Philips końcówki do szczoteczki HX6018/07

Ocena: 5 188 ocen Marka: Philips Nr katalogowy: 690732

Raty 10x0 %

Philips końcówki do szczoteczki HX6018/07

Końcówki do szczoteczki Philips Sonicare HX6018/07 dzięki wyprofilowanemu kształtowi, który naturalnie dopasowuje się do kształtu zębów, umożliwiają czyszczenie trudno dostępnych miejsc. W sprzęcie zastosowano technologię wysokiej częstotliwości i amplitudy, dzięki czemu wykonuje ona 31 tysięcy ruchów na minutę. Dodatkowo o wymianie szczoteczki przypomina niebieski kolor włókien, który zanika po 3 miesiącach użytkowania. Pełny opis

145
5 188

145 zł z VAT + KGO

Ilość ocen: 7

Ocena: 5
  • Autor pragnie zachować anonimowość

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami - nie mam uwag

Ocena: 4
  • Autor pragnie zachować anonimowość

Końcówki zgodne z opisem.

Ocena: 5
  • Jerzy S., Wrocław

Produkt jest absolutnie w porządku, cena także, ale dostawa z Mall to katastrofa. Trawała 2 tygodnie i paczka powędrowała nie do tego punktu, jak ustaliłem przy kupnie..

Wszystkie recenzje

Pełny opis

Opis produktu

Philips końcówki do szczoteczki HX6018/07

Końcówki dla wszystkich

Końcówki Philips Sonicare ProResults nadają się idealnie zarówno dla doświadczonych, jak i dla początkujących użytkowników szczoteczek Sonicare — to produkt dla osób pragnących korzystać z jakości czyszczenia Sonicare w niezwykle przystępnej cenie.

Poprawia zdrowie dziąseł zaledwie w 2 tygodnie

Badania kliniczne dowiodły, że główka szczoteczki Philips Sonicare ProResults pozwala zredukować zapalenie dziąseł i ograniczyć krwawienie w zaledwie 2 tygodnie.

 

...

 

Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka

Badania kliniczne wykazały, że po zaledwie 4 tygodniach użytkowania główka szczoteczki Philips Sonicare InterCare usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej spomiędzy zębów niż zwykła szczoteczka.

 

...

 

Produkt stworzony, aby zmaksymalizować ruch soniczny

W główkach szczoteczki Sonicare zastosowano naszą podstawową technologię wysokiej częstotliwości i amplitudy, dzięki czemu wykonują one ponad 31 tys. ruchów szczotkujących na minutę. Nasza niezrównana technologia soniczna przenosi całą moc z uchwytu do samego końca główki szczoteczki. Ruch soniczny umożliwia dynamiczne czyszczenie, kierując płyn głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł, co gwarantuje delikatne, a zarazem skuteczne czyszczenie za każdym razem.

 

...

 

Ważny element wpływający na poprawę zdrowia jamy ustnej

Jak wszystkie oryginalne główki szczoteczki Philips Sonicare, jest ona bezpieczna dla zębów i dziąseł. Każda główka szczoteczki została dokładnie przetestowana pod kątem skuteczności i trwałości.

 

...

 

Włókna przypominające zapewniają najbardziej skuteczne czyszczenie

Na pierwszy rzut oka to może nie być oczywiste, ale po kilku miesiącach normalnego użytkowania włosie główki szczoteczki traci swoją sztywność i stopniowo się zużywa. Niebieski kolor naszych Włókien Przypominających zanika i zmienia się w biały, co pomaga zauważyć, że nadszedł czas na wymianę główki szczoteczki. Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy wymieniać główkę szczoteczki co trzy miesiące.

 

...

 

Lista kompatybilnych modeli:

  • EasyClean
  • Healthy White
  • FlexCare
  • FlexCare+
  • FlexCare Platinum
  • DiamondClean
  • Diamond Clean Black

 

Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy wymieniać główkę szczoteczki co trzy miesiące.

Polecamy również

Pozostałe akcesoria do szczoteczek

* Szczoteczki do zębów

* Irygatory

oraz:

* Inne produkty marki Philips


Parametry

Parametry produktu %1% %2%