CONCEPT Ściereczka tekstylna CP3000
25 zł

Wyprzedaż

Wymienna szmatka do czyszczenia do mopa parowego. Concept ściereczka czyszcząca CP3000 wykonana jest z mikrofibry i nadaje się do praniaw pralce. Opakowanie zawiera jedną sztukę.

Polti zestaw szczotek do odkurzaczy Vaporetto, LECOASPIRA i UNICO
69 zł

Zestaw zawiera 3 szczotki z mosiężnym włosiem do urządzeń Vaporetto, LECOASPIRA i UNICO. Akcesoria są przeznaczone do głębokiego czyszczenia powierzchni. Z łatwością usuwają tłuszcz i oporne zabrudzenia, na przykład z rusztów grilla i kuchenek.

Polti kńcówki PAEU0296 do Polti Vaporetto, LECOASPIRA i UNICO
49 zł

Zestaw zawiera 3 małe, kolorowe pędzle z nylonowymi włóknami, które pomagają usunąć nawet najbardziej trwałe zabrudzenia. Różne warianty kolorystyczne mogą być stosowane na określonej powierzchni lub rodzaju czyszczenia, w celu zapewnienia maksymalnej higieny.

Bissell 7399E

Bissell 7399E

Ocena: 1
90 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nakładki do mopa Bissell 7399E wykonane zosały z mikrofibry, nadają się do wielokrotnego użytku i możliwe jest pranie ich w pralce. W skład zestawu wchodzą 2 nakładki przeznaczone do mopa Bissell Lift Off Steam Mop 2w1.

LEIFHEIT nakładka na mopa 11911 CleanTenso, 2szt.
83 zł 67 zł

Nakładka na mopa parowego Leifheit CleanTenso, doskonale pochłania wszelkie zanieczyszczenia i bakterie. Wykonane z mikrofibry nakładki, mogą być prane w temperaturze 60°. Posiadają rzep na spodzie, dzieki któremu założenie i usunięcie nakładki jest bardzo łatwe. W zestawie znajdują się 2 sztuki.

Black+Decker nakładki czyszczące FSMP 30
44 zł 42 zł

Nakładki czyszczące Black&Decker FSMP 30 dzięki unikalnemu połączeniu mikrofibry i nylonowej przędzy zapewniają dokładne czyszczenie podłóg. Nakładki są wielokrotnego użytku, mogą być prane w pralce.