L’Oréal Męski Men Expert Cool Power 50 ml Antyperspirant Men Expert

Marka: L’Oréal Nr katalogowy: 100002758002
L’Oréal Męski Men Expert Cool Power 50 ml Antyperspirant Men Expert

Sprzedaż partnerska

L’Oréal Męski Men Expert Cool Power 50 ml Antyperspirant Men Expert

Zapobiega poceniu się i leczy twoje ciało dzięki unikalnemu, drzewnemu zapachowi z delikatnym akcentem mięty. Przeciwpotowa kompozycja absorbuje pot i neutralizuje nieprzyjemny zapach przez 48 godzin po nałożeniu. Pełny opis

17

17 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zapobiega poceniu się i leczy twoje ciało dzięki unikalnemu, drzewnemu zapachowi z delikatnym akcentem mięty. Przeciwpotowa kompozycja absorbuje pot i neutralizuje nieprzyjemny zapach przez 48 godzin po nałożeniu. Poczujesz się świeżo, nawet w trudnych warunkach w sporcie lub w stresujących sytuacjach. Efekt chłodzenia włącza się wtedy, gdy jest najbardziej potrzebny i zawiera świeżą dawkę świeżości. Zawsze możesz w pełni polegać na antyperspirantach Men Expert Cool Power.

  • dzięki świetnemu efektowi zapewnia świeżość Twojego ciała i zapobiega poceniu przez 48 godzin,
  • ślady zapachu zastąpią drzewny zapach delikatnym akcentem mięty,
  • Wersja s koralikowa m aplikator.
Jak korzystać:

Zastosuj do pachy, ile potrzeba.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męskie