Beco worki na odchody Bags 120 Multi (8x 15)
22 zł

Raty 10x0 %

Worki na psie odchody Bags 120 Multi marki Beco wykonane są z ekologicznych materiałów, które szybko ulegają biodegradacji. Worki są dużegrube. Opakowanie: 8× 15 szt.

Savic Toaleta + wkłady Puppy Trainer
72 zł

Raty 10x0 %

Plastikowa toaleta dla psów marki Savic dedykowana jest do nauki czystości dla szczeniąt lub dla zwierząt chorych. Chłonne wkłady zapewniają komfort użytkowania i zapobiegają niechcianemu oddawaniu moczu w mieszkaniu

Tommi puppy Field Training - podkłady dla szczeniąt - 30 szt.-29%
55 zł 39 zł

Wyprzedaż

Puppy Field Training to podkłady pochłaniające wilgoć. Dedykowane jest do nauki czystości u szczeniąt lub dla zwierząt chorych. Chłonne wkłady zapewniają komfort użytkowania i zapobiegają niechcianemu oddawaniu moczu w mieszkaniu. Opakowanie 30 sztuk.

Podkłady chłonne dla zwierząt – 3 x 10 s
39 zł

Raty 10x0 %

Podkłady są niezastąpione podczas pierwszych tygodni ze szczeniętami. Doskonale chłoną wilgoć i utrzymują ją wewnątrz, nie mocząc podłogi.

Tommi puppy Field Sanitary - podkłady chłonące - 25 szt.-13%
45 zł 39 zł

Wyprzedaż

Puppy Field Sanitary to podkłady pochłaniające wilgoć. Dedykowane do nauki czystości u szczeniąt lub dla zwierząt chorych. Chłonne wkłady zapewniają komfort użytkowania i zapobiegają niechcianemu oddawaniu moczu w mieszkaniu. Opakowanie 25 sztuk.

Earth Rated woreczki na psie odchody zapachowe 30 rolek (zapasowe)
69 zł

Raty 10x0 %

Zapasowe woreczki na psie odchody o lawendowym zapachu oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody zapachowe 30 rolek (zapasowe) są idealne dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated woreczki na psie odchody z zapachem lawendy 21 rolek
49 zł

Raty 10x0 %

Woreczki na psie odchody o lawendowym zapachu oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody z zapachem lawendy 21 rolek są idealne dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated woreczki na psie odchody bezzapachowe 8 rolek
22 zł

Raty 10x0 %

Woreczki na psie odchody oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody bezzapachowe 8 rolek są idealne dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated woreczki na psie odchody bezzapachowe 300 szt.
42 zł

Raty 10x0 %

Woreczki na psie odchody oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody bezzapachowe 300 szt. są przechowywane w pudełku z otworem, dzięki któremu łatwo się je wyciąga.

Earth Rated woreczki na psie odchody z zapachem lawendy 300 szt. pudełko
41 zł

Raty 10x0 %

Woreczki na psie odchody o lawendowym zapachu oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody z zapachem lawendy 300 szt. pudełko są przechowywane w pudełku z otworem, dzięki któremu łatwo się je wyciąga.

Earth Rated woreczki na psie odchody bezzapachowe 21 rolek
49 zł

Raty 10x0 %

Woreczki na psie odchody oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody bezzapachowe 21 rolek zawierają łącznie 315 woreczków.

Earth Rated woreczki na psie odchody z uchwytami zapachowe 120 szt. pudełko
22 zł

Raty 10x0 %

Woreczki na psie odchody o lawendowym zapachu oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody z uchwytami zapachowe 120 szt. pudełko są idealne dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated pojemnik z 1 rolką woreczków na psie odchody zapachowych
10 zł

Raty 10x0 %

Pojemnik na woreczki na psie odchody posiada regulowany pasek na rzep, który umożliwia przypięcie do torby, plecaka lub smyczy. Na haczyku z tyłu można zawiesić zużyte woreczki. Earth Rated pojemnik z 1 rolką woreczków na psie odchody zapachowych jest doskonały dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated woreczki na psie odchody z zapachem lawendy 8 rolek
22 zł

Raty 10x0 %

Woreczki na psie odchody o lawendowym zapachu oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody z zapachem lawendy 8 rolek są idealne dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated woreczki na psie odchody kompostowalne 4 rolki
29 zł

Raty 10x0 %

Woreczki na psie odchody oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody kompostowalne 4 rolki są idealne dla wszystkich właścicieli psów.

Earth Rated woreczki na psie odchody z uchwytami bezzapachowe 120 szt. pudełko
22 zł

Raty 10x0 %

Woreczki na psie odchody oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated woreczki na psie odchody z uchwytami bezzapachowe 120 szt. pudełko są idealne dla wszystkich właścicieli psów.

IMAC worki na psie odchody 70 rolek/20 worków
145 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Worki na psie odchody IMAC to świetna pomoc na spacerach z psimi przyjaciółmi. Zestaw ma kolorowy nadruk, który ułatwia zbieranie odchodów. Bądź na bieżąco.

Savic wkłady chłonące dla szczeniąt Puppy Trainer rozm. M
39 zł

Raty 10x0 %

Wkłady chłonące dla psów Puppy Trainer marki Savic dedykowane są do nauki zachowania czystości dla szczeniąt. Praktyczne rozwiązanie również dla zwierząt chorych. Niezwykle chłonne wkłady zapewniają komfort użytkowania i zapobiegają niechcianemu oddawaniu moczu w mieszkaniu. Rozmiar M.

Earth Rated stojak na worki na psie odchody zapachowe (30 rolek)
178 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Stojak jest wypełniony workami na psie odchody z zapachem lawendy, które oferują swoją wytrzymałość i nieprzepuszczalność. Ich zaletą, w porównaniu do plastikowych woreczków, jest fakt, że się rozkładają i nie zanieczyszczają środowiska. Earth Rated stojak na worki na psie odchody zapachowe (30 rolek) nadaje się doskonale także do gabinetów weterynaryjnych lub sklepów zoologicznych.

Beco pojemnik na worki na odchody "Pocket"
29 zł

Raty 10x0 %

Pocket marki Beco to ekologiczny pojemnik na woreczki na odchody. Specjalny system bungee pozwala na przypięcie go do smyczy, plecaka czy torebki. Pojemnik wykonany jest z surowców naturalnych i pochodzących z recyklingu . Dostępny w czterech kolorach.

Savic wkłady chłonąc dla szczeniąt Puppy Trainer rozm. L
59 zł

Raty 10x0 %

Wkłady chłonące dla psów Puppy Trainer marki Savic dedykowane są do nauki zachowania czystości dla szczeniąt. Praktyczne rozwiązanie również dla zwierząt chorych. Niezwykle chłonne wkłady zapewniają komfort użytkowania i zapobiegają niechcianemu oddawaniu moczu w mieszkaniu. Rozmiar L.