Old Spice dezodorant w sprayu Roamer 150 ml
19 zł

Doskonały aromat dezodorantu od Old Spice, z pewnością nie pozwoli Ci przejść nigdzie obojętnie. Roamer stworzony jest dla mężczyzn, którzy wiedzą, jak powinno się pachnieć. Jego efekt trwa przez cały dzień, aby zapewnić Ci pewność siebie i świeżość – dzięki technologii, zapobiegającej ulatnianiu się aromatu.

Old Spice dezodorant w sprayu Roamer 150 ml
22 zł 19 zł

Doskonały aromat dezodorantu od Old Spice, z pewnością nie pozwoli Ci przejść nigdzie obojętnie. Captain stworzony jest dla mężczyzn, którzy wiedzą, jak powinno się pachnieć. Jego efekt trwa przez cały dzień, aby zapewnić Ci pewność siebie i świeżość – dzięki technologii, zapobiegającej ulatnianiu się aromatu.

Old Spice antyperspirant Captain 70 ml
19 zł

Doskonały aromat antyperspirantu od Old Spice, z pewnością nie pozwoli Ci przejść nigdzie obojętnie. Captain stworzony jest dla mężczyzn, którzy wiedzą, jak powinno się pachnieć. Jego efekt trwa przez cały dzień, aby zapewnić Ci pewność siebie i świeżość – dzięki technologii, zapobiegającej ulatnianiu się aromatu.

Old Spice antyperspirant Strong Slugger 70 ml
19 zł

Doskonały aromat antyperspirantu od Old Spice, z pewnością nie pozwoli Ci przejść nigdzie obojętnie. Strong Slugger stworzony jest dla mężczyzn, którzy wiedzą, jak powinno się pachnieć. Jego efekt trwa przez cały dzień, aby zapewnić Ci pewność siebie i świeżość – dzięki technologii, zapobiegającej ulatnianiu się aromatu.

Old Spice antyperspirant w sprayu Fresh 150 ml
21,60 zł 17 zł

Antyperspirant i dezodorant w sprayu Old Spice Odour Blocker Fresh dla czystego, świeżego i męskiego zapachu przez 48 godzin. Koniec z poceniem się i mokrymi pachami, tylko męskość.

Clarins Łagodny dezodorant kulki (dezodorant w kulce) 50 ml
80 zł

Odświeżanie tekstura zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości i długotrwałe korzyści dezodorantu i przeciw poceniu. Nadaje się do każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej wrażliwej. Wolne od oleju i nie klei się.

Przesunięcie dezodorant stick Alun 100 g
48 zł

Alun dezodorantu jest wykonana w 100% z ałunu potasowego i odparowanie ekstraktu słonecznego roztworu soli. Jest aktywny wobec pocenia bez zatykania porów. Działa również jako środek antyseptyczny. Alum leczy mikro otarcia spowodowane przez golenie i łagodzi pieczenie skóry.

Old Spice antyperspirant w sprayu Bearglove 150 ml
21,60 zł 17 zł

Antyperspirant i dezodorant w sprayu Old Spice Bearglove to świeży zapach dla mężczyzn, którzy chcą świetnie pachnieć. Obudź w sobie bestię. Koniec z poceniem się i mokrymi pachami, tylko męskość.

Old Spice dezodorant w sztyfcie Wolfhorn 50 ml
17 zł

Dezodorant w sztyfcie dla pewnych siebie mężczyzn. Old Spice Wolfhorn wyróżnia się charakterystycznym i odświeżającym zapachem, doskonale usuwa zapach ciała i skutecznie minimalizuje wilgotność pod pachami.

Old Spice dezodorant Wolfthorn 150 ml
21,60 zł 17 zł

Dezodorant w sprayu Old Spice Wolfthorn to charakterystyczny męski zapach, który pobudza i odświeża. Obudzi w Tobie bestię. Koniec z poceniem się i mokrymi pachami, tylko męskość.

Dove Dezodorant Men + Pielęgnacja Clean Comfort 50 ml
10 zł

Dezodorant Men + Care Clean Comfort zapewnia przyjemne orzeźwienie i zachęca do następnego dnia. Nie zawiera alkoholu i zapewnia do 48 godzin ochrony przed potem i nieprzyjemnym zapachem – ma również przyjemny zapach. .

Borotalco Dezodoranty kulkowe 50 ml oryginalne
17 zł

Dezodorant w kulce o niepowtarzalnym zapachu zapewnia 48-godzinną ochronę przed poceniem. Dzięki składowi zawierającemu Microtalca absorbuje pot, reguluje pocenie się i zapewnia suchą skórę na co dzień.

Borotalco Dezodoryzujące kulki niewidzialne 50 ml
17 zł

Dezodorant został opracowany specjalnie w celu zmniejszenia żółtych plam na jasnych tkaninach i białych znaków na ciemnych tkaninach. Dezodorant reguluje pocenie się i zapewnia suchą skórę każdego dnia. .

Dove Antyperspirant Invisible Dry 40 ml
11 zł

Dove Invisible Dry Dezodorant zapewnia do 48 godzin ochrony przed potem i nieprzyjemnymi zapachami. Ponadto ma specjalną formułę, która pomaga chronić przed plamami na kolorowych ubraniach. Zawiera krem nawilżający 1/4, aby skóra pod pachami była miękka i miękka. .

Old Spice dezodorant w żelu Lagoon 70 ml
17 zł

Żelowy antyperspirant Old Spice Odour Blocker Lagoon o objętości 70 ml, eliminuje nieprzyjemne zapachy aż przez 48 godzin. Koniec z nieprzyjemnym zapachem i nadmiernym poceniem, tylko czysta męskość. Antyperspirant dla mężczyzn, którzy wiedzą, jak dobrze pachnieć.

Old Spice dezodorant w sztyfcie Fresh 50 ml
21,60 zł 17 zł

Dezodorant w sztyfcie i antyperspirant dla niekonwencjonalnych mężczyzn. Old Spice Fresh wyróżnia się charakterystycznym i odświeżającym zapachem, doskonale usuwa zapach ciała przez 48 godzin i skutecznie redukuje wilgotność pod pachami.

Męski zestaw kosmetyków Wolfthorn Travel
69 zł

Nowość

Zestaw zawiera: Żel pod prysznic Wolfthorn 250 ml Żel pod prysznic i szampon 2w1 Captain 50 ml Po goleniu Wolfthorn 100 ml Dezodorant w sprayu Wolfthorn 150 ml Kosmetyczka .

Nivea Zestaw kosmetyków Men Protect & Care
120 zł

Nowość

Ładnie wszystko ważne w jednym miejscu. To marzenie wielu mężczyzn. Spełnij go! W praktycznym pudełku wkładamy żel do golenia i odświeżający balsam po goleniu, który dba o skórę i chroni ją przed wpływami zewnętrznymi.

Old Spice antyperspirant Strong Slugger 50 ml
17 zł

Antyperspirant w sztyfcie Old Spice Strong Slugger 50 ml do ochrony przed potem i nieprzyjemnych zapachem aż do 48 godzin. To dawka czystego, świeżego i męskiego zapachu.

Old Spice dezodorant w sztyfcie Champion 50 ml
21,59 zł 17 zł

Dezodorant w sztyfcie dla niezwyciężonych mistrzów. Old Spice Champion wyróżnia się charakterystycznym i odświeżającym zapachem, doskonale usuwa zapach ciała i skutecznie redukuje wilgotność pod pachami.

Old Spice dezodorant w sztyfcie Whitewater 50 ml
21,60 zł 17 zł

Dezodorant w sztyfcie dla pewnych siebie mężczyzn. Old Spice Whitewater wyróżnia się charakterystycznym i odświeżającym zapachem, doskonale usuwa zapach ciała i skutecznie minimalizuje wilgotność pod pachami.

Old Spice dezodorant w żelu Whitewater
17 zł

Nowość

Żelowy antyperspirant Old Spice Odour Blocker Whitewater o objętości 70 ml, eliminuje nieprzyjemne zapachy aż do 48 godzin. Koniec z nieprzyjemnym zapachem i nadmiernym poceniem, tylko czysta męskość. Antyperspirant dla mężczyzn, którzy wiedzą, jak dobrze pachnieć.

Old Spice dezodorant Whitewater 150 ml
17 zł

Dezodorant w sprayu Old Spice Whitewater to świeży zapach dla mężczyzn, którzy potrafią dobrze pachnieć. Koniec z poceniem się i mokrymi pachami, tylko męskość.

Rexona Dezodorant maksymalne naprężenie kontrolnego zabezpieczenia 45 ml
22 zł

Maksymalna ochrona Dezodorant Stress sterowania zapewnia najbardziej skuteczną, długotrwałą ochronę przed potu i zapachu, ale jest bardzo delikatny i nadaje się do codziennego użytku. Komponenty aktywowane stresem zapewniają sprawdzoną ochronę przed pocenie spowodowane stresem.

Alcina Dezodorant do kremów Deo-Creme (Deodorant Cream) 50 ml
50 zł

Dezodorant w kremie jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry, zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem przez cały dzień i daje poczucie pewności. Nie pozostawia plam na ubraniach, szybko wchłania się w skórę. Nadaje się również do skóry wrażliwej.