Philips końcówki do szczoteczki Sonicare HX8072/01

Marka: Philips Nr katalogowy: 1080428

Philips końcówki do szczoteczki Sonicare HX8072/01

Wymienne końcówki PHILIPS Sonicare HX8072/01 umożliwiają zamianę szczoteczki do zębów Philips Sonicare, w szczoteczkę do czyszczenia języka z soniczną technologią. Włókna MicroBristles końcówki czyszczącej TongueCare+, gwarantują doskonałe efekty czyszczenia. Pełny opis

65

65 zł z VAT + KGO 79 zł, oszczędzasz 14 zł (17 %)

Nr katalogowy: 1080428

Pełny opis

Opis produktu

Główne cechy:

Proste uzupełnienie codziennej pielęgnacji jamy ustnej
 
  • Z pomocą jednego kliknięcia przekształcisz szczoteczkę do zębów na szczoteczkę do czyszczenia języka
  • Łatwy dostęp do każdej części języka

Innowacyjna technologia

  • Kompatybilna z korpusem szczoteczki do zębów
  • 240 włókien MicroBristles pozwalających na delikatne i jednocześnie głębokie czyszczenie
  • Philips Sonicare, końcówka do czyszczenia języka

Właściwości:

Łatwe zakładanie końcówki

Końcówka do czyszczenia języka TongueCare+ e w szybki sposób zmieni Twoją szczoteczkę do zębów Philips Sonicare w soniczną szczoteczkę do czyszczenia języka. Poszczególne szczoteczki do czyszczenia języka nasadza się na korpus szczoteczki Philips Sonicare jak zwykłe końcówki. Te innowacyjne nasadki do czyszczenia języka są proste w użyciu, łatwo wymienialne i zapewniają dokładne czyszczenie a także można je łączyć ze wszystkimi korpusami szczoteczek Philips Sonicare. Tym sposobem włączenie czyszczenia języka do codziennej pielęgnacji jamy ustnej jest niesamowicie łatwe. Kompatybilne ze wszystkimi sonicznymi szczoteczkami do zębów Philips Sonicare z wyjątkiem: PowerUp Battery a Essence.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Doskonałe czyszczenie języka

Jeśli chcesz aby Twój język był naprawdę czysty, musisz dotrzeć w najtrudniej dostępne jego zakamarki. Dzięki ergonomicznemu kształtowi końcówki do czyszczenia języka TongueCare+ to nie będzie już problemem. Dzięki niewielkiej, ruchomej głowicy szczoteczki, bez problemu usuniesz bakterie, które powodują nieprzyjemny zapach z ust.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Inteligentne dopasowanie trybów działania

Wewnątrz głowicy do czyszczenia języka TongueCare+ znajduje się mikroczip, który wysyła sygnały do korpusu Twojej szczoteczki do zębów. W momencie nasadzenia głowicy, korpus automatycznie ją zidentyfikuje, wybierając odpowiedni tryb i moc dla optymalnego czyszczenia języka. Jedyne co musisz zrobić, to włączyć swoją szczoteczkę.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Włókna MicroBristles

Dzięki 240 gumowym włóknam MicroBristles, głowica czyszcząca język TongueCare+ nadaje się do czyszczenia zarówno gładkiej jak i porowatej powierzchni języka. Elastyczne włókna MicroBristles dopasowują się i delikatnie czyszczą okolice brodawek języka i bruzd, usuwają nagromadzone bakterie a także sprawiają, że spray Philips Sonicare BreathRx wnika głębiej, unieszkodliwiając bakterie znajdujące się na języku.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Technologia soniczna

TongueCare+ to jedyna końcówka do czyszczenia języka z efektywnością Philips Sonicare, każdy jej ruch usuwa bakterie odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach z ust. Dzięki 31 000 drgań na minutę skutecznie usuwa nalot z języka oraz bakterie powodujące nieświeży oddech a także ułatwia wnikanie substancji zawartych w sprayu Philips Sonicare BreathRx, które unieszkodliwiają bakterie. Uczucie czystości i świeżości pozostaną w Twoich ustach jeszcze na długo.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Parametry techniczne:

Zestaw zawiera

  • Końcówki na szczoteczkę: 2 końcówki do czyszczenia języka TongueCare+

Kompatybilność

  • System końcówek: Nakładane
  • Pasują do modeli: Seria 2 Series Plaque Control, Seria 2 Series Plaque Defense, Seria 3 Series Gum Health, DiamondClean, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare+, HealthyWhite, HealthyWhite+, PowerUp
  • Inteligentne rozpoznawanie końcówki szczoteczki: Tak
  • Kolor: Biały

Parametry

Parametry produktu %1% %2%