Clarins Odświeżanie ciała aerozolu 100 ml Eau Dynamisante

Marka: Clarins Nr katalogowy: 100002394002
Clarins Odświeżanie ciała aerozolu 100 ml Eau Dynamisante

Sprzedaż partnerska

Clarins Odświeżanie ciała aerozolu 100 ml Eau Dynamisante

Szyprowej zapach Eau Dynamisante odświeżyć nuty cytrusowe. Wraz z nutą przypraw i subtelnymi akcentami kwiatów składa się z innowacyjnej kombinacji, która zadowala zarówno mężczyzn jak i kobiet. Butelka może być uzupełniana. . Pełny opis

179

179 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Szyprowej zapach Eau Dynamisante odświeżyć nuty cytrusowe. Wraz z nutą przypraw i subtelnymi akcentami kwiatów składa się z innowacyjnej kombinacji, która zadowala zarówno mężczyzn jak i kobiet. Butelka może być uzupełniana.

Kompozycja zapachu:


Głowa: cytryna, petit grain, kminek, pomarańcza, kolendra

Serce: tymianek, kardamon, goździki, rozmaryn

Baza: paczula

Jak korzystać:

Stosuje się w razie potrzeby.

Reflektory:

Wypróbuj inne produkty tej marki Clarins !


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex