Rexona Antyperspirant w sprayu Invisible Fresh Power 150 ml

Rexona Antyperspirant w sprayu Invisible Fresh Power 150 ml

Nr.: 100047795000
Sprzedaż partnerska Promocja
Skuteczny antyperspirant, który niezawodnie zwalcza żółte plamy na białych i białych śladach na czarnej odzieży. Teraz w nowym, świeżym zapachu w wariantach męskich i damskich i siedmiokrotnie skuteczniejszym. Pełny opis
Partner: Vivantis
17 zł
Z VAT
15 zł
-11%
Obowiązuje do 22.05.2022 lub do wyczerpania zapasów

W magazynie partnera 5+ sztuk

23.05.2022 - 24.05.2022 dostawa partnerska
 

Towar partnera Vivantis

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.
Nr.: 100047795000

Opis

Skuteczny antyperspirant, który niezawodnie zwalcza żółte plamy na białych i białych śladach na czarnej odzieży. Teraz w nowym, świeżym zapachu w wariantach męskich i damskich i siedmiokrotnie skuteczniejszym. Zawiera technologię MotionsenseTM, która stopniowo uwalnia zapach, a uczucie świeżości utrzyma się przez cały dzień.

Nie pozwól, aby Twój antyperspirant plamił ubranie. Antyperspirant Rexona InvisibleBlack +White został specjalnie opracowany, aby Twoje ubrania były piękne i nieskazitelne. Pomaga zredukować białe ślady na czarnych i żółtych plamach na białych ubraniach, dzięki czemu możesz wyglądać świetnie przez cały dzień.

Rexona InvisibleBlack +White w przeciwieństwie do innych antyperspirantów nie powoduje powstawania plam, które mogą pozostać na ubraniu, jeśli reagują z potem. Ponadto dzięki 48-godzinnej ochronie przed potem i nieprzyjemnym zapachem możesz zachować pewność siebie przez cały dzień.

Posiada również innowacyjną opatentowaną technologię Motionsense TM opartą na obecności mikrokapsułek, które zawierają zapach i stopniowo pękają podczas ruchu. W zależności od aktywności fizycznej następuje stopniowe uwalnianie perfum. Stosunek jest taki, że im więcej się porusza, tym intensywniejszy zapach antyperspirantu.

damski antyperspirant Rexona InvisibleBlack +White dzięki swojemu składowi zapewnia wystarczającą ochronę przez cały dzień. Dzięki Rexonie możesz nosić swoje najlepsze ubrania, robić swoje ulubione zajęcia i jednocześnie czuć się świetnie i pewnie.

Nieruchomości:

  • nowy świeży i lekki zapach,
  • 48-godzinna ochrona przed poceniem i przykrym zapachem,
  • testowany dermatologicznie,
  • bez alkoholu.
Jak używać:Wstrząśnij przed użyciem. Nakładać bezpośrednio na skórę z odległości 15 cm.