Rexona Antyperspirant w sprayu Invisible Fresh Power 150 ml

Marka: Rexona Nr katalogowy: 100047795000

Sprzedaż partnerskaNowość

Rexona Antyperspirant w sprayu Invisible Fresh Power 150 ml

Skuteczny antyperspirant, który niezawodnie zwalcza żółte plamy na białych i białych śladach na czarnej odzieży. Teraz w nowym, świeżym zapachu w wariantach męskich i damskich i siedmiokrotnie skuteczniejszym. Pełny opis

16

16 zł Z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 100047795000

Pełny opis

Opis produktu

Skuteczny antyperspirant, który niezawodnie zwalcza żółte plamy na białych i białych śladach na czarnej odzieży. Teraz w nowym, świeżym zapachu w wariantach męskich i damskich i siedmiokrotnie skuteczniejszym. Zawiera technologię MotionsenseTM, która stopniowo uwalnia zapach, a uczucie świeżości utrzyma się przez cały dzień.

Nie pozwól, aby Twój antyperspirant plamił ubranie. Antyperspirant Rexona InvisibleBlack +White został specjalnie opracowany, aby Twoje ubrania były piękne i nieskazitelne. Pomaga zredukować białe ślady na czarnych i żółtych plamach na białych ubraniach, dzięki czemu możesz wyglądać świetnie przez cały dzień.

Rexona InvisibleBlack +White w przeciwieństwie do innych antyperspirantów nie powoduje powstawania plam, które mogą pozostać na ubraniu, jeśli reagują z potem. Ponadto dzięki 48-godzinnej ochronie przed potem i nieprzyjemnym zapachem możesz zachować pewność siebie przez cały dzień.

Posiada również innowacyjną opatentowaną technologię Motionsense TM opartą na obecności mikrokapsułek, które zawierają zapach i stopniowo pękają podczas ruchu. W zależności od aktywności fizycznej następuje stopniowe uwalnianie perfum. Stosunek jest taki, że im więcej się porusza, tym intensywniejszy zapach antyperspirantu.

damski antyperspirant Rexona InvisibleBlack +White dzięki swojemu składowi zapewnia wystarczającą ochronę przez cały dzień. Dzięki Rexonie możesz nosić swoje najlepsze ubrania, robić swoje ulubione zajęcia i jednocześnie czuć się świetnie i pewnie.

Nieruchomości:

  • nowy świeży i lekki zapach,
  • 48-godzinna ochrona przed poceniem i przykrym zapachem,
  • testowany dermatologicznie,
  • bez alkoholu.
Jak używać:Wstrząśnij przed użyciem. Nakładać bezpośrednio na skórę z odległości 15 cm.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damskie