L’Oréal Męski dezodorant męski Men Expert 50 ml

Marka: L’Oréal Nr katalogowy: 100002758001
L’Oréal Męski dezodorant męski Men Expert 50 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 24.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

L’Oréal Męski dezodorant męski Men Expert 50 ml

Antyperspirant Men Expert Invincible roll-on z L´Oreal Paris to wyjątkowy towarzysz antypuchowy i zapobiegający poceniu, który chroni Cię przed działaniem potu przez nawet 96 godzin. Pełny opis

14

14 zł z VAT 17 zł, oszczędzasz 3 zł (17 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Antyperspirant Men Expert Invincible roll-on z L´Oreal Paris to wyjątkowy towarzysz antypuchowy i zapobiegający poceniu, który chroni Cię przed działaniem potu przez nawet 96 godzin. Ultra chłonna kompozycja daje uczucie doskonałej suchości nawet przy dużym obciążeniu, a mikrocząstki skutecznie pochłaniają nieprzyjemny zapach. Dzięki długotrwałemu świeżemu zapachowi poczujesz się świetnie nawet w trudnych warunkach. Daj swojej skórze delikatną, a jednocześnie bardzo skuteczną pielęgnację.

Zastosuj do pachy w każdej chwili w ciągu dnia.

Jak korzystać:

Nakładaj na czystą i suchą skórę pod pachami o każdej porze w ciągu dnia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męskie