Nitecore RCR123 Akumulator

Marka: Nitecore Nr katalogowy: 100017796242

Sprzedaż partnerska

Nitecore RCR123 Akumulator

NITECORE to pasja i marzenia. Dzieli z Tobą to samo doświadczenie, niezależnie od tego, czy używasz świateł, wspinając się na skałę, podróżując lub pracując w lesie. Całe to doświadczenie firmy pomaga najlepiej wyposażyć użytkowników oświetlenia na całym świecie. Firma macierzysta SYSMAX, założona Pełny opis

45

45 zł Z VAT + KGO

Nr katalogowy: 100017796242

Pełny opis

Opis produktu

NITECORE to pasja i marzenia. Dzieli z Tobą to samo doświadczenie, niezależnie od tego, czy używasz świateł, wspinając się na skałę, podróżując lub pracując w lesie. Całe to doświadczenie firmy pomaga najlepiej wyposażyć użytkowników oświetlenia na całym świecie. Firma macierzysta SYSMAX, założona w 2004 roku, stopniowo stała się innowacyjną profesjonalną firmą z wieloma produktami.

W 2007 roku SYSMAX stworzył „NITECORE” jako oddział, który jest dedykowany wyłącznie branży produktów oświetlenia ogólnego. NITECORE jest nie tylko dla entuzjastów outdooru, ale dla wszystkich, którzy żyją w duchu sportu i uznają podobne wartości i cele w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Opatentowana marka NITECORE zapewnia szybkie i stabilne oświetlenie do ogólnego użytku.

  • Wysokiej jakości akumulator typu 16340 (RCR123) z ochroną przed zwarciem, przeładowaniem i głębokim rozładowaniem. Wykonane z artykułów Sanyo.
  • Marka: Nitecore
  • Napięcie: 3,7 V.
  • Pojemność: 650 mAh
  • Typ baterii: ładowalna
  • Wymiary: 16 × 35 mm

Parametry

Parametry produktu %1% %2%