Petzl pokrowiec Noctilight
89 zł

69 zł

Petzl Noctilight to pokrowiec ochronny dla kompaktowych latarek czołowych marki Petzl. Rozprasza światło dzięki czemu latarka umieszczona w jego wnętrzu staje się funkcjonalną lampą.


Petzl akumulator Core
125 zł

99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Core Petzl to akumulator o dużej pojemności, dedykowany do czołówek marki Petzl. Dobrze sprawdza się nawet w niskich temperaturach. Ekonomiczne i trwałe rozwiązanie jako główne źródło zasilania lub bateria zapasowa. Łatwe ładowanie za pomocą kabla USB.


LEDLENSER nakładka sygnalizacyjna pomarańczowa TT
35 zł

31 zł

Nakładka sygnalizacyjna Ledlenser TT to pomarańczowy stożek który służy do nadawania sygnałów świetlnych przez m.in. służby porządkowe czy ratownicze. Sprawdzi się w sytuacjach kryzysowych zapewniając odpowiednią widoczność i poprawiając bezpieczeństwo.


LEDLENSER nakładka sygnalizacyjna biała 7
35 zł

Nakładka sygnalizacyjna Ledlenser to biały stożek do latarek serii 7. Stworzony dla zwiększenia widoczności. Służy do nadawania sygnałów świetlnych. Sprawdzi się w kontroli ruchu drogowego czy koordynacji ruchu lotniczego zapewniając odpowiednią widoczność i poprawiając bezpieczeństwo.


LEDLENSER akumulator do Seo, MH2, MH6
498 zł

85 zł

Wymienny akumulator Ledlenser z oznaczeniem R do Seo, MH2, MH6 pozwala na świecenie przez 40 godzin na jednym ładowaniu. Przeznaczony jest do urządzeń Ledlenser SEO 3, Ledlenser SEO 5, Ledlenser SEO 7R, Ledlenser MH2 i Ledlenser MH6. Idealny jako zapasowe źródło zasilania do latarek, szczególnie przyda się na dłuższych trasach.