L’Oréal Męski dezodorant męski Men Expert 50 ml

Marka: L’Oréal Nr katalogowy: 100002758001
L’Oréal Męski dezodorant męski Men Expert 50 ml

Sprzedaż partnerskaNowość

L’Oréal Męski dezodorant męski Men Expert 50 ml

Antyperspirant Men Expert Invincible roll-on z L´Oreal Paris to wyjątkowy towarzysz antypuchowy i zapobiegający poceniu, który chroni Cię przed działaniem potu przez nawet 96 godzin. Pełny opis

17

17 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Antyperspirant Men Expert Invincible roll-on z L´Oreal Paris to wyjątkowy towarzysz antypuchowy i zapobiegający poceniu, który chroni Cię przed działaniem potu przez nawet 96 godzin. Ultra chłonna kompozycja daje uczucie doskonałej suchości nawet przy dużym obciążeniu, a mikrocząstki skutecznie pochłaniają nieprzyjemny zapach. Dzięki długotrwałemu świeżemu zapachowi poczujesz się świetnie nawet w trudnych warunkach. Daj swojej skórze delikatną, a jednocześnie bardzo skuteczną pielęgnację.

Zastosuj do pachy w każdej chwili w ciągu dnia.

Jak korzystać:

Nakładaj na czystą i suchą skórę pod pachami o każdej porze w ciągu dnia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie męskie