Dove Antyperspirant Spray Original
9 zł

Antyperspirant w sprayu Dove Original oferuje doskonałą ochronę przed poceniem przez 48 godzin, a jednocześnie dzięki ¼ balsam pielęgnuje delikatną skórę pod pachami. Bezalkoholowy i niedrażniący dla skóry nawet po goleniu.


Dove Antyperspirant aerozolu 150 ml Beauty Finish
10 zł

Antyperspirant spray Beauty Finish marka Dove przynosi ochronę 48-godzinny przed pot i nieprzyjemnych zapachów – nie zawiera dodatku alkoholu. Ma lekko kwiatowy zapach i piękno zawiera minerały, które promują zdrowy wygląd skóry pod pachami. .


Dove Antyperspirant Invisible Dry Spray
12 zł

Dove to pierwszy antyperspirant, który nie pozostawia śladów na 100 kolorach: Dove Invisible Dry. Ten dezodorant ma przyjemny orzeźwiający zapach i chroni przed zapachem i potem przez okres do 48 godzin!.


Dove Dezodorant bez Aluminium Original (Alu Free Deodorant) 150 ml
14 zł

Dezodorant bez aluminium Oryginalny 0% to nowa linia dezodorantów, które zawierają tylko najważniejsze składniki. Jeśli szukasz dezodorantu bez soli glinowych, ale nie chcesz iść na kompromis w sprawie ochrony i pielęgnacji skóry. Zawiera 1/4 kremu do pielęgnacji skóry.


Alcina Dezodorant do kremów Deo-Creme (Deodorant Cream) 50 ml
49 zł

Dezodorant w kremie jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry, zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem przez cały dzień i daje poczucie pewności. Nie pozostawia plam na ubraniach, szybko wchłania się w skórę. Nadaje się również do skóry wrażliwej.


Avon Perfumowany sprayu ciało Postrzegaj 75 ml
26 zł

body spray z zapachem postrzegają zapewnia świeżość przez cały dzień i ochronę. Aromat jest fascynujące nuty kompozycja z frezji i białego pieprzu akordami gruszki, goździków i zmysłowego piżma.