Alva Deo kryształów ciała stałego, 90 g

Marka: Alva Nr katalogowy: 100002387008
Alva Deo kryształów ciała stałego, 90 g

Sprzedaż partnerska

Alva Deo kryształów ciała stałego, 90 g

Dla skóry wrażliwej z normalnym i umiarkowanej potliwości. Testowany dermatologicznie. Deo kryształ zapewnia bardzo cienkiej folii mikroskopijne, co zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów i rozwoju bakterii. Łagodzi pocenie bez zatykania porów. Pełny opis

51

51 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Dla skóry wrażliwej z normalnym i umiarkowanej potliwości. Testowany dermatologicznie. Deo kryształ zapewnia bardzo cienkiej folii mikroskopijne, co zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów i rozwoju bakterii. Łagodzi pocenie bez zatykania porów. Alva Dezodorant kryształ stałe bezzapachowy, więc łączy w sobie bardzo dobrze z ulubionym zapachem. Dzięki pakiet zamykany jest doskonała w torebce lub podróży. Intensywna pielęgnacja i ochrona. Wysokiej jakości konstrukcja. Nie zawiera aluminium!

składniki aktywne

  • Rosewater,
  • aloes,
  • oczaru wirginijskiego.

Efekty:

  • od 40 do 60% zmniejszenie pocenia
  • niszczy bakterie powodujące nieprzyjemne zapachy,
  • nie pozostawia białych śladów na ubraniu
  • stymulowanie komórek układu limfatycznego,
  • Chroni się do 24 godzin,
  • bezalkoholowy związki chloru i środki konserwujące.

Jak korzystać:

Nałożyć na skórę pod pachami w każdej chwili w ciągu dnia, w zależności od potrzeb.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damskie