TrueLife Kamera k H32
270 zł 253 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kamera do elektronicznej niani NannyCam H32 od firmy TrueLife, z której można korzystać praktycznie od razu. Miej podgląd swojego dziecka w sąsiednim pokoju dzięki tej zapasowej kamerze. Nie trzeba już chodzić do dziecka podczas snu, wszystko, czego potrzeba, można zobaczyć w aparacie.

TrueLife Kamera k V24
236 zł 219 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kamera do elektronicznej niani NannyCam V24 od firmy TrueLife, z której można korzystać praktycznie od razu. Miej podgląd swojego dziecka w sąsiednim pokoju dzięki tej zapasowej kamerze. Nie trzeba już chodzić do dziecka podczas snu, wszystko, czego potrzeba, można zobaczyć w aparacie.

MOTOROLA FOCUS 72 HD
437 zł 419 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

MOTOROLA FOCUS 72 HD to kamera Wi-Fi, która może być używana również na zewnątrz. Bezpieczne połączenie ze smartfonem, tabletem lub komputerem podłączonym do internetu pozwala kontrolować co się dzieje z dzieckiem lub w okolicy domu.

Neonate Dodatkowa jednostka do niani elektronicznej BC-6500D
285 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dodatkowa jednostka do niani elektronicznej BC-6500D marki Neonate pomoże Ci w obserwowaniu dwójki Twoich dzieci. Niania posiada możliwość zintegrowania 3 jednostek i kotrolowania trójki dzieci za pomocą jednego urządzenia.

TrueLife Zapasowa jednostka rodzicielska dla H32
286 zł 269 zł

Nowość

Zapasowa jednostka rodzica do elektronicznej niani TrueLife NannyCam H32 może być łatwoszybko sparowana, i używana praktycznie od razu. Miej podgląd swojego dziecka w sąsiednim pokoju dzięki temu zapasowemu urządzeniu. Nie musisz już chodzić do dziecka podczas snu, wszystko, czego potrzebujesz, sprawdzisz zdalnie.

TrueLife Zapasowa jednostka rodzicielska dla V24
236 zł 219 zł

Nowość

Zapasowa jednostka rodzica do elektronicznej niani TrueLife NannyCam V24 może być łatwoszybko sparowana, i używana praktycznie od razu. Miej podgląd swojego dziecka w sąsiednim pokoju dzięki temu zapasowemu urządzeniu. Nie musisz już chodzić do dziecka podczas snu, wszystko, czego potrzebujesz, sprawdzisz zdalnie.