L’Oréal Spray antyperspiracyjny dla mężczyzn Men Expert Thermic Resist 150 ml

Marka: L’Oréal Nr katalogowy: 100002758028
L’Oréal Spray antyperspiracyjny dla mężczyzn Men Expert Thermic Resist 150 ml

Sprzedaż partnerska

L’Oréal Spray antyperspiracyjny dla mężczyzn Men Expert Thermic Resist 150 ml

Dzięki Męskiemu Antyperspirantowi Men Expert Thermic Resist nie musisz już unikać trudnych sytuacji sportowych lub stresowych, dzięki antyperspirantowi Thermic Resist w sprayu, będziesz mieć pod kontrolą pot i jedyną rzeczą, którą będziesz promieniować, będzie jego siła i urok. Pełny opis

17

17 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Dzięki Męskiemu Antyperspirantowi Men Expert Thermic Resist nie musisz już unikać trudnych sytuacji sportowych lub stresowych, dzięki antyperspirantowi Thermic Resist w sprayu, będziesz mieć pod kontrolą pot i jedyną rzeczą, którą będziesz promieniować, będzie jego siła i urok. Unikalna kompozycja może wytrzymać temperatury do 45 ° C, aby zapewnić doskonałą ochronę przed potem i zapachem. Świeże zapachy i wysoce skuteczna formuła sprawiają, że Loreal Antiperspirant jest idealnym towarzyszem na siłowni, wędrówkach i rozmowach o pracę.

Funkcje:

  • zmniejsza pocenie się i eliminuje nieprzyjemny zapach,
  • spada do 45 ° C,
  • idealny antyperspirant do ekstremalnych warunków,
  • ma świeży zapach,
  • konstrukcja sprayu dla wygodnego użytkowania.
Jak korzystać:

Wstrząśnij przed użyciem, nałóż na skórę z odległości około 20 cm.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie męskie