Rexona Dezodorant Kobiety Maksymalna ochrona Clean Scent 45 ml

Marka: Rexona Nr katalogowy: 100002436085
Rexona Dezodorant Kobiety Maksymalna ochrona Clean Scent 45 ml

Sprzedaż partnerska

Rexona Dezodorant Kobiety Maksymalna ochrona Clean Scent 45 ml

Dezodorant Kobiety Maksymalna ochrona Clean Scent zawierający TRIsolid innowacyjną technologię, która reaguje na ciele i zawiera trzy istotne elementy: jeszcze najbardziej skuteczną ochronę przed pot z Rexona, technologię z mikrokapsułek walczących nieprzyjemny zapach i składniki do nawilżenia skór Pełny opis

22

22 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Dezodorant Kobiety Maksymalna ochrona Clean Scent zawierający TRIsolid innowacyjną technologię, która reaguje na ciele i zawiera trzy istotne elementy: jeszcze najbardziej skuteczną ochronę przed pot z Rexona, technologię z mikrokapsułek walczących nieprzyjemny zapach i składniki do nawilżenia skóry.

cechy:

  • ale najbardziej skuteczna ochrona przed potu z Rexon,
  • technologia mikrokapsułek walczących nieprzyjemny zapach,
  • składnikiem nawilżenia skóry.
Jak korzystać:

Dla maksymalnego efektu, stosuje się do pachy przed snem. Podczas gdy reszta TRIsolid składnik aktywny i zapewnia ochronę przed potu podczas następnego dnia, nawet wziąć prysznic. Można również użyć dezodorantu rano.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie damskie