Puma pokrowiec na telefon PR I Sport Phone Armband Knockout Pink-U
115 zł

79 zł

Naramienny pokrowiec na telefon Puma PR I Sport Phone Armband zapewni wygodny dostęp do urządzenia w trakcie biegu. Wyposażony jest w przezroczystą powłokę dotykową, wyjście na przewód słuchawkowy oraz praktyczną zasuwaną kieszeń na pieniądze albo kluczyk. Pokrowiec jest dostosowany do iPhone 6 i innych urządzeń o wymiarach 8,5 × 15,5 cm.


Puma pokrowiec na telefon PR I Sport Phone Armband Black-QUIE
115 zł

79 zł

Naramienny pokrowiec na telefon Puma PR I Sport Phone Armband zapewni wygodny dostęp do urządzenia w trakcie biegu. Wyposażony jest w przezroczystą powłokę dotykową, wyjście na przewód słuchawkowy oraz praktyczną zasuwaną kieszeń na pieniądze albo klucze. Pokrowiec jest dostosowany do iPhone 6 i innych urządzeń o wymiarach 8,5 × 15,5 cm.


Ferrino pas biodrowy do biegania X-Belt
80 zł

Lekki i wytrzymały pas biodrowy do biegania Ferrino X-Belt posiada praktyczne elementy odblaskowe, a jego tylna część została wykonana z elastycznej siatki. Schowasz w nim smartfon, pieniądze oraz klucze.


Ferrino pokrowiec na plecak Cover Reflex 2
97 zł

Wodoodporny pokrowiec na plecak Ferrino Cover Reflex 2 pasuje do plecaków o pojemności równej 45–90 l. Zapewnia zabezpieczenie wnętrza przed nadmierną wilgocią oraz niekorzystnymi warunkami pogodowymi.


LittleLife pokrowiec na nosidełko Child Carrier Rain Cover
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lekki, wodoodporny pokrowiec na nosidełko znanej marki LittleLife. Doskonale ochroni dziecko przed deszczem. Dla wygody maluszka przednie okienko posiada możliwość otwarcia. Idealnie sprawdzi się w podróży.