Avon Perfumowany natryskowe ciało Viva la Vita 75 ml

Marka: Avon Nr katalogowy: 100002396431
Avon Perfumowany natryskowe ciało Viva la Vita 75 ml

Sprzedaż partnerska

Avon Perfumowany natryskowe ciało Viva la Vita 75 ml

body spray ciepłą kwiatowo-owocowy aromat i orzeźwiającymi nutami mandarynki, grejpfruty i jabłka zmieszane z delikatnymi akordami magnolii mieszają się z podstawy wanilia drzewiastych. . Pełny opis

13

13 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :19.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

body spray ciepłą kwiatowo-owocowy aromat i orzeźwiającymi nutami mandarynki, grejpfruty i jabłka zmieszane z delikatnymi akordami magnolii mieszają się z podstawy wanilia drzewiastych.

cechy:

  • owocowy-kwiatowy zapach,
  • Główne elementy – mandarynka, jabłko, różowy grejpfrut.
Jak korzystać:

Stosuje się w razie potrzeby.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie damskie