Asus router RP-N12 (90IG01X0-BO2100)

Asus router RP-N12 (90IG01X0-BO2100)

Nr.: 788587
Bezprzewodowy przedłużacz zasięgu RP-N12 wyposażony jest potężne anteny zewnętrzne MIMO, które pomagają wyeliminować lokalizacje wolne od sygnału i poprawiają zasięg sygnału dla każdego istniejącego routera bezprzewodowego. Posiada funkcję wzmacniacza (repeatera), co oznacza, że ​​może rozszerzyć sieć bezprzewodową do każdego zakątka w domu, w tym do trudno dostępnych miejsc. Rezultatem jest niezawodne, szybkie połączenie internetowe dla wielu urządzeń, takich jak laptopy, tablety, smartfony, konsole do gier i inteligentne telewizory w dowolnym miejscu w domu Pełny opis
124 Kč
Z VAT + KGO
Darmowa dostawa
Dostarcza MALL

W magazynie 5+ sztuk

21.9.2021 odbiór osobisty
Punkty odbioru
 
22.9.2021 dostawa kurierska komfortowa
 
22.9.2021 - 24.9.2021 dostawa kurierska ekonomiczna

Opis

Funkcje:

 • Antena zewnętrzna rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej i zwiększa wydajność Wi-Fi.
 • Szybkie i bezpieczne ustawienie przez naciśnięcie przycisku WPS.
 • Inteligentny wskaźnik siły sygnału LED pomaga znaleźć najlepszą lokalizację dla optymalnej wydajności bezprzewodowej.
 • Funkcja Roaming Assist zapewnia stabilne połączenie w dowolnym miejscu w domu lub biurze.

Kluczowe właściwości:

Konfiguracja jednym dotknięciem i bezproblemowa łączność

Bezprzewodowe pokrycie rozszerzeń RP-N12 nie wymaga płyty CD, ani myszy i klawiatury. Wystarczy nacisnąć przycisk WPS i konfiguracja zostanie zakończona. Dzięki zoptymalizowanej wydajności połączenie z Internetem będzie płynne i bezproblemowe. W celu dokonania zaawansowanej konfiguracji, można użyć przewodu Ethernet, aby podłączyć RP-N12 do komputera i bezpośrednio przeglądać menu konfiguracji za pośrednictwem interfejsu internetowego bez konieczności użycia dysku lub aplikacji. Możesz nawet dokonać konfiguracji ustawień bezprzewodowo ze swojego tabletu lub smartfona.

Znajdź najlepszą lokalizację RP-N12 za pomocą wskaźnika siły sygnału

W celu uzyskania najlepszych wyników, RP-N12 musi znajdować się w zasięgu stabilnego sygnału z routera, między nim a miejscem, w którym potrzebujesz lepszego zasięgu bezprzewodowego. RP-N12 działa najlepiej, gdy odbiera silny sygnał bezprzewodowy z routera – możesz sprawdzić jakość sygnału za pomocą wskaźnika siły sygnału na panelu przednim.

Urządzenie 3 w 1 z trybem rozszerzenia zasięgu, punktem dostępu i mostem multimedialnym

RP-N12 oferuje dwa praktyczne tryby, które czynią go jeszcze bardziej elastycznym. Oprócz trybu rozszerzenia zasięgu, urządzenie to może również działać jako bezprzewodowy punkt dostępowy (AP) lub jako most multimedialny. W trybie AP można go podłączyć do dowolnej przewodowej sieci LAN – na przykład z Internetem w hotelu – i utworzyć osobisty hotspot Wi-Fi zapewniający łączność z Internetem dla laptopów, telefonów lub innych urządzeń Wi-Fi. W trybie mostu multimedialnego można podłączyć dowolne urządzenie wyposażone w interfejs Ethernet, taki jak smart TV, odtwarzacz multimedialny, konsola do gier lub komputer, i rozszerzyć go na Wi-Fi. To świetny sposób na pozbycie się szpecących przewodów!

Funkcja Roaming Assist nieprzerwanie zapewnia stabilne połączenie

Dzięki praktycznej funkcji Roaming Assist, nie będziesz musiał ręcznie przełączać się między routerem RP-N12 a routerem ASUS podczas poruszania się po domu. Gdy funkcja ta jest aktywna, urządzenie automatycznie łączy się z najsilniejszym sygnałem bezprzewodowym, niezależnie od tego, czy jest on nadawany z routera, czy z przedłużacza zasięgu. Rezultatem jest zawsze niezawodne połączenie w dowolnym miejscu w domu.

Szczegółowa specyfikacja:

Standard sieci:
 • IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Antena:
 • 2 × 2 dBi stała antena
Przyciski:
 • WPS, Reset, Główny przełącznik
Porty:
 • 1 x RJ45 dla 10/100 BaseT dla LAN
Zabezpieczenie:
64-bitowy WEP, 128-bitowy WEP, WPA2-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise.
Częstotliwość pracy:
 • 2.4 GHz
Wymiary:
 • 81 × 55 × 34 ~ mm
Waga:
 • 110 g
P/N:
 • RP-N12