Ferrino pas biodrowy do biegania X-Belt-26%
80 zł 59 zł

Promocja

Lekki i wytrzymały pas biodrowy do biegania Ferrino X-Belt posiada praktyczne elementy odblaskowe, a jego tylna część została wykonana z elastycznej siatki. Schowasz w nim smartfon, pieniądze oraz klucze.

Puma pokrowiec na telefon PR I Sport Phone Armband Black-QUIE
132 zł 79 zł

Naramienny pokrowiec na telefon Puma PR I Sport Phone Armband zapewni wygodny dostęp do urządzenia w trakcie biegu. Wyposażony jest w przezroczystą powłokę dotykową, wyjście na przewód słuchawkowy oraz praktyczną zasuwaną kieszeń na pieniądze albo klucze. Pokrowiec jest dostosowany do iPhone 6 i innych urządzeń o wymiarach 8,5 × 15,5 cm.

Puma pokrowiec na telefon PR I Sport Phone Armband Knockout Pink-U
132 zł 79 zł

Naramienny pokrowiec na telefon Puma PR I Sport Phone Armband zapewni wygodny dostęp do urządzenia w trakcie biegu. Wyposażony jest w przezroczystą powłokę dotykową, wyjście na przewód słuchawkowy oraz praktyczną zasuwaną kieszeń na pieniądze albo kluczyk. Pokrowiec jest dostosowany do iPhone 6 i innych urządzeń o wymiarach 8,5 × 15,5 cm.

Ferrino pokrowiec na plecak Cover Reflex 1
82 zł

Wodoodporny pokrowiec na plecak Ferrino Cover Reflex 1 pasuje do plecaków o pojemności równej 25–50 l. Zapewnia zabezpieczenie wnętrza przed nadmierną wilgocią oraz niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Ferrino pokrowiec na plecak Cover Reflex 2
97 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wodoodporny pokrowiec na plecak Ferrino Cover Reflex 2 pasuje do plecaków o pojemności równej 45–90 l. Zapewnia zabezpieczenie wnętrza przed nadmierną wilgocią oraz niekorzystnymi warunkami pogodowymi.