Victorinox Ostrzałka Duo
53 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczna, dwustronna ostrzałka Victorinox Duo o kompaktowym rozmiarze to idealny dodatek do profesjonalnej serii scyzoryków Victorinox. Jest wyposażona w kółka ostrzące nóż z dwóch stron jednocześnie, a także umożliwia ostrzenie pod dowolnym kątem. Posiada specjalne, podłużne wgłębienie, które znacznie ułatwia ostrzenie, haczyków czy szpikulców.

LEATHERMAN skórzany futerał Standard 4,2"
78 zł

Leatherman Standard 4,2" to oryginalny, skórzany futerał pasujący do modeli: Blast, Crunch, Skeletool, Skeletool CX, Skeletool SX, Wave. Przystosowane do noszenia na pasie zarówno w pionie jak i w poziomie.

LEATHERMAN Adapter na bity Black
174 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Adapter Leatherman Removable Bit Driver z zestawem końcówek umożliwia używanie końcówek wkrętaka w multitoolach nie posiadających gniazda bitów. Wystarczy umieścić adapter na śrubokręcie krzyżakowym.

LEATHERMAN Przedłużka do bitów
111 zł

Przedłużka do bitów Leatherman o długości 82,6mm. Może być używana ze standardowymi bitami sześciokątnymi i bitami Leatherman.

LEATHERMAN futerał Nylon Molle L Black
94 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Nylon Molle L to futerał na multitoole wykonany z wytrzymałego nylonu. Zaopatrzony w system zapięć pozwalających na zamocowanie go do oporządzenia.

LEATHERMAN Nylonowy pokrowiec Czarny L
98 zł

Nylonowy pokrowiec na noże Leatherman. Pokrowiec Leatherman jest wykonany z balistycznego nylonu, aby zapewnić Twojemu narzędziu doskonałą ochronę przez lata. Zamknięcie jest zabezpieczone nitem wysokiej jakości.

shumee ProPlus Turystyczna lampa owadobójcza, akumulatorowa
152 zł
+ darmowa dostawa

Lampa biwakowa marki ProPlus zapewni Ci oświetlenie w nocy na kempingu. Wykonana z plastiku lampa biwakowa jest bardzo lekka, dzięki czemu możesz z łatwością zabrać ją ze sobą na kemping. Wbudowany mechanizm owadobójczy uchroni Cię przed irytującymi insektami. W zestawie znajduje się akumulator lito

shumee wolfcraft Narzędzie wielofunkcyjne 13-w-1, z osłoną
162 zł
+ darmowa dostawa

Praktyczne, wielofunkcyjne narzędzie z osłoną, firmy wolfcraft składa się z 13 elementów w jednym: 1 szczypiec półokrągłych, 1 kombinerek, 1 przecinaka do drutu, 1 ostrza noża, 1 szydła do przekłuwania, 1 śrubokręta krzyżakowego (Phillips), 1 piły, 1 dwustronnego pilnika (do drewna i dla metalu), 1