo uzyskasz dokładnie takie ujęcie, jakie chcesz.

CELLY Uchwyt na telefon komórkowy Ghostplus z odświeżaczem powietrza GHOSTPLUSANGEL
75 zł

Uniwersalny, magnetyczny uchwyt montowany do kratki wentylacyjnej samochodu, z wkładem zapachowym. Uchwyt na telefon lub nawigację Celly Ghostplus jest pewny, bezpieczny, bardzo elastyczny, obraca się o 360°, ponadto można na nim zamontować urządzenie poziomo i pionowo. Odświeżacz powietrza wypełnia samochód przyjemnym, bezalkoholowym zapachem.

CellularLine uchwyt samochodowy STYLE&COLOR, biały
60 zł 57 zł

Uchwyt samochodowy o białym wykończeniu stanowi doskonały dodatek, który jest kompatybilny z wszystkimi smartfonami o szerokości 52 – 83 mm. Zawiera specjalny klips, który umożliwia stabilne mocowanie do klatki wentylacyjnej. Oprócz tego uniwersalny uchwyt samochodowy umożliwia obrót 360°.

Connect IT Uchwyt magnetyczny INCarz M8 do kratki wentylatora CI-658
53 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz M8 ma bardzo kompaktowy wymiar, jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami, a dzięki obrotowemu złączu 360 ° ustawiasz go dokładnie tak, jak potrzebujesz. Dołączone są również 3 metalowe tabliczki.

Connect IT Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy InCarz 4Strong360, 4 magnesy, czarny CMC-4044-BK
63 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej. Connect IT InCarz 4Strong360 posiada 4 wyjątkowo silne magnesy, co pozwoli na szybki dostęp do telefonu, model posiada przegub obrotowy 360 °. Jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami i wszystkimi typami klimatyzatorów i posiada anty-wibracyjną i antypoślizgową powierzchnię, która odpycha kurz.

Connect IT Uniwersalny magnetyczny uchwyt samochodowy INCarz M6 do deski rozdzielczej / szyby CI-504
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt na telefon lub nawigację samochodową. Urządzenie Connect IT InCarz M6 jest kompatybilne z większością telefonów 3,5–6 " i może być podłączone do deski rozdzielczej lub do szyby. Dzięki obrotowemu przegubowi 360 ° ustawiasz go dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Použití s navigací se doporučuje s naklejką 3M.

Fixed magnetyczny uchwyt samochodowy FIXM2, czarny
51 zł

Magnetyczny uchwyt samochodowy stanowi doskonały dodatek do każdego auta. Umożliwia łatwy i szybki montaż na desce rozdzielczej za pomocą taśmy 3M. Wystarczy umieścić samoprzylepny, metalowy żeton z tyłu telefonu, a uchwyt stabilnie utrzyma urządzenie na miejscu.

Forever 120 Uchwyt na rower GSM042111, czarny
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt rowerowy jest instalowany na ramie rowerowej i pozwala wszystkim entuzjastom jazdy na rowerze mieć telefon pod ręką. Forever BH-120 Uchwyt rowerowy GSM042111 trzyma telefon grubymi gumowymi paskami w rogach, skutecznie zapobiegając wyślizgnięciu się. Nadaje się do telefonów o przekątnej od 4″ do 6″.

Forever BH-120 Uchwyt na rower GSM042255, szary
44 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt rowerowy jest instalowany na ramie rowerowej i pozwala wszystkim entuzjastom jazdy na rowerze mieć telefon pod ręką. Forever BH-120 Uchwyt rowerowy GSM042255 trzyma telefon grubymi gumowymi paskami w rogach, skutecznie zapobiegając wyślizgnięciu się. Nadaje się do telefonów o przekątnej od 4″ do 6″.

Forever CH-400 Uniwersalny uchwyt samochodowy grawitacyjny GSM042296, czarny
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt na telefon komórkowy jest przeznaczony dla kratki samochodowej. Forever CH-400 Uniwersalny uchwyt samochodowy grawitacyjny GSM042296 pasuje do wszystkich wnętrz dzięki eleganckiemu i minimalistycznemu wzornictwu. Ramiona otwierają się na szerokości od 5,5 cm do 8,5 cm. Dzięki wysokiej jakości aluminium jest solidny i niezawodny.